Imperia Online България  
Април 28, 2024, 18:51:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121847 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
So_more_tears
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2011, 09:42:54 »

Не разбирам защо сте против подаръците; по Коледа не бяхте.А и доста хора от изброените по-горе съюзи се възползваха от тях, което им "помогна" по определен начин.Не е ли малко лицемерно?
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2011, 09:59:21 »

След проведена задълбочена дискусия между лидерите в бг5 се взе решение да играем (без разменяне и между съюзници) без подаръци между 07.02 - 14.02 . Съюзите които участват в алианса против подаръци са :

-  FBI2 - отговаря nPocTaKbT
-  APACHI - отговаря GUSTAVO81
-  MYTPUTE- отговаря matanasov
-  ARHANGELI   - отговаря Traianus
-  friends- отговаря beibikiss
- __BEZDNA__ - отговаря GARIO (не съм говорил но знам че е твърдо против)
- titanite - отговаря Alonso
- NSBOP - отговаря tribunata


Очакваме мнението на TyTyPyTkA, DreamTeam , STARGATE, STARGATE2, GATE_4, ARENA и всички останали.
Съюз THE_BEST в бг 5 също е против подаръците с вас съм момчета Smiley
Активен
i1978
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2011, 10:06:13 »

Не разбирам защо сте против подаръците; по Коледа не бяхте.А и доста хора от изброените по-горе съюзи се възползваха от тях, което им "помогна" по определен начин.Не е ли малко лицемерно?
Абе пич ти някакъв комплексар ли си??? Отговарям защо без да играя в тоя свят, но съм играл  в бГ6. Значи защото изцяло приниципите за добрия играч отстъпват пред това, някое пале с кинти да натиска бутона за смс-и които мама и тати ще платят и ще се хванат за главата ама това ще е другия месец чак. А палето образно казано използвам тази дума и хал хабер си няма от план за развитие и икономичеески и военно, но пък за сметка на това напълно компенсира този си недостатък с смс-и. Точно това беше хубавото на играта, че най-добрия печели по принцип, а не най-богатия. Вече не е така. Ето в един бГсвят е решено да се натрие носа на създателите на сайта, въпреки че за тях е прекрасно да се пускат смс-и. Но за нас играчите би трябвало да има граница. Аз веднага ще ти посоча пример. Една болна ИСпанка в БГ6 Изабела и беше ника играеше с 5-7 ацц-та сама и фикс идеята и беше да бъде първа е не успя. Говоря за Миро6666 или нещо такова. Това ацц имаше около 60 подаръка по Коледа и нова година а  Blaki нито един. Съответно това ацц компенсира зничителното си изотаване военно от второто ацц ,което чинно 11 месеца като пчеличка е правило армия най-вероятно също са пускани смс-и, но не в такъв размер-. Та първия реши да ги отвори една вечер и резултата можеш да видиш на Битките при БГ6. Един изключителен медал с огромно нето и пари идоблест постигнат по не съвсем честен начин. Аз лично откакто направиха гилдиите платени реших, че играта заминава за кошчето поне при мене де. Тази игра изисква адски много време да не казвам цялото време за да си добър. А в същото време липсва "Уважение" от страна на екипа към играчите. т.е не се решават проблемите и бъговете в тази игра, които никак не са малко впрочем. Успех "Приятел" в първото място на тебе и твоите съотборници.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 10:12:19 от i1978 » Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #18 -: Февруари 05, 2011, 10:06:42 »

След проведена задълбочена дискусия между лидерите в бг5 се взе решение да играем без подаръци между 07.02 - 14.02 . Съюзите които участват в алианса против подаръци са :

-  FBI2 - отговаря nPocTaKbT
-  APACHI - отговаря GUSTAVO81
-  MYTPUTE- отговаря matanasov
-  ARHANGELI   - отговаря Traianus
-  friends- отговаря beibikiss
- __BEZDNA__ - отговаря GARIO ()


Очакваме мнението на TyTyPyTkA, DreamTeam , STARGATE, STARGATE2, GATE_4, ARENA и всички останали.

