Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:09:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121679 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #75 -: Февруари 05, 2011, 13:09:36 »

винаги е имало и ще има играчи които плащат за да ползват така наречените екстри,затова ако сте против подаръците просто направете една уговорка(какъвто и беше замисъла на пуснатата тема) не е нужно допълнително да се изнервяте и дразните един друг  Smiley .......между другото може и някой да е влюбен в друг имперец или имперка и да го зарадва с един такъв жест Grin (това в рамките на шегата разбира се)

Жени то ще се види кво ще стане на 07.02 като пуснат подаръците, щото си мисля че ще почне да има анонимни и тогава пак се връщаме в познатата яма - вземи тия 500 кредити за подаръци, после що некой на слухтене ще имат по 30-40к тежка армия  Grin
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #76 -: Февруари 05, 2011, 13:10:01 »

Пич хайде без определения кой е платежоспособен и кой не. Не знам за другите ама аз имам 2000 кредита повечето ми от съюзниците ми имат 4-цифрено число кредити заредени в акаунтите. Тука не опира въпроса до парите а до самата игра.

А ти с кой акаунт играеш в бг5.?!?!?
Ми пич, дискутирахме въпроса кой има кредити и кой не, а не как изглежда играта в очите на тея дето имат кредити  ;D
Активен

strast i seks
Гост
« Отговор #77 -: Февруари 05, 2011, 13:11:48 »

Жени то ще се види кво ще стане на 07.02 като пуснат подаръците, щото си мисля че ще почне да има анонимни и тогава пак се връщаме в познатата яма - вземи тия 500 кредити за подаръци, после що некой на слухтене ще имат по 30-40к тежка армия  Grin
миро аз съм казала,че пари за подаръци този път няма да дам,събирам си ги и ще се почерпя качествено.....даже може и да ми останат Grin
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #78 -: Февруари 05, 2011, 13:11:58 »

Бе 2000 кредита .... *crazy* хора вие да не ги копаете някъде тези диаманти ....аз повече няма да си играя с вас !!!  Grin
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #79 -: Февруари 05, 2011, 13:15:45 »

Пич, знаем че играеш във Vega, или поне миналата ера игра, така че не  се хаби...не ми се четат пак простотии като миналогодишните. Нека да приемем, че всички тук си държат на думата, ако ли не - това говори лошо за тях пред целия форум и света в който играят. Точка.

Аз не крия, че съм Вега и никога не съм го крил!Не казвам какво да четеш и какво не,а само казвам,че когато става дума за доверие независимо от света и ерата трябва да се има и миналото на този който си дава думата!Наистина нещата се променят,но трудно и рядко!Аз ти давам гаранция,че всички съюзи дето са в списъка сега,ще почнат да получават подаръци и ще почнем да четем всякакви оправдания за грешки и недоразумения!Ако нещо в моите постове не ти допада можеш да напуснеш и определено не си човека който да слага точка на каквото и да било!
Активен

Умри,но не се предавай!
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #80 -: Февруари 05, 2011, 13:17:04 »

Ми пич, дискутирахме въпроса кой има кредити и кой не, а не как изглежда играта в очите на тея дето имат кредити  ;D

Май хората дискутираха въпроса как изглежда играта попринцип. После ти се вмъкна с реплика от типа "гроздето е кисело, щото е нависоко". Един от "жирафите" отговори, че гроздето направо горчи. И ти сега се опитваш да ни убедиш, че дикусията ни е не какъв е вкусът на гроздето според дълговратите ни приятели, а кои животни са високи и кои не. Преглътни факта, че сънародникът ти протестира срещу нещо, макар и нищо да не му пречи да злоупотребява с това същото нещо в своя полза. Да, малко объркващо е да се случи по нашите ширини, още повече пък по по-южните. Свали маската (или феса) и ни отговори- а ти за какво се бориш?

