Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:12:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jijooshu
Imperial Forum
Редник
*

Karma: +102/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

1+1=1


Профил WWW
« Отговор #195 -: Февруари 04, 2011, 14:48:15 »

Ех, Отоне, Отоне...струва ми се, че ти си най-големия престъпник тук...жалко, че точно ти нарече всички ни тук престъпници. Лично аз си бях изградил страхотно мнение за теб, но повярвай ми, вече не мога да кажа и 1 добра дума за теб...

Що се отнася до промените - чувствам се като в литературен кръжок, където 40 даскала по БЕЛ ръмжат срещу учениците се и се опитват да им наложат някакъв стил на писане - определено не сте вие хората, които ще ни кажат как и най-важното - КАКВО да пишем. Мисля, че живеем в свободна държава и имаме свобода на словото. Ако искате да наложите правила като в абсолютна монархия - няма да успеете - просто не сте хората. Ако искате ме баннете или ми изтриите поста - дреме ми, важното е, че казах каквото мисля.

Лек ден на всички.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 14:51:16 от Jijooshu » Активен

Цар Киро - властелин на всички цигани, ексхерцог на Факултета, краде жици по заявка. Дере видри, препродава бъбреци...
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #196 -: Февруари 04, 2011, 15:00:21 »

Обвинения винаги е имало и ще има. За съмненията пък да не говорим. Достигането до остри реплики зависи само и единствено от пишещите.
Що се отнася до проверките, те не са спрени, защото собствениците не искат да има проверки. Спрени са по други причини и колкото да си говорим тук, само и единствено тяхно право е да ги възстановят. Съгласен съм, че при наличие на проверки нещата във форума ще са малко по-спокойни, но не мога да се съглася, че това е причина да се обиждаме.

Обвинения е имало и ще има. Бъгове са ползвани и ще бъдат ползвани, но когато се знае, че има контрол, нещата са малко по-различни. Виж какво става последните дни, всеки обвинява всеки и тн, а като няма проверки, съмненията са в пъти по-големи, оттам обвиненията стават все по-резки и в крайна сметка се стига до някоя обида от някой на който нервите не са издържали, което поражда нова вълна обиди в отговор на първата обида, това се пренася в друга тема и така до безкрай. Каквото и да си говорим, покрай някои решения на екипа в последните месеци, нещата доста се промениха, да играта е тяхна и могат да правят с нея каквото си поискат, както и с форума, но и контрадействията също са наши и не може някой да ни държи сметка за тях. Колкто е по-силно недоволството, толкова по-силно недоволните искат да прецакат тези от които са недоволни.
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #197 -: Февруари 04, 2011, 15:02:49 »

Във форумното общество, трябва да сме искрени и директни един към друг под формата на добрия тон Smiley Няма как всички да се харесваме, нормално е да има приятели и врагове, но ролята на добрия тон и уважението, прави играта достойна и ненатоварваща. Каквито сме тук, такива сме и в живота.  Smiley
Вики ,с цялото ми уважение към теб .. приятели сме ... не мога да се съглася !!!
Има модератори , който да се грижат за форума ... а и всички сме хора ... не може с лесна ръка ...скимнало ми днес разбираш ли да налагам лично мнение на хора , които отделят толкова време и труд за да е активен форума ... о и срок има даже ....

Аз няма да си променя начина на писане каквито и неща да измисли Отон ... не смятам , че съм обидил някой и не мисля , че някой е обидил мен ...

Може да ми сложите бан ... аз не уважавам вече човека и СМ наречен Отон !!!!
Активен

taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #198 -: Февруари 04, 2011, 15:04:01 »

Каквото и да си говорим, покрай някои решения на екипа в последните месеци, нещата доста се промениха, да играта е тяхна и могат да правят с нея каквото си поискат, както и с форума, но и контрадействията също са наши и не може някой да ни държи сметка за тях. Колкто е по-силно недоволството, толкова по-силно недоволните искат да прецакат тези от които са недоволни.
*bravo* *bravo* *bravo*
Активен
viki4
Гост
« Отговор #199 -: Февруари 04, 2011, 15:12:40 »

Вики ,с цялото ми уважение към теб .. приятели сме ... не мога да се съглася !!!
Има модератори , който да се грижат за форума ... а и всички сме хора ... не може с лесна ръка ...скимнало ми днес разбираш ли да налагам лично мнение на хора , които отделят толкова време и труд за да е активен форума ... о и срок има даже ....

Аз няма да си променя начина на писане каквито и неща да измисли Отон ... не смятам , че съм обидил някой и не мисля , че някой е обидил мен ...

Може да ми сложите бан ... аз не уважавам вече човека и СМ наречен Отон !!!!

Абсо, знаеш уважението ми към теб, явно не си прочел всичко назад Smiley и другите теми, които изтриха,навсякъде напълно подкрепям недоволството за всичко изтрито и погубено, но няма какво да дъвчем повече тази тема. Въсеки може да си направи самооценка на собствените си коментари, а този който не е писал в добрия тон, обиждал е и е бил простак си е за него, коментарите са като едно огледало на човека.

И не само ти, а и много хора спазвали добрия тон и дали много във форума било време, помощ и т.н. са ядосани и са прави и затова създадох тази тема, нека ни върнат изтритото, това е нашето огледало в ИО.  *beer*
Активен
Jijooshu
Imperial Forum
Редник
*

Karma: +102/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

1+1=1


Профил WWW
« Отговор #200 -: Февруари 04, 2011, 15:13:50 »

И още нещо, Отоне - това, че вида ти докарва на борче през 1995-1996г. не означава, че не си поредния комплексиран умопомрачен човечец, който се опитва да се прави на шеф, но не му отива - а тая табелка...** * ***** *****!!!

