Imperia Online България  
Април 18, 2024, 05:49:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: чао  (Прочетена 2061 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiko82
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Февруари 04, 2011, 19:50:23 »

сбогом и от мен на ИО искам да благодаря на играчите с които играх и да им пожелая много успехи в реалния живот , а на екипа на ИО много бизнес успехи защото маи това им е целта. Ще влизам да чета в форума какви из цепки още ще има и докъде ще им стигне безочието Поздрави на всички доблестни играчи и благодаря за добрите мигове независимо дали сме били врагове или съюзници ние бяхме час от нещо хубаво което заедно изградихме а някои дойде и ни го отне с лека ръка Cry
Активен
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 20:45:11 »

сбогом и от мен на ИО искам да благодаря на играчите с които играх и да им пожелая много успехи в реалния живот , а на екипа на ИО много бизнес успехи защото маи това им е целта. Ще влизам да чета в форума какви из цепки още ще има и докъде ще им стигне безочието Поздрави на всички доблестни играчи и благодаря за добрите мигове независимо дали сме били врагове или съюзници ние бяхме час от нещо хубаво което заедно изградихме а някои дойде и ни го отне с лека ръка Cry
   Не съм играла до сега с теб,но все пак чао Smiley Само ако имаш и най-малката идея колко хора ще те последват ... Доста вече го направиха. Хора,верни на ИО от вече 5-6 години. Хора на които половината заплати са отивали за кредити ...
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 22:17:50 »

екипът на ио може да е доволен неостанаха играчи които да ви пълнят гушите с пари, пожелавам ви занапред да не се занимавате повече с онлаин игри просто неставате  Cry Cry
Активен
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 22:23:36 »

бг1 се провали вече останете си със здраве от щуротиите ви докарахте дотук нещата
Активен
rusinov
Редник
*

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2011, 10:38:37 »

не  е само Бг1 и 10блитц  е същото играеш даваш пари те  се гаврят с теб  има хора дет имат по 2-3 акаута никои не ги закача .......
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2011, 10:48:20 »


чао,ще се модирваш ли  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
gigi bigi
Редник
*

Karma: +9/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2011, 10:54:55 »

Чао и от мен. Отказвам се да играя игра, в която ще ми налагат нечии правила и на всичкото отгоре ще си плащам за това. Аз отказвам да робувам на измислени принципи, които изобщо не споделям  *TEASE*.
Тук срещнах много умни и стойностни хора и винаги ще си спомням за тях с усмивка 0:). Пожелавам успех на всички, които ще продължат да играят.
Активен

За всеки от нас е полезно да се занимава с действителната стойност на нещата. Само така можем да проумеем, че някои наши ангажименти, които до сега сме смятали за важни, са само пилеене на време.
gigi bigi
Редник
*

Karma: +9/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2011, 11:39:35 »

Е,то всяка игра има някакви правила и обикновено не са твои! Grin


Така е /имах в предвид комерсиализацията на играта/. Правото дали да играя някаква игра или не си остава само и единствено мое! ;D
Активен

За всеки от нас е полезно да се занимава с действителната стойност на нещата. Само така можем да проумеем, че някои наши ангажименти, които до сега сме смятали за важни, са само пилеене на време.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2011, 12:04:02 »

Е,то всяка игра има някакви правила и обикновено не са твои! Grin
Румба ,  правила няма и не само играчите не ги спазват .Повдигаш дискутирана вече тема . Нека има подаръци и каквото си искат собствениците на играта .Те са я направили за пари , това е техния труд и в това няма нищо лошо. Обаче  те трябва да са ясни в началото на всяка ера и потребителите да си правят своята сметка.Така да ги поискат , че с желание да им ги дадем.
А  форума е огледало на самата игра , жалко за Отон ако не го разбира .
(Между другото четох и международните форуми и там е същото )
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!