и съюз THE_BEST в бг 5 подкрепя инициятивата с вас сме Smiley))
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 05, 2011, 10:12:04 »

Не разбирам защо сте против подаръците; по Коледа не бяхте.А и доста хора от изброените по-горе съюзи се възползваха от тях, което им "помогна" по определен начин.Не е ли малко лицемерно?
Защо се криеш под нов акаунт?Huh?
И за нова година не бяхме съглацни, но се примирихме.
А сега вече няма на къде, още не сме се стабилизирали от новогодишния обир.
Активен

Стачка!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2011, 10:38:42 »

Не разбирам защо сте против подаръците; по Коледа не бяхте.А и доста хора от изброените по-горе съюзи се възползваха от тях, което им "помогна" по определен начин.Не е ли малко лицемерно?

Защото видяхме как изменят геймплея, а в момента ако продължим не просто ще изменят геймплея а ще станат част от него. Ще им подаръи на 3-март,8 март, Великден,лятната ваканция, деня на будителите, съединението и т.н. Smiley
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2011, 10:52:17 »

с риск да ми нацъкате минусите, щот няма да ви изнася мнението ми..
Можете ли да спрете дъжда да не вали?!?
И да рипате и да се тръшкате, няма да превърнете играта в благотвротелно дружество, само щото сте неплатехоспособни  *pardon*
сиренето е с пари  *pardon*
Изменен бил геймплея.. има игра за всички прослойки: със и без кредити, със  и без подаръци... стига да знаете как да се забавлявате в ИО
и комшията кара крайслер, ама няма да прая стачка щот парите от закуска не ми стигат да си го купя.. и не е честно, и аз имам шофьорска книжка  Undecided
Активен

Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2011, 11:09:14 »

с риск да ми нацъкате минусите, щот няма да ви изнася мнението ми..
Можете ли да спрете дъжда да не вали?!?
И да рипате и да се тръшкате, няма да превърнете играта в благотвротелно дружество, само щото сте неплатехоспособни  *pardon*
сиренето е с пари  *pardon*
Изменен бил геймплея.. има игра за всички прослойки: със и без кредити, със  и без подаръци... стига да знаете как да се забавлявате в ИО
и комшията кара крайслер, ама няма да прая стачка щот парите от закуска не ми стигат да си го купя.. и не е честно, и аз имам шофьорска книжка  Undecided


Да всичко е с пари, но сиренето не е 100 лева килограма а 10.
Само от гилдиите и дохода печелят повече от колкото е нормално.
Активен

Стачка!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2011, 11:09:58 »

Ние не се борим да е безплатно а да е понусимо.
Активен

Стачка!
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2011, 11:12:19 »

Да всичко е с пари, но сиренето не е 100 лева килограма а 10.
Само от гилдиите и дохода печелят повече от колкото е нормално.
има сирене за 3лв има и за 23лв - тва за темата сирене
..иначе друго искам да кажа и то не е за цената на хранителните продукти  ;D
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2011, 11:15:59 »

Realm 95 - KRONDOR
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
martinanka
Редник
*

Karma: +95/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2011, 11:16:12 »

ИГРА БЕЗ ПОДАРЪЦИ и от съюз roma  - БГ4
Активен

щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 05, 2011, 11:17:41 »

Ние не се борим да е безплатно а да е понусимо.
дефинирай ми "поносимо"
смяташ, че е непоносимо част от играчите да ползват подаръци и да се развият повече от теб, непоносимо е да нямаш излишни пари колкото тях? Непоносимо е някой да е на повече нетни и с повече войска от теб ли?
 да ти кажа тук в играта е поносимо да  е така.. непоносимостите на тема пари са в живота, но някак се примиряваме че не ни дават президентски заплати, и пак си намираме начини да се забавляваме с кръчми, пикници и онлайн игри - кой както може и колкото му позволява джоба
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 05, 2011, 11:29:49 »

Екипа, като толкова иска да прави подаръци нека раздаде на всеки активен играч по 1000 кредита поне да има някаква равнопоставеност. Пък всеки да си ги ползва както иска. Мисля, че така ще насърчат повече играчи да играят с по един акаунт, отколкото да се активират каси и нулеви акаунти да се вдигат на по 100 точки, за да се източат кредитите в тях събрани от минали ери.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2011, 11:36:10 »

Екипа, като толкова иска да прави подаръци нека раздаде на всеки активен играч по 1000 кредита поне да има някаква равнопоставеност. Пък всеки да си ги ползва както иска. Мисля, че така ще насърчат повече играчи да играят с по един акаунт, отколкото да се активират каси и нулеви акаунти да се вдигат на по 100 точки, за да се източат кредитите в тях събрани от минали ери.
да да, по 1000кредита+200лв даже ако може, че да имам за кафе докато цъкам вкъщи пред компа  Grin
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!