Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:47:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121621 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 05, 2011, 11:39:17 »

дефинирай ми "поносимо"
смяташ, че е непоносимо част от играчите да ползват подаръци и да се развият повече от теб, непоносимо е да нямаш излишни пари колкото тях? Непоносимо е някой да е на повече нетни и с повече войска от теб ли?
 да ти кажа тук в играта е поносимо да  е така.. непоносимостите на тема пари са в живота, но някак се примиряваме че не ни дават президентски заплати, и пак си намираме начини да се забавляваме с кръчми, пикници и онлайн игри - кой както може и колкото му позволява джоба

господине или госпожо незнам как да се обърна но дефинирането на поносимо мисля че можеш и сам да го направиш а относно това кой как намира начин да се забавлява нека не спамим ако това е целта на създателите на играта да ни прокудят от нея нека направят и фхода в играта платен тоест като платен саит пускаш смс и влизаш иначе няма влизане в нея.то май натам са тръгнали нещата и ако не се обадим че сме против и си мълчим като овце няма шанс нещо да се промени  Wink
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 05, 2011, 11:47:51 »

дефинирай ми "поносимо"
смяташ, че е непоносимо част от играчите да ползват подаръци и да се развият повече от теб, непоносимо е да нямаш излишни пари колкото тях? Непоносимо е някой да е на повече нетни и с повече войска от теб ли?
 да ти кажа тук в играта е поносимо да  е така.. непоносимостите на тема пари са в живота, но някак се примиряваме че не ни дават президентски заплати, и пак си намираме начини да се забавляваме с кръчми, пикници и онлайн игри - кой както може и колкото му позволява джоба

господине или госпожо незнам как да се обърна но дефинирането на поносимо мисля че можеш и сам да го направиш а относно това кой как намира начин да се забавлява нека не спамим ако това е целта на създателите на играта да ни прокудят от нея нека направят и фхода в играта платен тоест като платен саит пускаш смс и влизаш иначе няма влизане в нея.то май натам са тръгнали нещата и ако не се обадим че сме против и си мълчим като овце няма шанс нещо да се промени  Wink
Е, госпожо, Вие не умеете ли да играете без кредити и диаманти, защото ако е така това не е нито проблем на създателите на играта, нито е вид прокуждане.
Играя без никакви кредити и не се оплаквам нито от слаба икономика нито от слаба войска. При вас, госпожо, какъв точно е проблема с ползването и неползването на кредити и подаръци не е ясно.
Няма начин да е безплатно за всички и всичко да е безплатно, и това че Вие не искате да си давате парите , не означава че трябва да клеймосвате тези които ги имат и искат да ги дават  Smiley
Кое точно Вие скъпо в играта?!? ..няма значение, на мен всичко ми е скъпо и си я играя без кредити, за развлечение.. и хората с подаръци по картата не ми пречат  Tongue
Активен

taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2011, 11:48:21 »

Подаръци приемам и то от богати велможи ....за под 3 сандъка диаманти няма какво да говорим.... *freak*
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2011, 11:49:57 »

Всеки съюз временно да смени девиза си с нещо от рода: "Ние не играем с подаръци"
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2011, 11:50:42 »

Всеки съюз временно да смени девиза си с нещо от рода: "Ние не играем с подаръци"
  много добро предложение Smiley
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2011, 11:52:05 »

Всеки съюз временно да смени девиза си с нещо от рода: "Ние не играем с подаръци"
Добре казано !  *ok*
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 05, 2011, 11:53:46 »

по-вярно ще е "Ние не играем с подаръци вече"  Grin
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 05, 2011, 11:55:48 »

Г-жо silvana , ако съм ви разбрал правилно , то вие сте съгласна отново да се источат наличните кредити от касичките , човек който е бил много под вас да застане много над вас .
Активен

tom_76us
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #38 -: Февруари 05, 2011, 11:57:38 »

Съюз "AnubiS"  Свят Бг-4 подкрепя инициативата и дано няма провокации!
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 12:03:48 от tom_76us » Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 05, 2011, 12:03:03 »

