Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:03:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36448 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Гост
« Отговор #210 -: Февруари 04, 2011, 15:58:02 »

задаваш въпрос, на който имаш отговори във всичките мнения само на тази страница  Smiley

форумът е свързан с играта, промените в геймплея са свързани с играта .... следователно промените в геймплея са свързани с форума.... 
пример : лично твои реплики от рода на "алооо, съюз- елха, я там да мълчите", които ги имаше в хрониките  Wink

Тази тема е само и единствено относно промените във правилата на форума с цел литературна реч и изтритите хроники, които исках да се възстановят. Хрониките описват случващото се в ерата между съюзи и играчи, раздел въпроси и препоръки са относно гейма и промените свързани с него. Така че тази тема не обвързва гейма и форума по никакъв начин.
Активен
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #211 -: Февруари 04, 2011, 15:58:24 »

  Айде сега да се включа и аз .Мислех,че това е просто някаква подранила първоаприлска шега ... Да ма не .... До сега форума си беше горе долу добре,сега вече за нищо не става.Не сме нито писатели ,нито поети ... Най.много да има само някой тенекиджия тук,за да поизчука това онова .... Кви са тия глепости,кви са тия пет лева. Май нещо почна да ви доскучава ,че почнахте да измисляте всякакви простотии .... вместо да се заемете с играта ,да пооправите това онова ,вие с форума сте се захванали . Продължавайте в същият дух и съвсем скоро няма да остане нормален човек тук (не че в момента повечето не сме изпушили от толкова простотия от играта ....). *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #212 -: Февруари 04, 2011, 15:59:28 »

Обвинения е имало и ще има. Бъгове са ползвани и ще бъдат ползвани, но когато се знае, че има контрол, нещата са малко по-различни. Виж какво става последните дни, всеки обвинява всеки и тн, а като няма проверки, съмненията са в пъти по-големи, оттам обвиненията стават все по-резки и в крайна сметка се стига до някоя обида от някой на който нервите не са издържали, което поражда нова вълна обиди в отговор на първата обида, това се пренася в друга тема и така до безкрай. Каквото и да си говорим, покрай някои решения на екипа в последните месеци, нещата доста се промениха, да играта е тяхна и могат да правят с нея каквото си поискат, както и с форума, но и контрадействията също са наши и не може някой да ни държи сметка за тях. Колкто е по-силно недоволството, толкова по-силно недоволните искат да прецакат тези от които са недоволни.

Веднага вадя произволна тема, датираща отпреди спирането на проверки http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=18143.0 Още първото мнение е с обвинения. Нищо по-различно.

Проверките нямат нищо общо с хранилката.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #213 -: Февруари 04, 2011, 16:06:27 »

Веднага вадя произволна тема, датираща отпреди спирането на проверки http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=18143.0 Още първото мнение е с обвинения. Нищо по-различно.

Проверките нямат нищо общо с хранилката.
    Нямате права да виждате тази тема. Възможни причини: не сте регистриран потребител, не сте активирали вашата регистрация от вашия е-мейл, не сте в членските групи имащи това право или просто темата е изтрита.   Тази тема само за привилегировани ли е Круме?
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #214 -: Февруари 04, 2011, 16:14:39 »

Само че липсата на проверки доведе до нелицеприятните сцени в последно време..Ще бъда ама много конкретен - след хакването на акаунтите , помия заля Бг темата с всевъзможни хули и обиди..Пострадалите така и не получиха цялостната компенсация за това което им се случи , макар то да беше прецедент в историята на ИО и да изискваше реципрочни и адекватни мерки.При доказването на бъга с доходите в класиката помия заля и темите там - почна се от обвинения и подозрения и се стигна до чиста вакханалия..Накрая всеки беше убеден , че всички други мамят..За 40 страници около 10 пъти написах , че е редно да излезе един С.М. и да каже какво става в действителност..В края на краищата базата данни и статистиките са при вас.Нищо като такова..И реципрочно обвиненията и хилите се удвоиха..До следващия скандал , когато беше доказан бъг със шпионажа/ за него пък се оказа че е докладван преди 6 месеца , че и повече май/..Пак се изсипаха хули , обвинения и съмнения..И пак никаква реакция..Като капак сега всеки се съмнява във всеки за всичко..И защо?! Защото няма проверки по световете , които да накажат измамниците..Е какво очакваме да стане във форума тогава?! За литература не знам..За физиката съм чувал за един закон за действията , противодействията , силата и посоката..Форума е проекция на играта..Не може вътре всичко малко по малко да се изкривява , а във форума да се лее литературна и художествена реч..Каквото сееш , това жънеш.