П.П:
Щарак-щарак, кириак-кириак
Стефчов пак се гърчее,
пред бея подгъва крак,
а за сиромаси кат облак тъмнее. //да има художествена форма
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 13:22:22 от Sheremetev » Активен

Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #81 -: Февруари 05, 2011, 13:17:38 »

Силно се надявам че съюз вега ще подкрпят.
Имат претенции за силен съюз и би трянвало да постъпят достойно.
Това че всички там са богати го знаем и няма нужда да ни го доказват.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 13:20:18 от Dungeon » Активен

Стачка!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #82 -: Февруари 05, 2011, 13:19:47 »

Има два варианта :

- Подаръците отпадат от гейм плея.
- Подаръците стават част от гейм плея - т.е. въвеждат се като 6/10 часов.

Към момента вече са част от гейм плея с пускане на новите подаръци за Св.Валентин.
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #83 -: Февруари 05, 2011, 13:20:56 »

Май хората дискутираха въпроса как изглежда играта попринцип. После ти се вмъкна с реплика от типа "гроздето е кисело, щото е нависоко". "Жирафът" отговори, че гроздето направо горчи. И ти сега се опитваш да ни убедиш, че дикусията ни е не какъв е вкусът на гроздето според дълговратите ни приятели, а кои животни са високи и кои не. Преглътни факта, че сънародникът ти протестира срещу нещо, макар и нищо да не му пречи да злоупотребява с това същото нещо в своя полза. Да, малко объркващо е да се случи по нашите ширини, още повече пък по по-южните. Свали маската (или феса) и ни отговори- а ти за какво се бориш?
Темата е подаръци -бг5
аз за разлика от вас не се боря за нищо, а изразявам различно мнение по темата .. извинете ако тва трябва да ви е проблем  *pardon*

едит: прочети цялата тема и ще проумееш кой и къде се вмъква с неуместни коментари
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 13:23:07 от щарак-щарак » Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #84 -: Февруари 05, 2011, 13:24:39 »

Има два варианта :

- Подаръците отпадат от гейм плея.
- Подаръците стават част от гейм плея - т.е. въвеждат се като 6/10 часов.

Към момента вече са част от гейм плея с пускане на новите подаръци за Св.Валентин.
     Имемнно.И нека всеки сам си прецени как предпочита да играе
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #85 -: Февруари 05, 2011, 13:24:44 »

Има един много голям проблем и незнам как ще се справим с него.
Сега адмиините четат темата и ще пратят подаръци на няколко силни играча за да провокират останалите.
Дано не съм прав.
Активен

Стачка!
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #86 -: Февруари 05, 2011, 13:26:27 »

Аз не крия, че съм Вега и никога не съм го крил!Не казвам какво да четеш и какво не,а само казвам,че когато става дума за доверие независимо от света и ерата трябва да се има и миналото на този който си дава думата!Наистина нещата се променят,но трудно и рядко!Аз ти давам гаранция,че всички съюзи дето са в списъка сега,ще почнат да получават подаръци и ще почнем да четем всякакви оправдания за грешки и недоразумения!Ако нещо в моите постове не ти допада можеш да напуснеш и определено не си човека който да слага точка на каквото и да било!
Темата е за да се напишат всички съюзи, които ще играят БЕЗ подаръци, а не да пускаш обвинения към някого, така че ако някой трябва да напусне темата то това си ти, очевидно темата не е за теб.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 13:30:07 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #87 -: Февруари 05, 2011, 13:28:17 »

Има един много голям проблем и незнам как ще се справим с него.
Сега адмиините четат темата и ще пратят подаръци на няколко силни играча за да провокират останалите.
Дано не съм прав.
Shocked Не знаех че Админите пращат подаръци Grin Grin Grin
Не е сериозно това обвинение, не мислят всички като вас, във форума сте една малка част от играчите *pardon*
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #88 -: Февруари 05, 2011, 13:28:21 »

Dungeon !
Аз подкрепям инициативата с две ръце и това не е първият път който роптая срещу действията или бездействията на екипа на ИО,но знам че такова споразумение е абсурдно за да стане факт!Иначе ще е просто прекрасно ако мобилните оператори кажат на ИО екипа че за тях подаръци от клиенти на играта за 14-ти НЯМА!
Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #89 -: Февруари 05, 2011, 13:31:12 »

WTN !
Аз не съм ти ВРАГ!
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!