Е, госпожо, Вие не умеете ли да играете без кредити и диаманти, защото ако е така това не е нито проблем на създателите на играта, нито е вид прокуждане.
Играя без никакви кредити и не се оплаквам нито от слаба икономика нито от слаба войска. При вас, госпожо, какъв точно е проблема с ползването и неползването на кредити и подаръци не е ясно.
Няма начин да е безплатно за всички и всичко да е безплатно, и това че Вие не искате да си давате парите , не означава че трябва да клеймосвате тези които ги имат и искат да ги дават 
Кое точно Вие скъпо в играта?!? ..няма значение, на мен всичко ми е скъпо и си я играя без кредити, за развлечение.. и хората с подаръци по картата не ми пречат

така и не разбрах дали сте господин или госпожа но според ника ви ще се обърна към вас с господине
никъде не се оплаках че ми е слаба икономиката нямах това в предвид а че тук май взе да се доказва кой колко у е дълбок джоба а не колко добър играч е въпроса с възможностите не съм тук да си мерим възможностите аз също мога да закупя кредити  но искам да играя с добри играчи дори и срещу мен а не с някой разглезен сополанко дето седи насреща ти и те псува защото не са го научили че това не е редно и мама и татко му плащат кредитите.
разбирам че целта на създателите е да печелят но нека гоправят както до сега по малко и редовно  и от все повече хора.че то май както е тръгнало нищо чудно догодина да трябва да си пуснеш смс да можеш да влезеш в играта за седмица или две Wink
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 05, 2011, 12:07:26 »

така и не разбрах дали сте господин или госпожа но според ника ви ще се обърна към вас с господине
никъде не се оплаках че ми е слаба икономиката нямах това в предвид а че тук май взе да се доказва кой колко у е дълбок джоба а не колко добър играч е въпроса с възможностите не съм тук да си мерим възможностите аз също мога да закупя кредити  но искам да играя с добри играчи дори и срещу мен а не с някой разглезен сополанко дето седи насреща ти и те псува защото не са го научили че това не е редно и мама и татко му плащат кредитите.
разбирам че целта на създателите е да печелят но нека гоправят както до сега по малко и редовно  и от все повече хора.че то май както е тръгнало нищо чудно догодина да трябва да си пуснеш смс да можеш да влезеш в играта за седмица или две Wink
Не само разглезените сополанковци псуват, псуват и възпитани и възрастни хора, и не само сополанковци плащат кредити.
Невъзпитанието няма възраст и размер на джоба .. и тва какъв човек ще стои на среща не зависи от кредитите,бъди сигурна  Smiley
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 05, 2011, 12:13:01 »

Така както сте я замислили няма да стане *pardon* Ще се получи същото както при коледните и новогодишните подаръчета.
Щом ги има значи Собствениците имат печалба от тях, и само защото някои от Нас не могат да си позволят да играят с много кредити или играят изобщо без такива не означава че други 1000 или 10000 играча ще се откажат.
Това което правите е Мисия невъзможна според мен *pardon*
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 05, 2011, 12:13:35 »

Не само разглезените сополанковци псуват, псуват и възпитани и възрастни хора, и не само сополанковци плащат кредити.
Невъзпитанието няма възраст и размер на джоба .. и тва какъв човек ще стои на среща не зависи от кредитите,бъди сигурна 

   
нямах предвид че това определя кой стои насреща а че само тез ще останат накрая с тази политика на играта

разбирам,че самата игра изисква подръжка и са необходими пари но нима немогат да се съберат тези пари от кредитите за 10 часов или 10 кредита които по рано плащахме за втора пусната гилдия
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #43 -: Февруари 05, 2011, 12:20:22 »

   
нямах предвид че това определя кой стои насреща а че само тез ще останат накрая с тази политика на играта

разбирам,че самата игра изисква подръжка и са необходими пари но нима немогат да се съберат тези пари от кредитите за 10 часов или 10 кредита които по рано плащахме за втора пусната гилдия

ти явно не си от отдавна в играта, и тази политика го предвещава вече 6 години, но както сама можеш да видиш, това не се е случило
 а нима ти знаеш с кои кредити, колко и за какво се събира, по-добре от управата ?!
Активен

kralitsa
Лейтенант
***

Karma: +15/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Профил
« Отговор #44 -: Февруари 05, 2011, 12:20:49 »

някой има ли на идея в международните какво ще бъде?бг съюзите са против подаръците,но останалите....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!