Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:10:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #225 -: Февруари 04, 2011, 17:02:28 »

Чингиз без табелка вече *hmm*
Учудваш ли се , мой ... ?!
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #226 -: Февруари 04, 2011, 17:03:11 »

Чингиз без табелка вече *hmm*

още един от любимите ми модератори  *IMPOSSIBLE*
Активен

Age of Extinction
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #227 -: Февруари 04, 2011, 17:06:15 »

ама ти кажа той много се перчи и много нагрубява хората . и форумците ама си знае работата и доста работи станаха от както е тук , крум едвам смогваше оправя проблемите и отон като дойде знайш колко работи ремонтира и ще ремонтира  *locker*

ще му мине и ще ни върне историята  Embarrassed
Не е там въпроса мила ... за какво да ни я връща вече , да си я държи под леглото .... нова история , ще си направим , но Отон вече не го смятам за част от света на ИО .... и мисля не само аз ...това е !!! няма , какво повече да се каже .. !!!
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #228 -: Февруари 04, 2011, 17:14:24 »

Да разбирам ли , че ме наричаш престъпник , както и останалите .... !!!! Вземи се в ръце и внимавай с определенията г-н CM ...

Не е лошо да погледнеш пак значението на думата ФОРУМ !!!
Не деи говори че  ще земе да те залупчае   *hahaha*
Активен

Авторското Право  Grin
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #229 -: Февруари 04, 2011, 17:17:21 »

Не деи говори че  ще земе да те залупчае   *hahaha*
Ще говоря , защото съм част от тази игра от много време ... недорасли решения от страна на екипа , са срам за нас .... не за тях !!!!!
Активен

duda
Гост
« Отговор #230 -: Февруари 04, 2011, 17:17:41 »

ама ти кажа той много се перчи и много нагрубява хората . и форумците ама си знае работата и доста работи станаха от както е тук , крум едвам смогваше оправя проблемите и отон като дойде знайш колко работи ремонтира и ще ремонтира  *locker*

ще му мине и ще ни върне историята  Embarrassed


Не коментирам Отон,няма и да го направя,сдържам се,гадно ми е,но се сдържам,прост въпрос зададох,защо аджеба,ни ругае,точно в момента,когато защитава тезата си за добрия тон.
Не го нагрубих,не го обидих,само попитах,отговор ;D
Активен
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #231 -: Февруари 04, 2011, 20:17:07 »

Не коментирам Отон,няма и да го направя,сдържам се,гадно ми е,но се сдържам,прост въпрос зададох,защо аджеба,ни ругае,точно в момента,когато защитава тезата си за добрия тон.
Не го нагрубих,не го обидих,само попитах,отговор ;D
    Слънце,ти може да не ги нагрубиш,но аз ще им кажа само едно. МАЙНАТА ВИ!!! Писна ми от постоянните тъпи промени,просто защото на някой му е хрумнала някаква тъпа идея (Отон),опитвайки се да развие литературното си творчество,не намерил реализация в живота,налага някакви смешни правила за писане на всички останали. Това е форум ....  тук всеки който играе има право да пише и да си казва мнението.Ако искате ме трийте,ако искате ме банвайте.Даже се чудя защо все още играя тази игра,може би само заради приятелите си .....Но те си остават дори и играта да приключи ..... Шоуто и животът продължават и без ИО . Не съм поредният гъзоблизец, който да чака да оправите нещо си във форума .
     http://vbox7.com/play:f7320972
  ot AbsolutE ... благодаря за навременният бан ! спестихте и мои и ваши нерви !!!
    ot Jijooshu... И аз ви благодаря за бана, защото щяхте да бъдете засипани с още 3 камиона изпражнения. Най-чистосърдечно ви пожелавам скорошен фалит, защото с тези темпове никой няма да ви играе прокажената игрица...
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
viki4
Гост
« Отговор #232 -: Февруари 04, 2011, 20:25:53 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Наистина не виждам какво мога да кажа повече в този форум  *crazy* Всичко се срина, всичко е заличено и опропастено, всеки дал нещо е наказан, защото казва истината.  *crazy* Днес се отказаха хора, градили света на ио с постижения.
Нямам думи......... Наистина нямам.

Успех на всички в живота, който ще се окаже по-слънчев от тъмницата, която настана тук. Жалко.............  Shocked Shocked Shocked Cry
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #233 -: Февруари 04, 2011, 20:30:16 »

Shocked Shocked Shocked Shocked Наистина не виждам какво мога да кажа повече в този форум  *crazy* Всичко се срина, всичко е заличено и опропастено, всеки дал нещо е наказан, защото казва истината.  *crazy* Днес се отказаха хора, градили света на ио с постижения.
Нямам думи......... Наистина нямам.

