Imperia Online България  
Април 23, 2024, 17:25:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121592 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #180 -: Февруари 05, 2011, 20:03:21 »

брраво идеята е супер
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #181 -: Февруари 05, 2011, 20:19:07 »

Ваканционният СМС-ПОДАРЪК забранява всички СМС-ПОДАРЪЦИ към Вашата империя, докато не бъде спрян    ТОВА МИ ХРУМНА СЕГА
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #182 -: Февруари 05, 2011, 20:25:12 »

 *bravo*
Активен

caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #183 -: Февруари 05, 2011, 20:25:51 »

идеята е добра но дали ще искат администраторите е въпроса
Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #184 -: Февруари 05, 2011, 20:27:42 »

Да се създаде опция  БЛОК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ПОДАРЪЦИ  всеки който иска да не получава си я активира и тогава нещата ще са ясни

тва много гениална хрумка
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #185 -: Февруари 05, 2011, 20:31:06 »

Щом има  Пускане на ваканционен мод  и е мое право да избера да го пусна защо да нямам право аз да избирам дали да получавам подаръци
Активен
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #186 -: Февруари 05, 2011, 20:46:31 »

Без  подаръци  и  от  съюза  AmBeR ....  *stop*       
Активен
linko
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #187 -: Февруари 05, 2011, 20:52:56 »

Здравейте ! Темата за подаръците ме накара да попиша и аз във форума. Доста нововъведения станаха в края на миналата 2010година - подаръци, нови гилдии и правила за тях. Незнам кой е автора на всичко това, но всички се сещаме каква е целта - повече доход за някого ! Искат да ни тестват колко сме алчни хората. А човешката алчност - граници няма. Та за подаръците - ок, така са решили да ги има, но искам да попитам - " Защо няма опция да изхвърля подаръка, кaкто е в реалния живот? Нали играта е базирана на пълен реализъм на военния и икономически модел ? " В последно време много хора се отказаха да играят и причината за това е цитирам - " админите станаха прекалено алчни ! " Обръщам се към ръководството на играта - Хора наистина станахте прекалено алчни и сбъркахте в желанието си за повече доходи за играта !


незнам ама аз съм много против тези подаръци и съм мн съгласен с Оцеола!!!!! Ами админите знаете ли какво аз на 20 юли имам имен ден направете така че на именни я ми ден всеки да ми праща подаръци  Grin пълни глупости и пълнене на гуши АМАН!!!!!!!!!!! *crazy*
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #188 -: Февруари 05, 2011, 21:23:31 »

не се хабете ясно е какво ще стане в последния момент на 14.02 не искам после да гоня дивото и някои който тук се е драл, после в ИО да ме напада с 4 милиона елитни и да ми се пъчи в следващата тема колко е велик. Дори в момента тези който пишат тук, някои от членовете на техните съюзи вече си правят тънки сметки как от малки АСС и малки съюзи да си уредят подаръци в последния момент. Аз тук си заявявам, че подаръци ще пращам и се надявам да получавам, а не после в темата на 15.02 която най-вероятно ще се казва,, списъка на тези който обещаха, а си пратиха подаръци - ИЗМАМНИЦИ,, да се дера и аз като вас. Нима за първи път да играете ИО, нима не познавате мантилитета на българите- естествено е че ще има измамници- такива сме ние българите. В IRONMEN bg4 ще има подаръци защото сме влюбчиви. После да не ми ревете - казвам си го предварително. Всяко хоби е разход, който не му изнася да не играе ИО а белот. Всеки си решава сам за себе си и съюза си.
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #189 -: Февруари 05, 2011, 21:38:53 »

Спокойно бре ти си играй с подаръци то при тебе тва нема значение :Д :Д :Д
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #190 -: Февруари 05, 2011, 21:39:54 »

нали  Grin
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #191 -: Февруари 05, 2011, 21:41:01 »

не се хабете ясно е какво ще стане в последния момент на 14.02 не искам после да гоня дивото и някои който тук се е драл, после в ИО да ме напада с 4 милиона елитни и да ми се пъчи в следващата тема колко е велик. Дори в момента тези който пишат тук, някои от членовете на техните съюзи вече си правят тънки сметки как от малки АСС и малки съюзи да си уредят подаръци в последния момент. Аз тук си заявявам, че подаръци ще пращам и се надявам да получавам, а не после в темата на 15.02 която най-вероятно ще се казва,, списъка на тези който обещаха, а си пратиха подаръци - ИЗМАМНИЦИ,, да се дера и аз като вас. Нима за първи път да играете ИО, нима не познавате мантилитета на българите- естествено е че ще има измамници- такива сме ние българите. В IRONMEN bg4 ще има подаръци защото сме влюбчиви. После да не ми ревете - казвам си го предварително. Всяко хоби е разход, който не му изнася да не играе ИО а белот. Всеки си решава сам за себе си и съюза си.