Едит: Ясно ми е , че от Крум и Отон не зависи възобновяването на проверките..Затова и не мога да ги укорявам за нищо . Просто написах защо в последно време форума се превърна в една доста нелицеприятна картина..На фона на това което се случва с играта , да очакваш че някакви странни ограничения за писане в определени секции ще ти решат проблема е все едно да се надяваш да се предпазиш с дъждобран от ураган.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #215 -: Февруари 04, 2011, 16:18:05 »

   Нямате права да виждате тази тема. Възможни причини: не сте регистриран потребител, не сте активирали вашата регистрация от вашия е-мейл, не сте в членските групи имащи това право или просто темата е изтрита.   Тази тема само за привилегировани ли е Круме?
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34159.0 Явно не е видял , че прехвърлена на друго място *pardon*
Ахиле , след онази  вакханалия имаше ефект, ако бяха чистили всичките нехудожествено-построени постове дали щеше да има някакъв резултат?
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 16:21:12 от jekasus » Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #216 -: Февруари 04, 2011, 16:20:06 »

Само че липсата на проверки доведе до нелицеприятните сцени в последно време..Ще бъда ама много конкретен - след хакването на акаунтите , помия заля Бг темата с всевъзможни хули и обиди..Пострадалите така и не получиха цялостната компенсация за това което им се случи , макар то да беше прецедент в историята на ИО и да изискваше реципрочни и адекватни мерки.При доказването на бъга с доходите в класиката помия заля и темите там - почна се от обвинения и подозрения и се стигна до чиста вакханалия..Накрая всеки беше убеден , че всички други мамят..За 40 страници около 10 пъти написах , че е редно да излезе един С.М. и да каже какво става в действителност..В края на краищата базата данни и статистиките са при вас.Нищо като такова..И реципрочно обвиненията и хилите се удвоиха..До следващия скандал , когато беше доказан бъг със шпионажа/ за него пък се оказа че е докладван преди 6 месеца , че и повече май/..Пак се изсипаха хули , обвинения и съмнения..И пак никаква реакция..Като капак сега всеки се съмнява във всеки за всичко..И защо?! Защото няма проверки по световете , които да накажат измамниците..Е какво очакваме да стане във форума тогава?! За литература не знам..За физиката съм чувал за един закон за действията , противодействията , силата и посоката..Форума е проекция на играта..Не може вътре всичко малко по малко да се изкривява , а във форума да се лее литературна и художествена реч..Каквото сееш , това жънеш.

Едит: Ясно ми е , че от Крум и Отон не зависи възобновяването на проверките..Затова и не мога да ги укорявам за нищо . Просто написах защо в последно време форума се превърна в една доста нелицеприятна картина..На фона на това което се случва с играта , да очакваш че някакви странни ограничения за писане в определени секции ще ти решат проблема е все едно да се надяваш да се предпазиш с дъждобран от ураган.
*ok* ще добавя само зарязването на  класиките за неопределено време
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #217 -: Февруари 04, 2011, 16:28:05 »

Библиотеката на ИО се пълни леко-полека Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #218 -: Февруари 04, 2011, 16:30:46 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34159.0 Явно не е видял , че прехвърлена на друго място *pardon*
.........

