Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:29:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121693 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
flash
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #270 -: Февруари 06, 2011, 00:31:17 »

Аз гарантирам за IRONMEN
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #271 -: Февруари 06, 2011, 00:36:55 »

на първо място искам да ви споделя, че така добре оаквате всяка тема, че ценните постове се губят като игла в купа сено, и в понеделник най-вероятно никой няма да си направи труда да чете всичко и покрай сухото ще изгори и мокрото с голямата гума.

Не подкрепям подаръците, не съм пращал, не съм получавал и сега няма да се случи.. но тези ви уговорки, колкото и успешни да са осъществяванията им, едва ли ще доведат до желания от вас резултат.
Целият подход ми се струва изначало грешен.
Някои казват, че парите не ги бърка, а се изкривява геймплея. Други са на мнение, че парите са много. Имате опасения, от нежелани подаръци, което ще доведе до раздор в сключения пакт и търсите вариант тва да не се случи. ОК
Империя онлайн е финансов източник за създателите и няма как да им налагате вашето виждане за финансовите планове. за да не ви пречи това на геймплея, изисквайте подаръците да са ограничени до неща недобиваеми от играта, като гилдии, премиум и др. За да не се злоупотребява с изпращане и получаване на нежелани подаръци просто да се въведе подтвърждение от получателя и чак тогава  да се взимат кредитите от подателя - така и вълкът сит и агнето цяло. Така нямада има безумни армии от небитието, а диамантените опции дали ще са активиран с подарък или чер личен смс ще е без значение за останалите играчи.
За тези, които всичко им е скъпо мога да кажа едно: мдааа.. и на мен ми е скъпо, и според приходите ми, ИО не е приоритет.
    Това е виждането ми играчите да запазят геймплея, а собствениците на играта финансовите си планове.
Естествено след едно успешно  и зряло дискутиране с хората от екипа имащи право да вземат това решение или поне тези от тях, които биха могли да го представят като предложение шефовете си.
Активен

KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #272 -: Февруари 06, 2011, 00:47:42 »

на първо място искам да ви споделя, че така добре оаквате всяка тема, че ценните постове се губят като игла в купа сено, и в понеделник най-вероятно никой няма да си направи труда да чете всичко и покрай сухото ще изгори и мокрото с голямата гума.

Не подкрепям подаръците, не съм пращал, не съм получавал и сега няма да се случи.. но тези ви уговорки, колкото и успешни да са осъществяванията им, едва ли ще доведат до желания от вас резултат.
Целият подход ми се струва изначало грешен.
Някои казват, че парите не ги бърка, а се изкривява геймплея. Други са на мнение, че парите са много. Имате опасения, от нежелани подаръци, което ще доведе до раздор в сключения пакт и търсите вариант тва да не се случи. ОК
Империя онлайн е финансов източник за създателите и няма как да им налагате вашето виждане за финансовите планове. за да не ви пречи това на геймплея, изисквайте подаръците да са ограничени до неща недобиваеми от играта, като гилдии, премиум и др. За да не се злоупотребява с изпращане и получаване на нежелани подаръци просто да се въведе подтвърждение от получателя и чак тогава  да се взимат кредитите от подателя - така и вълкът сит и агнето цяло. Така нямада има безумни армии от небитието, а диамантените опции дали ще са активиран с подарък или чер личен смс ще е без значение за останалите играчи.
За тези, които всичко им е скъпо мога да кажа едно: мдааа.. и на мен ми е скъпо, и според приходите ми, ИО не е приоритет.
    Това е виждането ми играчите да запазят геймплея, а собствениците на играта финансовите си планове.
Естествено след едно успешно  и зряло дискутиране с хората от екипа имащи право да вземат това решение или поне тези от тях, които биха могли да го представят като предложение шефовете си.

ем брат туи с агнето е много лесно - трябват ти 2 агнета, иначи си прав
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #273 -: Февруари 06, 2011, 00:53:14 »

на първо място искам да ви споделя, че така добре оаквате всяка тема, че ценните постове се губят като игла в купа сено, и в понеделник най-вероятно никой няма да си направи труда да чете всичко и покрай сухото ще изгори и мокрото с голямата гума.

