Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:47:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121698 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #525 -: Февруари 08, 2011, 18:11:03 »

току що мина голямо изкушение , имаше промо час
 *hahaha*
Да мина примоцията!!!дано всичко е ОК докато свършат тия подаръци!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #526 -: Февруари 08, 2011, 18:14:50 »

Тук няма ли админ, който да посъбере темите за подаръците в едно? Всяка 2-ра тема за подаръци, къде и да вляза все подаръци...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
viktoria
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #527 -: Февруари 08, 2011, 18:18:19 »

Абсолютно всички се поддадоха на евтини провокации.Много малко останаха тези,които все още могат да се държат мъжки тук!Убедила съм се,че дребните души в живота са такива и в IO.Но каква полза повече да си правим вятър на устата и гъдел на ушенцата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #528 -: Февруари 08, 2011, 18:24:38 »

Жалко че се поддадохте в БГ5!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #529 -: Февруари 08, 2011, 19:40:14 »

Подаръците тръгнаха, но "текат" май само в БГ-световете, въпреки убеждението, че чужденците наливат мноого пари в играта. Ето пресен материал от 2 международни свята:
8-и международен:



БГ-съюзите тук са Металика,Питбул и 5-те царя. В съюза, в който се мяркат бутилчици, е точно този, в който има професионален шпионски акаунт, съюзни каси и най-голямата нагласена битка. Общо взето все пак в рамките на поносимото, просто имат болните амбиции да се разправят с бг-играчите ...

6-и международен:



Тук пък нито един чужденец не бърза да честити розовия празник...

И това е без договорки, клетви и заплахи...

P.S.: Да уточня само, че при снимките са подбрани участъците с по-малко медали, за да не напълня само с тях страницата.
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 19:52:14 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #530 -: Февруари 08, 2011, 19:43:23 »

Кажи му Българин и го остай  Grin
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #531 -: Февруари 08, 2011, 21:30:07 »

Темите ще отшумят, като онези за 6-часов блок.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #532 -: Февруари 08, 2011, 21:32:11 »

Smiley Ще се отклоня мъничко от темата.
Преди време мои познати имаха ресторант за хранене. Богато меню от нисък до среден клас ястия. Приятна обстановка. Ресторантът беше пълен - оборота  10лв  (примерно). След няколко години работа и проблеми с многоброен персонал,който да обслужва многобройните клиенти направиха ремонт,смениха менюто с изискани блюда,намалиха персонала.Нервите и ангажиментите намаляха.Клиентските места в ресторанта също,а оборота от 10 стана 30лв  и печалбата се увеличи ....
   Казвам го само като пример.Не знам и не ме интересува какво става тук защото цъкам за удоволствие вече.Щом видя,че то липсва - спирам да цъкам.За сега ми е кеф,играта ми е различна отпреди и ангажираността ми с нея също,но я обитавам. Дадох по-горния пример,защото  не винаги на съдържателите на нещо ( в случая на империя) им пука за  всички потребители. А и потребителите не знам до колко имат право да го изискват.
   Мен също не ме кефят подаръците  (и предпочитам изобщо да ги няма ) Smiley Както и не ме кефеше увеличението на цигарите преди години когато бях заклет пушач (но не спрях да пуша заради това)...
    
    .... сори за спама,реших да изкажа мнение. Не че някой ми го е искал  Grin  ама нали тема е във форум...а и е в общи приказки  *rose*  
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 21:39:19 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #533 -: Февруари 08, 2011, 21:40:08 »

Жалко че се поддадохте в БГ5!!!

един велик играч миналата година нарече бг5 "далавераджийско-фермерски сървър". Що така нищо не остава свежо задълго там... не знам  *pardon*
Пък хората се надяват на честна дума
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #534 -: Февруари 08, 2011, 23:16:31 »

Благодаря че сля двете теми Smiley
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 23:55:34 от smehh » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
knijaria
Редник
*

Karma: +9/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #535 -: Февруари 08, 2011, 23:20:04 »

хора казваите как да се отървава от тези провокации поредните 2 подаръка от някои които нито го знам нито познавам
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #536 -: Февруари 08, 2011, 23:22:09 »

Ще помоля господата Админи, вместо да сливате темите (защо по дяволите Huh?!!!!) изтрийте подаръците на knijaria от BG 4, писал е на съпорта, хайде направете нещо полезно.
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #537 -: Февруари 08, 2011, 23:23:44 »

хора казваите как да се отървава от тези провокации поредните 2 подаръка от някои които нито го знам нито познавам
Абе колега какви са тия дето ти подаряват подаръци!!!Питай ги в играта или им кажи да се появят тук в тая тема!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
knijaria
Редник
*

Karma: +9/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #538 -: Февруари 08, 2011, 23:25:16 »

виж ги на колко точки са -надали някои ги знае
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #539 -: Февруари 08, 2011, 23:26:07 »

Ясно,че е провокация и то от същият умник!Никаква фантазия!Пак същата бутилка!Дънг предложи един вариант за компенсация!Снимаш подаръците обръщаш в рес пускаш на 99 на пазара за да се нулира бонуса и пак снимаш!Нещо такова май беше!
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!