Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:25:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121716 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #60 -: Февруари 05, 2011, 12:48:04 »

     Точната дума е БАЛАНС.Да се намери баланс между възможно най-високите печалби и задържането на максимален брой платежоспособни играчи.Съгласи се че играта ще стане доста безинтересна,ако повечето неплатежоспособни или такива с плитки ждобове играчи по една или друга причина се откажат да играят.Не вярвам на 50тината с най големи дисаги да им е интересно да си играят сами.
"баланс" е хубава думичка, а ти как определи каква част от всички играчи са неплатежоспособните, защото аз съм потребител и не мога да го определя!? не  съм платежоспособен, но на този етап ми е весело да си цъкам. Плитък ми е джоба но не съм се отказал. А какъв ще е отлива и отказалите се в цифри и как това ще се отрази на останалите и дали ще се отрази... това са само догатки, за това в какво вярваш и в какво не вярваш за 50тината най-големи са само опасения  *hmm*
Активен

Ralica85
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #61 -: Февруари 05, 2011, 12:49:35 »

SWAT В БГ 7 също са против подаръците
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #62 -: Февруари 05, 2011, 12:51:33 »

Каква е гаранцията,че някой съюз официално казва,че няма да разменя подаръци,но тайно се организира в последният момент и разменя масово със своите каквото и колкото може?Каква е гаранцията,че Гуардианс няма да направят нещо подобно да кажем в 5ч сутринта когато всичките им другарчета са повярвали на думите им и кротко си спят?
Активен

Умри,но не се предавай!
Afterlife
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2011, 12:52:52 »

абе хора тая госпожа силвана е мъж! *hihi*
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2011, 12:52:54 »

не говорим за коледа,тогава беше интересно,сега вече виждаме последствията
сега виждате последствия, тогава не ги видяхте
..та има ли видимост за последствията от сегашните ви решения ..нова революция?! ..нова стачка?!? ..борба с любовта към стачките и революциите надигащи се нас?!
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2011, 12:56:29 »

Каква е гаранцията,че някой съюз официално казва,че няма да разменя подаръци,но тайно се организира в последният момент и разменя масово със своите каквото и колкото може?Каква е гаранцията,че Гуардианс няма да направят нещо подобно да кажем в 5ч сутринта когато всичките им другарчета са повярвали на думите им и кротко си спят?
Ами да се надяваме че няма да стане така с нито един от съюзите които са си дали думата че няма да се опорочава ерата с разменянето на подаръци!!!Все пак всеки съюз залага честта и достойнството си !!!Мисля си че всеки ще удържи на думата си!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
strast i seks
Гост
« Отговор #66 -: Февруари 05, 2011, 12:59:00 »

винаги е имало и ще има играчи които плащат за да ползват така наречените екстри,затова ако сте против подаръците просто направете една уговорка(какъвто и беше замисъла на пуснатата тема) не е нужно допълнително да се изнервяте и дразните един друг  Smiley .......между другото може и някой да е влюбен в друг имперец или имперка и да го зарадва с един такъв жест Grin (това в рамките на шегата разбира се)
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #67 -: Февруари 05, 2011, 12:59:24 »

Ами да се надяваме че няма да стане така с нито един от съюзите които са си дали думата че няма да се опорочава ерата с разменянето на подаръци!!!Все пак всеки съюз залага честта и достойнството си !!!Мисля си че всеки ще удържи на думата си!!!

Нали знаеш какво стана миналата ера!Всички видяхме колко струва думата на Кипарисите!Те погазиха съюзен договор та какво остава за някакво споразумение!Доверието се гради дълго,а се губи за миг!
Активен

Умри,но не се предавай!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #68 -: Февруари 05, 2011, 13:02:20 »

.......между другото може и някой да е влюбен в друг имперец или имперка и да го зарадва с един такъв жест Grin (това в рамките на шегата разбира се)

не се учудвай- аз лично познавам 2 двойки , които са се запознали в играта (имена няма да споменавам)
Активен

strast i seks
Гост
« Отговор #69 -: Февруари 05, 2011, 13:03:43 »

Може да пратиш съобщението от кой ти е пратен подаръка!!!При теб си го пише с името на човека който го е изпратил Wink Wink Wink

няма как да стане,ако незнаеш кой е врага ти,а и е невъзможно да покажеш на цялата карта че си невинен в случая Wink
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #70 -: Февруари 05, 2011, 13:04:18 »

Нали знаеш какво стана миналата ера!Всички видяхме колко струва думата на Кипарисите!Те погазиха съюзен договор та какво остава за някакво споразумение!Доверието се гради дълго,а се губи за миг!
Пич, знаем че играеш във Vega, или поне миналата ера игра, така че не  се хаби...не ми се четат пак простотии като миналогодишните. Нека да приемем, че всички тук си държат на думата, ако ли не - това говори лошо за тях пред целия форум и света в който играят. Точка.
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #71 -: Февруари 05, 2011, 13:06:27 »

няма да превърнете играта в благотвротелно дружество, само щото сте неплатехоспособни  *pardon*
сиренето е с пари  *pardon*

Пич хайде без определения кой е платежоспособен и кой не. Не знам за другите ама аз имам 2000 кредита повечето ми от съюзниците ми имат 4-цифрено число кредити заредени в акаунтите. Тука не опира въпроса до парите а до самата игра.

А ти с кой акаунт играеш в бг5.?!?!?
Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2011, 13:07:36 »

не се учудвай- аз лично познавам 2 двойки , които са се запознали в играта (имена няма да споменавам)
знам за подобни случаи,но не е ли по красиво да му подариш цвете отколкото копия например...
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #73 -: Февруари 05, 2011, 13:08:28 »

знам за подобни случаи,но не е ли по красиво да му подариш цвете отколкото копия например...
*ok*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #74 -: Февруари 05, 2011, 13:08:45 »

знам за подобни случаи,но не е ли по красиво да му подариш цвете отколкото копия например...
*ok* *ok* *ok*
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!