Радвам се, че тук срещнах много нови приятели, които все още ме държат тук и в играта, но...определено тук няма да ме задържат повече. Ако искате ме баннете - пак ви казвам - дреме ми... спасявайте се сами с новобранките - надали ще ви е по-лесно...

Империя Онлайн вече не е това, което беше, форумът също...съжалявам само тези, които ви плащат заплатите (в това число и аз...но от мен повече не очаквайте - това ви беше). Много ми е чудно, ако всички играчи обявят бойкот и спрат да купуват кредити - какво ще направите - ще отидете ли в Бюро по труда??? Или гордостта ви ще е като тук и ще предпочетете да си стоите вкъщи, да опъвате каиша цял ден и да стоите без пари или ще се замислите малко спрямо държанието си към нас - играчите...
Активен

Цар Киро - властелин на всички цигани, ексхерцог на Факултета, краде жици по заявка. Дере видри, препродава бъбреци...
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #201 -: Февруари 04, 2011, 15:19:38 »

Абсо, знаеш уважението ми към теб, явно не си прочел всичко назад Smiley и другите теми, които изтриха,навсякъде напълно подкрепям недоволството за всичко изтрито и погубено, но няма какво да дъвчем повече тази тема. Въсеки може да си направи самооценка на собствените си коментари, а този който не е писал в добрия тон, обиждал е и е бил простак си е за него, коментарите са като едно огледало на човека.

И не само ти, а и много хора спазвали добрия тон и дали много във форума било време, помощ и т.н. са ядосани и са прави и затова създадох тази тема, нека ни върнат изтритото, това е нашето огледало в ИО.  *beer*
Не съм чел наистина ... но да затриеш един цял свят , какъвто го направихме ние тук в този форум !!!!! с всичките му недостатъци и предимства ....е меко казано ...подигравка !!!

Няма съвършени хора ... няма съвършен форум ... това сме ние ... колкото лоши ,толкова и добри

Обиден съм много ... !!!
Активен

kaly69
Гост
« Отговор #202 -: Февруари 04, 2011, 15:28:16 »

Но за сметка на това печелбарството отново е в стихията си.... И се появява нов повод за нарушаване на правилата и нови теми ала "Подаръците развалиха играта", новите- стари обвинения, новите- стари спорове, новите- стари ескалации и т.н. Кучето си лае... керванът си върви....

1. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички играчи в ИО ще могат да зарадват своите любими хора с подаръци.
Подаръците ще могат да се отворят на 14.02.2011, в 12:00 сървърно време. Неотворените подаръци ще се отворят автоматично на 16.02.2011, при влизане в играта. Важно е да знаете, че ако Ви атакуват, няма да можете да отворите подаръците си.

 

2. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички закупени кредити ще бъдат с 20% повече.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 15:31:06 от kaly69 » Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #203 -: Февруари 04, 2011, 15:31:19 »

А дали , ще видят смс-4е от мен скоро !!! .... поне да има отговор след толкова писане тук ...
адекватно !!!!!
Активен

Шуши
Гост
« Отговор #204 -: Февруари 04, 2011, 15:35:35 »

....
1. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички играчи в ИО ще могат да зарадват своите любими хора с подаръци.
Подаръците ще могат да се отворят на 14.02.2011, в 12:00 сървърно време. Неотворените подаръци ще се отворят автоматично на 16.02.2011, при влизане в играта. Важно е да знаете, че ако Ви атакуват, няма да можете да отворите подаръците си.

 

2. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички закупени кредити ще бъдат с 20% повече.

хм... точно за Трифон Нарезан ... какви ли напитки и мезета включват подаръците  Grin
Активен
frozen
sophie
Редник
*

Karma: +616/-165
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил WWW
« Отговор #205 -: Февруари 04, 2011, 15:40:03 »


1. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички играчи в ИО ще могат да зарадват своите любими хора с подаръци.
Подаръците ще могат да се отворят на 14.02.2011, в 12:00 сървърно време. Неотворените подаръци ще се отворят автоматично на 16.02.2011, при влизане в играта. Важно е да знаете, че ако Ви атакуват, няма да можете да отворите подаръците си.

2. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички закупени кредити ще бъдат с 20% повече.

На това се казва вече наглост  *crazy*
Активен

Идва момент в живота, когато осъзнаваш кой има значение за теб, кой никога не е имал, кой вече няма да има, кой винаги ще има!
http://www.youtube.com/watch?v=v6ei0gNuFlI
viki4
Гост
« Отговор #206 -: Февруари 04, 2011, 15:41:01 »

Отворете нова тема за подаръци и пишете там, излишно е да товарите тази, която е със съвсем различна тематика.
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #207 -: Февруари 04, 2011, 15:43:47 »

Отворете нова тема за подаръци и пишете там, излишно е да товарите тази, която е със съвсем различна тематика.
Защо ли ми се струва , че двете теми имат много общо ... *scratch*
Активен

viki4
Гост
« Отговор #208 -: Февруари 04, 2011, 15:48:43 »

Защо ли ми се струва , че двете теми имат много общо ... *scratch*


Какво е общото между възстановяването на старите хроники във форума с промените в гейма Smiley
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #209 -: Февруари 04, 2011, 15:51:33 »


Какво е общото между възстановяването на старите хроники във форума с промените в гейма Smiley
задаваш въпрос, на който имаш отговори във всичките мнения само на тази страница  Smiley

форумът е свързан с играта, промените в геймплея са свързани с играта .... следователно промените в геймплея са свързани с форума.... 
пример : лично твои реплики от рода на "алооо, съюз- елха, я там да мълчите", които ги имаше в хрониките  Wink
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 15:53:42 от kaly69 » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!