Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:17:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121714 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #90 -: Февруари 05, 2011, 13:36:32 »

vallall !
Админите има всички права и могат да направят каквото пожелаят с акаунта на който и да е само да искат!Наистина във форумите влизат малко играчи,но те са от най-големите и развити съюзи из всички ери и светове и именно те са хората които пращат най-голям процент смс-и и затова те най-много реват когато са прецакани и изискват когато си плащат!
Активен

Умри,но не се предавай!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #91 -: Февруари 05, 2011, 13:38:11 »

Добре bobybul да те попитам нещо!!!Честно ли е според теб да нямаш грам армия и чрез подаяния от екипа да се налапаш за норматив с 500к елитна армия!!!Според мен това не е честно ама въобще и това не те прави играч както в края на ерата ще се парадира!!!Аз поне така ги виждам нещата но ако искате сменяйте си няма проблеми!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #92 -: Февруари 05, 2011, 13:41:31 »

Добре де, как успяха да се организират в Класиките да не се провеждат атаки от една дата до друга  и всеки който наруши обещанието си - бой до скъсване. Защо и ние да не успеем да се организираме, та нали целта е да запазим удоволствието от играта. Сега с подаръците всичко което сме градили ще отиде по дяволите заради болните амбиции на някого...Има и другия момент, че  винаги може да се изпрати анонимен подарък и да се всее раздор, но все пак нека да опитаме да запазим удоволствието от играта и този път да пропуснем интригите.
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #93 -: Февруари 05, 2011, 13:43:09 »

Като видите човек с подарък яко бой по манерката цялата карта и готово  *ok* *hahaha*
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #94 -: Февруари 05, 2011, 13:48:06 »

знам за подобни случаи,но не е ли по красиво да му подариш цвете отколкото копия например...
според мен е по хубаво и ще е по романтично за свети валентин да изненадаш жена с цвете отколкото с копия или мечове Smiley но това  едруго нещо
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #95 -: Февруари 05, 2011, 13:48:32 »

vallall !
Админите има всички права и могат да направят каквото пожелаят с акаунта на който и да е само да искат!Наистина във форумите влизат малко играчи,но те са от най-големите и развити съюзи из всички ери и светове и именно те са хората които пращат най-голям процент смс-и и затова те най-много реват когато са прецакани и изискват когато си плащат!
Не съм съгласен с теб, не вярвам че Администраторите на играта ще стигнат до такава крайност че да изпращат подаръци.
Играчите които влизат във форума не са тези които си купуват най мнго кредити, не става дума само за смс ;D Сериозните играчи които играят с максимален брой кредити влизат във форума само за да докладват проблем, не спамят като нас и не дават предложения от които печалбата на ИО би се сринала ;D
Сега ще ти кажа какво ще стане, тук ще се разберете да не ползвате услугата с подаръците, някой ще реши че все пак ще е добре да прати един на приятел за да му помогне, някой ще реши че има нужда да си оправи икономиката или войската и ще поиска от приятел подаръци и ще му купи кредити и накрая ще се скарате и ще започнете да се храните и във форума и в играта.
От това нещо ще се възползват чужденците които ще си пращат подаръци, ще дърпат с войска и икономика и докато вие се биете из полетата на ИО защото някой не е спазил обещание, на края на ерата ще ревете защо в класацийте няма БГ флаг *pardon*
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #96 -: Февруари 05, 2011, 13:49:54 »

Това начинание е доброволно и всеки вписва себе си и съюза си напълно доброволно!!! има хора които все още помнят онази Империя Онлайн, в която не всичко опираше до парите, в която имаше качествена поддръжка, състезанията бяха между играчите, а не между програмистчета, хакерчета, чекери и скриптове и най-важното - ИМАШЕ УДОВОЛСТВИЕ. Затова Империя Онлайн стигна до тук като развитие, защото имаше удоволствие от играта, имаше смисъл да не спиш по целия нощи и то дни и седмици наред, състезанията беше между уменията на самите играчи, а не кой може да мами най-много.  По-горе дадох пример с Класиките, ЕВАЛА НА ВСИЧКИ, КОИТО ГО НАПРАВИХА. Нека да си върнем поне една малка част от удоволствието от играта, подаръците са първата стъпка към това...
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #97 -: Февруари 05, 2011, 13:51:33 »

Добре де, как успяха да се организират в Класиките да не се провеждат атаки от една дата до друга  и всеки който наруши обещанието си - бой до скъсване. Защо и ние да не успеем да се организираме, та нали целта е да запазим удоволствието от играта. Сега с подаръците всичко което сме градили ще отиде по дяволите заради болните амбиции на някого...Има и другия момент, че  винаги може да се изпрати анонимен подарък и да се всее раздор, но все пак нека да опитаме да запазим удоволствието от играта и този път да пропуснем интригите.
В класиките също беше въведен модул за празнична защита Smiley
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #98 -: Февруари 05, 2011, 13:52:38 »

И какво се случва ако твой "анонимен приятел" на 100 точки примерно изведнъж реши да направи подарък на акаунт taslakoff? Или го направят двама или трима "анонимници"?...
taslakoff го бие цялата карта след това, а той се чуди откъде му е дошло Smiley))


Тогава аз ще им направя по един подарък .... *hahaha*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #99 -: Февруари 05, 2011, 13:56:18 »

И какво се случва ако твой "анонимен приятел" на 100 точки примерно изведнъж реши да направи подарък на акаунт taslakoff? Или го направят двама или трима "анонимници"?...
taslakoff го бие цялата карта след това, а той се чуди откъде му е дошло Smiley))

Надявам се да няма толкова глупави хора, които да си го помислят подобна небивалица, да повярват още по - малко...
Ще си отворим тема , в която ще качваме снимките на подаръка , така че ясно да се вижда подателя и да мачкат него  *pardon*

П.П. Ако е със 100 нетни и това отпада  *scratch*
Активен

taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #100 -: Февруари 05, 2011, 13:58:03 »

Лейди,решението е лесно....да няма анонимност !  *ok*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #101 -: Февруари 05, 2011, 13:59:54 »

според мен е по хубаво и ще е по романтично за свети валентин да изненадаш жена с цвете отколкото с копия или мечове Smiley но това  едруго нещо

на такива подаръци няма да възразим  *rose*
Активен

TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #102 -: Февруари 05, 2011, 14:01:51 »

а и много благородно размерът на подаръка да се определя от соц.статуса на получателя. А я да е обратното - да видим тогава кви касички, кви 5 лева (както в живота - аз ако правя подарък на баровец, не мога да му подаря Bugatti, за тва според джоба ми най много да получи 15 левово пейзажче от даровит неивестен художник)
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #103 -: Февруари 05, 2011, 14:03:02 »

Ма защо трябва да се виждат изобщо подаръците, аз не виждам кой има кредити вкарани и по колко, подаръците се купуват с кредити, но се виждат.
С каква цел изобщо са видими тези екстри за останалите играчи  Huh?
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #104 -: Февруари 05, 2011, 14:03:14 »

а и много благородно размерът на подаръка да се определя от соц.статуса на получателя. А я да е обратното - да видим тогава кви касички, кви 5 лева (както в живота - аз ако правя подарък на баровец, не мога да му подаря Bugatti, за тва според джоба ми най много да получи 15 левово пейзажче от даровит неивестен художник)

Тва ми хареса! *hahaha*
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!