  Като гледам това,кой знае още колко неща не са видяли .....
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #219 -: Февруари 04, 2011, 16:32:04 »

Изобщо не ми харесва какво се случва с до скоро любимите ми игра и форум..
.... Но
   Ако сложа ръка на сърцето си, и погледна реално случващото се последните няколко дена или седмици, то мога да заявя че ще постъпя, както постъпиха властимащите със сигурност, а може би и по-сурово.
   Не си представям как накой ще дойде в дома ми или офиса ми и ще започне да се държи непристойно и вулгарно, ще сипят жлъч и обиди, както се случва в този форум,  а аз няма да отреагирам подобаващо .. изключено е просто! Няма никакво значение кой е крив и кой е прав, цивилизованите начини за комуникация не са тези и ако някой тук каже, че "Целта оправдава средствата", то вашите средства нито бяха ефикасни, нито могат да оправдаят каквато и да е цел. Излишно е да казвам че играта е много много бъгава, част от световете са изоставени и то тази част в която играя ..е и?!? Избора и решението на някой друг, и този друг има правото да взема решията, както аз имам правото да взема решенията дали ще отворя ИО днес или ще нанкам цял ден - това не го прави мишена на обиди и нападки.
    Саркастичните, и вулгарни хора с груби нападки, налагащи се безпардонно върху мнения, които не са в тяхната оторизация ..аз лично или се опитвам да отстраня от обкръжението си, или търся начини да съумея да им покажа, че това им държание не е градивно.
    Скъпи съфорумци, това нямаше да се случи с нашите любими теми, хронология и история, нямаше да се стигне до тези наистина драстични черки, ако всичко се развиваше в рамките на културния и цивилизован тон, убеден съм на 101% , както всъщност съм убеден че ще се случи отново, ако темите се превърнат отново в кошче за душевни отпадъци и комплекси.
   В повечето време просто чета темите, и се ужасявям при мисълта, че навярно държанието и изразните средства, виновни за решението на Отон, са нещо нормално в ежедневието и живота на хората пишещи тук. ..това би било една малка социална трагедия.
   За себе си се надявам, всеки да се замисли над написаното, да се припознае тихичко и да регулира бъдещите си постове.. не заради мен, Отон или който и да е друг, а заради себе си и общото благо.
  

   П.П. Всеки саркастичен, ироничен коментар по поста ми, няма да е предизвикателство за мен да се надприказвам, а чисто и просто знак, че автора на коментара не е вникнал и в една дума от написаното.
                                                                                                                                                          *rose*
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #220 -: Февруари 04, 2011, 16:39:41 »

 *gamer*   ко стана ще върнем ли стария вид на форума от преди о3.о2 2011  *TENDER*
Активен

Age of Extinction
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #221 -: Февруари 04, 2011, 16:46:03 »

 *PAINT* щом той е казал  гаранция че ще спази  *YEEES!*

колко човека наказа вече  *stop*
Активен

Age of Extinction
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #222 -: Февруари 04, 2011, 16:56:26 »

*PAINT* щом той е казал  гаранция че ще спази  *YEEES!*

колко човека наказа вече  *stop*
Защо ли не му вярвам ....

щарак ....написал си доста неща ... говориш за твоя си офис и дом ... я се замисли къде се намираш ... и какво е форума ...офис и дом на Отон ли са / или твой може би /... или наш си свят !!!!
Естествено , че има пререкания и груби думи , и закани , и обиди ...
 няма безгрешни хора и няма и да има ...'социална трагедия' казваш .... ще се въздържа да ти се присмея за да не каже някой , че съм вулгарен !!!
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #223 -: Февруари 04, 2011, 16:59:05 »

Чингиз без табелка вече *hmm*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #224 -: Февруари 04, 2011, 17:01:04 »

ама ти кажа той много се перчи и много нагрубява хората . и форумците ама си знае работата и доста работи станаха от както е тук , крум едвам смогваше оправя проблемите и отон като дойде знайш колко работи ремонтира и ще ремонтира  *locker*

ще му мине и ще ни върне историята  Embarrassed
Активен

Age of Extinction
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!