Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:23:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36440 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #240 -: Февруари 04, 2011, 23:53:22 »

Има няколко неща, които ми липсват от ИО:
Старият форум (не разбрах, защо не се направи един архив, много обичах да го чета)
Класиките (не като версия)
Изгубените доклади (имаше много битки, които преглеждах с удовоствие)
Наказанията (играчите се наказваха - не се изискваха СРС-та, за да се докаже това, както е сега)
Чувството за мярка ( и от двете страни, независимо дали си губещ, наказан, първи или последен)

Всяко (без)действие води до някакъв неприятен ефект на доминото еволюиращ от играта сега във форума.
Отон ми е симпатичен като личност (както и другите СМ), но Отон, (Отон като знаменател на всички в екипа - създатели, програмисти и т.н.) не си прав и трябваше да разберете, че мрънкането на играчите не е от лигавене и търсене на внимание,а от куп наболели проблеми (не само липсата на проверки).
Може би бизнеса ви процъфтява и не обръщате особено внимание, но когато се отказват играчи започнали (създали тази игра) значи нещо някъде куца.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #241 -: Февруари 05, 2011, 00:11:43 »

Лично на мен ми се иска да систематизираме това , което според нас е проблем/и.Да се напише в една тема и тя да се заключи..След това е нормално да попитаме кои от нещата биха могли да се оправят и кои - не..Просто да се знае.И оттам нататък всеки да направи избор за себе си..Това нещо както каза Грозни може дори да е под формата на някакво открито писмо/ е Дели да се изявява, поне Отон ще я разбере Tongue/..При всички положения обаче трябва да се запази някакъв нормален тон на комуникация и от двете страни и за се избягват резки завои , щото обстановката наистина е от типа "взривоопасни"..За сегашната ситуация влияят доста фактори и вината не може да се търси само в едната страна..Тона на форумците е може би и тяхната грешка..Но определено Екипа носи доста повече вини в комуникацията..Митко и Крум са Къмюнити мениджъри..От тях се очаква общуване с общността и информация - не диктат и войни..Иначе стават W/ar/M.Тишината , която е обзела форума откъм хора от офиса единствено и само прави слуховете и съмненията достоверната информация..И изнервя хората , които в играта са противници..Това избива във форумни кавги и нелицеприятни сцени..Понеже обаче играта не е за идиоти и в нея и да има такива са малък брой , съвсем скоро хората осъзнават че няма защо те да се карат , като причината е някъде горе и им се надсмива в момента..И обръщат взор натам..И се почва един конфликт между играчи и екип , в който няма победители..Това е и което сме се опитвали да предотвратим толкова години и макар да е имало искри , не се е стигало до ексцесии като сегашните..За мен разумната позиция е да се зададат проблемите и това , което мъчи играчите и да се получи ЧЕСТЕН отговор..Не задължително такъв , какъвто ни изнася , а честен..И всеки да си прецени какво да прави..Много пари се влагат и са вложени от страна на хората..Сегашното положение е повече от несправедливо спрямо тях.Вместо хора да си отиват огорчени или да се трият , нека се отговори на нелицеприятните въпроси с нормален тон и толкова.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #242 -: Февруари 05, 2011, 00:35:22 »

аз мисля че съм останала криворазбрана... как да е Smiley  *rose*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
viki4
Гост
« Отговор #243 -: Февруари 05, 2011, 00:47:07 »

Лично на мен ми се иска да систематизираме това , което според нас е проблем/и.Да се напише в една тема и тя да се заключи..След това е нормално да попитаме кои от нещата биха могли да се оправят и кои - не..Просто да се знае.И оттам нататък всеки да направи избор за себе си..

Ето едно чудесно предложение. Нека го реализираме, като спазим добрия тон. Надявам се да чуем отговорите.  Smiley
Нека всеки напише тук http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35104.0;topicseen въпросите които има и проблемите които искате да бъдат решени.  Smiley
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 00:58:06 от viki4 » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #244 -: Февруари 05, 2011, 01:04:16 »

аз мисля че съм останала криворазбрана... как да е Smiley  *rose*
Шегувах се.Слабост си ми и го знаеш. *rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #245 -: Февруари 05, 2011, 01:04:45 »

Играя белот иначе щях да бъда по-образна  Embarrassed  

   С две думи смятам че има много мнооооооого по-наболели проблеми от това в кой раздел ще бъдат хрониките във вида в който бяха до сега и затова реагирах така вчера.Дали ще се хроникира в раздел общи приказки,а пък досегашното място ще бъде за такива като мен и Отон,не е толкова наболял пробем и е нещо с което можеше да се направи компромис за разлика от други неща - с които определено не може и заради което ще се откажат много хора.    
   Иначе съм против налагането на некоректни банове,подаръците,триенето на хрониката (историята),липсата на проверки и т.н ... няма да се повтарям виждам че в момента има доста теми по въпроса.  
    
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 01:08:54 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #246 -: Февруари 05, 2011, 01:20:44 »

Аз пък мисля че Дели полудява рядко и затова станаха тези "литературни" катаклизми! Grin
време е да започнеш да полудяваш ти по-често  Grin  аз моята лудост я изтрих  Cool  Grin  Tongue
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
viki4
Гост
« Отговор #247 -: Февруари 07, 2011, 22:13:09 »

Съвсем скоро изминава уговорения период и както виждам във форума се спазва добрия тон, така че ще имаме Архив на старите хроники  *COURTESY* *TENDER*
Активен
viki4
Гост
« Отговор #248 -: Февруари 11, 2011, 12:55:48 »

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* ИМА АРХИВ НА ХРОНИКИТЕ.  *YAHOO* *YAHOO* *bravo* *bravo* *bravo* *rose*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #249 -: Февруари 11, 2011, 13:49:41 »

много и то сносни теми ги няма ...но все пак и това е нещо
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #250 -: Февруари 11, 2011, 14:06:27 »

много и то сносни теми ги няма ...но все пак и това е нещо
Абсурд.

С изключение на няколко теми, абсолютно лишени от съдържание, всичко друго е надлежно върнато.
Гарантирам.

Аз половиначти неща не правя.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
viki4
Гост
« Отговор #251 -: Февруари 11, 2011, 14:11:57 »

 *rose* Заключвам темата.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!