Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:14:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121624 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2011, 12:21:43 »

Г-жо silvana най-в дясно имате 1 надписче "цитат" , с него ще ви е по-лесно да цитирате някого ;D
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2011, 12:22:26 »

В интернационалните няма как да стане,да Smiley
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #47 -: Февруари 05, 2011, 12:23:57 »

В интернационалните няма как да стане,да Smiley
мога хвана бас, че и в български ще видя подаръци  Grin
..бяха толкова модерни по коледа  *freak*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #48 -: Февруари 05, 2011, 12:24:37 »

мога хвана бас, че и в български ще видя подаръци  Grin
..бяха толкова модерни по коледа  *freak*
не ще и съмнения
Активен

silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #49 -: Февруари 05, 2011, 12:28:04 »

Г-жо silvana , ако съм ви разбрал правилно , то вие сте съгласна отново да се источат наличните кредити от касичките , човек който е бил много под вас да застане много над вас .
не господине не сте ме разбрал правилно искам да кажа недвусмислено че малко се поуляха с подаръците цени на гилдиите и т.н.
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2011, 12:30:01 »

Г-жо silvana най-в дясно имате 1 надписче "цитат" , с него ще ви е по-лесно да цитирате някого ;D
благодаря господине отсоро съм в форума и все още ми е малко трудно да се оправя
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2011, 12:31:48 »

ти явно не си от отдавна в играта, и тази политика го предвещава вече 6 години, но както сама можеш да видиш, това не се е случило
 а нима ти знаеш с кои кредити, колко и за какво се събира, по-добре от управата ?!
господине аз от кога съм в играта си е моя работа но според отговорите ви имам чуството че вие сте от управата и сте тук с цел.и бихте ли ни пояснили каква е тя ?
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 05, 2011, 12:33:59 »

господине аз от кога съм в играта си е моя работа но според отговорите ви имам чуството че вие сте от управата и сте тук с цел.и бихте ли ни пояснили каква е тя ?
да не би само управата да има право на мнение  *freak*

Вие, госпожо, като си изразявате мнението, както го правя аз, от управата ли сте  *scratch*
Активен

kralitsa
Лейтенант
***

Karma: +15/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Профил
« Отговор #53 -: Февруари 05, 2011, 12:37:11 »

не говорим за коледа,тогава беше интересно,сега вече виждаме последствията,има и друго-ако видим подаръци при някого ще го тупаме,а замислихте ли се колко лесно могат да спекулират с това пример:мразя играча х и ще му пратя няколко подаръка от анонимен-защото има такава опция и после го бият наред без да питат ял ли е от баницата-или да се въведе опция оказване на подаръка или да отпадне анонимен
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #54 -: Февруари 05, 2011, 12:37:21 »

да не би само управата да има право на мнение  *freak*

Вие, госпожо, като си изразявате мнението, както го правя аз, от управата ли сте  *scratch*
не не съм и не смятам да споря повече с вас не съм тук за това а за да подкрепя инициятивата на съюзите в бг 5 и предполагам и други съюзи в други светове защото и аз мисля като тях
Активен
kralitsa
Лейтенант
***

Karma: +15/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Профил
« Отговор #55 -: Февруари 05, 2011, 12:38:02 »

и като допълнине,щом е за мизерията пари не се щадят нали?
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #56 -: Февруари 05, 2011, 12:38:13 »

Ей ей, без спам в тази тема  wassup
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #57 -: Февруари 05, 2011, 12:38:49 »

не говорим за коледа,тогава беше интересно,сега вече виждаме последствията,има и друго-ако видим подаръци при някого ще го тупаме,а замислихте ли се колко лесно могат да спекулират с това пример:мразя играча х и ще му пратя няколко подаръка от анонимен-защото има такава опция и после го бият наред без да питат ял ли е от баницата-или да се въведе опция оказване на подаръка или да отпадне анонимен
Може да пратиш съобщението от кой ти е пратен подаръка!!!При теб си го пише с името на човека който го е изпратил Wink Wink Wink
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #58 -: Февруари 05, 2011, 12:40:11 »

не не съм и не смятам да споря повече с вас не съм тук за това а за да подкрепя инициятивата на съюзите в бг 5 и предполагам и други съюзи в други светове защото и аз мисля като тях
смятам че си дискутирахме просто тема и всеки си изложи доводите, може и спор да го наричате  *pardon*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #59 -: Февруари 05, 2011, 12:40:50 »

дефинирай ми "поносимо"
смяташ, че е непоносимо част от играчите да ползват подаръци и да се развият повече от теб, непоносимо е да нямаш излишни пари колкото тях? Непоносимо е някой да е на повече нетни и с повече войска от теб ли?
 да ти кажа тук в играта е поносимо да  е така.. непоносимостите на тема пари са в живота, но някак се примиряваме че не ни дават президентски заплати, и пак си намираме начини да се забавляваме с кръчми, пикници и онлайн игри - кой както може и колкото му позволява джоба
     Точната дума е БАЛАНС.Да се намери баланс между възможно най-високите печалби и задържането на максимален брой платежоспособни играчи.Съгласи се че играта ще стане доста безинтересна,ако повечето неплатежоспособни или такива с плитки ждобове играчи по една или друга причина се откажат да играят.Не вярвам на 50тината с най големи дисаги да им е интересно да си играят сами.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!