Imperia Online България  
Април 24, 2024, 21:38:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И дойде края на ерата 15-та в свят 1 ... и простотиите започнаха ...  (Прочетена 4761 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Февруари 04, 2011, 08:38:51 »

И дойде края на ерата и започна подкупването на летописци и хроникьори ....

Страх беше сковал сърцето на псевдо мЪршала Vallentino ... и бяло знаме вя, и от съюза си се отказа да бяга през девет земи в 10-та ... и подкупи други Велможи .... уговорени битки да правят, да измират войници .... само и само да има какво да се опише като негова победа. И по тъмна доба снощи бившия му съюзник Predaden ... си прати войниците на заколение .... не му пукаше на него за простите хорица , важното беше да има какаво Vallentino като победа да запише ... а той подкупи да брои ...

И не беше само той ... всяка вечер му се армии подреждаха ... "велики" битки Vallentino  да прави .... слава да трупа ... нали история няма ... ще остане само листчето с резултатите ... подредено от подкупни чиновници  *hmm*

(не знам какво художествено трябва да има е едно такова действие ... и как трябва да се изрази .... ама нали съм примерен Форумец да взема да го опиша .... че тази ера накрая трябваше и с уговорени битки да се оцапа ... )
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 12:40:09 »

И тогава, от забутана провинция Блатото ... мястото където, все още тачеха традициите и вярваха, че трябва да има справедливост ... се надигнаха двама изморени войни ... с пробити от битките брони и натежали от умора нозе ... изтръскаха калта от ризниците си .. вдигнаха мечовете и въздадоха възмездие:

cvest(Blatoto) Vallentino(SS) 15531 1631585 1982 29256 0 0 1035

Krokodil(Blatoto) Vallentino(SS) 4765 400132 792 11409 0 0 317

Те знаеха, че няма да променят нищо ... от високите стени на двореца ИМПЕРАТОРА ХАОС виждаше всичко в розово, понеже така му го представяха неговите съветници, защото така му се искаше и така беше най-удобно ... измамата, беззаконието и безчестието бяха хвърлили безвъзвратно своята сянка върху този свят ... но древните войни, не можеха да се дадат без бой ....

Вместо да пазят реда и правдата ... Имперските Гвардейци се бяха отдали на запои и сладки приказки в двора. Там зад стените им беше уютно ... там не се чуваше вопълна на Тълпата ...

Техните началници, поднасяха парфюмирана информация ... трупаха своите малки богатства и се наслаждава на своите пороци ... на тях им бяха обещали дял от новите земи .. там беше вперен взора им .. тук ... тук всичко вече беше опустошено ... в долната Имперска земя не бе останало НИЩО ... дори, и искрицата гняв нямаше в кого да се пробуди .. да вдигне гневно юмрук и да отправи закана там ... към недостижимите кули .. към светлите зали и пишните тържества ...


Законът си беше взел почивка ... за НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ ....



Имперците влачеха своето жалко съществуване, навели глава с помътнял взор ... шайките разбойници ставаха все по-нагли, измамниците крадяха и вярата на хората ...

Останали без минало, живеещи в отвратително настояще и не очакващи нищо хубаво в своето бъдеще някога ГОРДИТЕ ВОЙНИ сега бяха просто една тълпа тътрещи се старчета ... поседнали на припека на следобеното зимно слънце, гледайки леко глуповато... те стояха и очкваха неизбежното .. очакваха края ....




Започнал бе цикъла на ОТЧАЯНИЕТО ...



« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 15:02:52 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
pobeditel1
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 13:10:45 »

Мрачен следобед беше  беше 31.11 (засечка под секунда с 1 ниво спай )  Undecided http://snimki.be//store/1/damb.JPG
След 2 месеца мод тъмна нощ беше       http://snimki.be//store/1/krokodillll..JPG     Shocked Shocked Shocked Shocked  
4.02 ден на поезия беше                   http://snimki.be//store/1/kr.JPG  
 
predaden [0min]    Bagovee  +

 *pardon*
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 13:19:01 от pobeditel1 » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 14:15:10 »


Зловоние се носеще над земята имперска ...

От отворили паст лъжемесии и интриганти ... за тях нямаше нищо свято. Опияняваха се от собствения си глас и собствените си думи. Не ги вълнуваше истина ли е или лъжа ...

Мерските си постъпки търсеха как да оправдаят ... и само хулословието им беше останало ....
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 17:35:59 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=30466.2130  <- ЦЪК


ЛЕГЕНДАТА ПРОДЪЛЖАВА

« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 17:53:23 от CrishtiaN » Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 17:42:31 »

Някой клекна?  Grin
ИЛИ Туй пак е БЪГ   :Smiley
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2011, 18:55:19 »

Поредния ЗЕЛОТ се разби във Vallentino ... макар, че сутринта мЪршалчето Vallentino беше оставен с под 10 К армия ... ( Кrokodil(Blatoto) Vallentino(SS) 1634 251057 197 2478 0 0 108 )

Оня ден се разби PREDADEN ...днес bubsve .... Така се печели слава ... така се взима военна класация от мЪшали  *bravo* *bravo* *bravo*
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 19:18:39 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2011, 19:27:39 »

За мен ерата приключи.  Беже ми мн приятно, но както се казва направих  дебют  и бенефис.  Целите са изпълнени, бой по всички, които можех. Дано класациите останат някъде , за да се мъдри и мойто скромно никче  нейде.   Успех на тези, които имат нерви да продължат.          *beer*       
Така и неказа с кои Акант играеш   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2011, 19:28:27 »

Ерата приключва в понеделник така или иначе ще изкараме някак си още един ден  *pardon*

Жал ми е само, че в момента унищожават името на един съюз като ЗЕЛОТИТЕ с членове като Хана и Огрето ... и то от хора, които никога няма да допринесат и на йота за играта толкова, колкото са допринесли старите ЗЕЛОТИ  Undecided

 
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2011, 19:48:51 »

Ерата приключва в понеделник така или иначе ще изкараме някак си още един ден  *pardon*

Жал ми е само, че в момента унищожават името на един съюз като ЗЕЛОТИТЕ с членове като Хана и Огрето ... и то от хора, които никога няма да допринесат и на йота за играта толкова, колкото са допринесли старите ЗЕЛОТИ  Undecided

 
имаше и такива времена  .... Фанатиците останахме малко ....да не кажа хич ...затрихме се  честно не ми е приятно да го чета това
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2011, 19:49:42 »

1.  TigerEye     Blatoto  +   *ok*
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2011, 19:57:16 »

1.  TigerEye     Blatoto  +   *ok*

.......

Р.Р. Крокодила е подготвил още една изненада да видим дали ще се получи  [:-}


  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2011, 20:05:20 »

  Айде да не ти чупя хатъра.. *beer*       1      BULGARIA   mezo [0min]    pnompen  +    0   59051   433
Ем  браво да ти е честита  Голямата звезда    *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2011, 21:48:27 »

1.  TigerEye     Blatoto  +   *ok*
ей не го хареса моето уиски румънчето...цял ден го мъчих  Tongue
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2011, 22:48:18 »

ей не го хареса моето уиски румънчето...цял ден го мъчих  Tongue
Незнае какво  испуска   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!