Ей за тфа нема стане работата пич, трябва не по 19 кредита да ги направят по 199
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #192 -: Февруари 05, 2011, 21:42:17 »

не се хабете ясно е какво ще стане в последния момент на 14.02 не искам после да гоня дивото и някои който тук се е драл, после в ИО да ме напада с 4 милиона елитни и да ми се пъчи в следващата тема колко е велик. Дори в момента тези който пишат тук, някои от членовете на техните съюзи вече си правят тънки сметки как от малки АСС и малки съюзи да си уредят подаръци в последния момент. Аз тук си заявявам, че подаръци ще пращам и се надявам да получавам, а не после в темата на 15.02 която най-вероятно ще се казва,, списъка на тези който обещаха, а си пратиха подаръци - ИЗМАМНИЦИ,, да се дера и аз като вас. Нима за първи път да играете ИО, нима не познавате мантилитета на българите- естествено е че ще има измамници- такива сме ние българите. В IRONMEN bg4 ще има подаръци защото сме влюбчиви. После да не ми ревете - казвам си го предварително. Всяко хоби е разход, който не му изнася да не играе ИО а белот. Всеки си решава сам за себе си и съюза си.
Е добре а на мен flash защо ми писа че ще играете без подаръци???Чалам отговор!!!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
linko
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #193 -: Февруари 05, 2011, 21:55:13 »

не се хабете ясно е какво ще стане в последния момент на 14.02 не искам после да гоня дивото и някои който тук се е драл, после в ИО да ме напада с 4 милиона елитни и да ми се пъчи в следващата тема колко е велик. Дори в момента тези който пишат тук, някои от членовете на техните съюзи вече си правят тънки сметки как от малки АСС и малки съюзи да си уредят подаръци в последния момент. Аз тук си заявявам, че подаръци ще пращам и се надявам да получавам, а не после в темата на 15.02 която най-вероятно ще се казва,, списъка на тези който обещаха, а си пратиха подаръци - ИЗМАМНИЦИ,, да се дера и аз като вас. Нима за първи път да играете ИО, нима не познавате мантилитета на българите- естествено е че ще има измамници- такива сме ние българите. В IRONMEN bg4 ще има подаръци защото сме влюбчиви. После да не ми ревете - казвам си го предварително. Всяко хоби е разход, който не му изнася да не играе ИО а белот. Всеки си решава сам за себе си и съюза си.

ей зардаи такива като теб ще старадат добрите играчи които играят без кредити и тем подобни помагала нека да направят една ера без кредити да видим кой ще се логне и кой не на кой му стиска кой може и кой не може без кредити заради такива като теб е всичката тая простотия дето такива като теб си снасят всекидневно дажбата на някой който на теб нищо не ти е дал и нищо няма да вземеш ти от него кажи ми какво са ти дали на теб че ти даваш с такъв кеф.
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #194 -: Февруари 05, 2011, 21:55:57 »

не се хабете ясно е какво ще стане в последния момент на 14.02 не искам после да гоня дивото и някои който тук се е драл, после в ИО да ме напада с 4 милиона елитни и да ми се пъчи в следващата тема колко е велик. Дори в момента тези който пишат тук, някои от членовете на техните съюзи вече си правят тънки сметки как от малки АСС и малки съюзи да си уредят подаръци в последния момент. Аз тук си заявявам, че подаръци ще пращам и се надявам да получавам, а не после в темата на 15.02 която най-вероятно ще се казва,, списъка на тези който обещаха, а си пратиха подаръци - ИЗМАМНИЦИ,, да се дера и аз като вас. Нима за първи път да играете ИО, нима не познавате мантилитета на българите- естествено е че ще има измамници- такива сме ние българите. В IRONMEN bg4 ще има подаръци защото сме влюбчиви. После да не ми ревете - казвам си го предварително. Всяко хоби е разход, който не му изнася да не играе ИО а белот. Всеки си решава сам за себе си и съюза си.
Това е българия !!!!!!!!!!!!
Винаги ще се намери понякой предател.
Е сега нека флаш си удържи на думата и да го махне от съюза да започваме да го палим, аз ще загубя доста доблест но за предател си заслужава.
Активен

Стачка!
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!