Не подкрепям подаръците, не съм пращал, не съм получавал и сега няма да се случи.. но тези ви уговорки, колкото и успешни да са осъществяванията им, едва ли ще доведат до желания от вас резултат.
Целият подход ми се струва изначало грешен.
Някои казват, че парите не ги бърка, а се изкривява геймплея. Други са на мнение, че парите са много. Имате опасения, от нежелани подаръци, което ще доведе до раздор в сключения пакт и търсите вариант тва да не се случи. ОК
Империя онлайн е финансов източник за създателите и няма как да им налагате вашето виждане за финансовите планове. за да не ви пречи това на геймплея, изисквайте подаръците да са ограничени до неща недобиваеми от играта, като гилдии, премиум и др. За да не се злоупотребява с изпращане и получаване на нежелани подаръци просто да се въведе подтвърждение от получателя и чак тогава  да се взимат кредитите от подателя - така и вълкът сит и агнето цяло. Така нямада има безумни армии от небитието, а диамантените опции дали ще са активиран с подарък или чер личен смс ще е без значение за останалите играчи.
За тези, които всичко им е скъпо мога да кажа едно: мдааа.. и на мен ми е скъпо, и според приходите ми, ИО не е приоритет.
    Това е виждането ми играчите да запазят геймплея, а собствениците на играта финансовите си планове.
Естествено след едно успешно  и зряло дискутиране с хората от екипа имащи право да вземат това решение или поне тези от тях, които биха могли да го представят като предложение шефовете си.

Aко няма подаръци с армия и ресурс всичко ще е ОК.
Активен

Стачка!
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #274 -: Февруари 06, 2011, 00:58:41 »

Айде стига сме си почесвали езиците....да дойде времето и да видим кои ще си спазят обещанието и кои ще дезертират...жалко ще е за всичкото писане !  *stop*
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #275 -: Февруари 06, 2011, 12:36:04 »

Незнам, голями хора сме, дано няма такива лекета.
Ще пробваме да ги трием през супорта.
Но и според мен ще има некадърни играчи който ги е яд на водещите и от злоба ще вкарат пари Smiley
Активен

Стачка!
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #276 -: Февруари 06, 2011, 13:00:05 »

няма ли някой от шефовете да даде някакво тяхно становище по темата или ние ще си бърборим те ще си траят и ще се получи пак старата българска поговорка "кучетата си лаят а кервана си върви " Smiley
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #277 -: Февруари 06, 2011, 13:00:23 »

Твърде вероятно е да видим някой анонимен подарък при някой от съюзите дали обещание, за да се създаде интрига, затова ако случая е такъв играча да пише на съпорта да изтрият подаръците.

ПП. Молба към всички съюзи : ПОНЕ ТОЗИ ПЪТ ПРОПУСНЕТЕ ИНТРИГИТЕ
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 13:05:09 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
viki4
Гост
« Отговор #278 -: Февруари 06, 2011, 13:34:58 »

Съюз BigGun  се присъеди към идеята "Не на подаръците"...гарант kokojambo6


 *bravo* *beer* *friends*
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #279 -: Февруари 06, 2011, 13:35:14 »

браво кокоджамбош то вече маи не останаха големи съюзи в бг4, сега е момента да докажем че сме единни или за пореден път да се осерем
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #280 -: Февруари 06, 2011, 13:40:34 »

No.Точки    No.Съюзни проучвания    No.Спечелени военни точки    Съюз    Точки    Съюзни проучвания    Спечелени военни точки
1   3   48   Guardians  +    3505409   365800   0
2   7   100   Vega_  +    2780925   173200   0
3   1   369   HAN_KRUM  +    2533980   426600   0
4   2   52   roma  +    2102724   380400   0
5   4   20   IRONMEN  +    1977434   288200   0
6   19   152   NWO  +    1441209   60800   0
7   6   72   immortals  +    1377304   225800   0
8   10   34   BigGun  +    1098952   108200   0
9   15   36   BLOODY  +    989382   80200   0
10   17   377   RICARITE  +    936839   74600   0
11   9   56   DIVACITE  +    903518   132000   0
12   5   18   TANGRA  +    866823   246000   0
13   8   46   AnubiS  +    693428   150000   0
14   14   93   phalanx  +    608519   90000   0
15   28   50   RONIN  +
остават рицарите, тангра, диваците, фалангите и ронин, ако и те се сагласят всички в топ 15, ще са дали сагласието си, някои сварзал ли се е с тях
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #281 -: Февруари 06, 2011, 13:40:54 »

няма да е зле админите да направят опция за отказване на подаръка за да няма злоупотреби
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #282 -: Февруари 06, 2011, 13:44:03 »

няма да е зле админите да направят опция за отказване на подаръка за да няма злоупотреби
и това го има за да няма провокации, но се самнявам, те на това разчитат
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #283 -: Февруари 06, 2011, 13:48:30 »

Аз не виждам какъв е проблема да сложат един бутон "отказване на подаръка", а  кредитите за подаръка ако трябва пак се взимат и всички са доволни и щастливи...
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 14:11:41 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #284 -: Февруари 06, 2011, 13:49:30 »

това е наше желание на нас играчите и трябва да го направят за нас
нищо не им пречи да направят нещо подобно на празничната защита само че да е за подаръци
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!