Успех на всички в живота, който ще се окаже по-слънчев от тъмницата, която настана тук. Жалко.............  Shocked Shocked Shocked Cry

В подписа ти се крие разковничето  Smiley
Активен

Amorphis
I die for my Queen!
Редник
*

Karma: +79/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #234 -: Февруари 04, 2011, 21:06:10 »

   Добър вечер на всички,който ценя в този форум,а това са играчи,които днес бяха баннати.И въпреки ,че знам,че не могат да пишат,знам че могат да четат.Никога не съм бил фен на форума и рядко съм поствал.Но като играч от 4 години,от този форум и от тези играчи съм научил много.този форум много пъти ми е помагал да разбера самата игра и да се приема за сравнително добър играч.Съжалявам ,че власт имащите в този форум,знаем ги кои са , съсипаха форума със безсмислени глупости и баннаха хора които са отдали наистина много време и средства за тази Българска игра.Срамувам се за пореден път ,че съм Българин и,че нищо не е отшумяло от навика да налагаме собствените си правила,без да се съобразим с останалите.А тези които са наша опозиция най добре да ми запушим устите .... Така и така сте тръгнали да банвате и банвате всичко на ред,което ви оспорва решенията,та мога да предложа на вашите височайши неземни господства ,направо да закриете форума или поне ако има такъв,той да не е на български.Щом сте тръгнали да правите европейска страница,да вадите нов имидж на форума,трябва да се съобразите ,че ние макар и в Европа все още сме някакво племе ..... Поне Вие така се държите с нас.И като такова племе смятам,че имаме достатъчно история за да помоля всички които се чувстват потъпкани да изправим гордо глави и да поискаме главата на властимащия форумец.Независимо във форума или във фейса.Защото е крайно време форумът на ИО да уважава дългогодишните играчи ,които помагат по всякакъв начин на останалите ,мотивирайки ги да играят и да влагат средства в тази игра.Защото всеки един от нас е дал нещо от себе си ,иначе тази игра щеше да е отдавна забравена,както предполагам ,че ще стане тепърва .... Тази вечер във Фейсбук ще бъде направена група ,против тоталитаризма и диктатурата във форума.Смятам ,че ако достатъчно хора се включат ще бъде видяно от всички които играят тази игра и всеки ще премисли дали да продължи да я играе...... Въпроса е до колко е изгодно на собственик и дали ще продължи диктатурата.
         С неуважение към крум и отон ......
                                                                                        Ваш потребител
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #235 -: Февруари 04, 2011, 21:34:47 »

Тез требе ги немаме да списват хрониките


http://www.youtube.com/watch?v=zI9JlQAAKGI

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #236 -: Февруари 04, 2011, 22:33:31 »

Тез требе ги немаме да списват хрониките

http://www.youtube.com/watch?v=zI9JlQAAKGI

Е наехме ги вече. Даже единият написа либретото на пилотното парче към саундтрака на "разпадането на ИО", ето http://www.youtube.com/watch?v=Y4f-8hpinoA

едит: да да, опрайх линка
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 22:35:49 от TEFAL » Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #237 -: Февруари 04, 2011, 22:34:31 »

Е наехме ги вече. Даже единият е написа либретото на пилотното парче към саундтрака на "разпадането на ИО", ето http://vbox7.com/play:d30ff48df

Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува!
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #238 -: Февруари 04, 2011, 22:59:33 »

Мога само да съчувствам на отказалите се хора, мисля че е оздравително дори и да инонизирам промените.

Обаче, хора, много вътрешно го взимате. Нема такъв случай, когато на възрастен човек му вземеш близалката да се държи по този начин. Спрете се малко. Има хора, отделили 100 пъти повече време на форума и играта и не реват така.

Приели са някакви функции и отговорности от любов към спорта и забавлението. Нещо се е случило и вече не им е забавно. Могат с носталгия да кажат " Хубаво ни беше тук, ама свърши". И вие можете, но недейте да давате акъл и съвети в заповедно наклонение как някой да си оправлява собствеността.

Държанието последните дни на много  потвърждава максимата, че акълът е единственото нещо на този свят, което може да го даваш без да го имаш.

Каквото било - било. Халас, финиш и каквото друго там.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 23:02:17 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #239 -: Февруари 04, 2011, 23:10:22 »

Мога само да съчувствам на отказалите се хора, мисля че е оздравително дори и да инонизирам промените.

Обаче, хора, много вътрешно го взимате. Нема такъв случай, когато на възрастен човек му вземеш близалката да се държи по този начин. Спрете се малко. Има хора, отделили 100 пъти повече време на форума и играта и не реват така.

Приели са някакви функции и отговорности от любов към спорта и забавлението. Нещо се е случило и вече не им е забавно. Могат с носталгия да кажат " Хубаво ни беше тук, ама свърши". И вие можете, но недейте да давате акъл и съвети в заповедно наклонение как някой да си оправлява собствеността.

Държанието последните дни на много  потвърждава максимата, че акълът е единственото нещо на този свят, което може да го даваш без да го имаш.

Каквото било - било. Халас, финиш и каквото друго там.
съгласен .. много драми и драматизации, много нещо  *pardon*

всичко е апокалиптичен знак и проблем - промени, подаръци..и т.н.

през последните 6 години ИО имам 1 година дупка, в която не играех по едни или други причини.. Е! След завръщането си играта беше много променена, но хората и реването във форума са си същите..
Историята помни много форумни стачки, революции и революционери  *pardon*
Активен

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!