Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:40:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Гост
« Отговор #180 -: Февруари 04, 2011, 13:27:30 »

Няма нужда от сарказъм, аз се отнасям сериозно към това, което пиша и изисквам същото от вас.
Защо си тръгнала да се тревожиш за тези, които ще напуснат? Тях не можем да ги спрем, каквото и да правим.
Хора са се отказвали, отказват се и ще продължат да се отказват, такъв е животът.

Вместо да се чудиш кой кога ще се откаже, съберете се тия, които висите тук по цял ден и помислете как да си оправите форума, в който пишете.
Ето, аз предлагам изход от кризата, склонен съм на компромис.
Дайте дума, поемете ангажимент и ще станат нещата и то - в сравнително кратки срокове.
Пък който иска да напуска форума - да го напуска, тук не сте по задължение.
За вас това е място, където да отморявате, но за мен е работа и съм длъжен да си играя на пъдар със зрели хора, които не разбират от дума.
И въпреки, че ми писна вече, все пак мога за пореден път да направя компромис.
Отнесте се сериозно, моля.


Ще направиш ли компромис да приемеш в хрониките истински културни мнения от всички нас, които не са в литературна форма? Убедена съм че всички форумци ще спазват добрия тон след изтриването от вчера, макар и не в литературен изказ, защото не всеки го владее. Ще бъдем културни и уважаващи се един друг. Вие ще сте доволни , ще скъсим дистанцията по между си, ще дискутираме нещата като цивилизовани хора, както тук и сега и ще дадем живот на форума, в замяна ще получим спокойствие и темите от миналото ще бъдат в архив за да напомнят какви простаци сме били? ИМА ЛИ СДЕЛКА
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 13:29:48 от viki4 » Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #181 -: Февруари 04, 2011, 13:33:33 »


Ще направиш ли компромис да приемеш в хрониките истински културни мнения от всички нас, които не са в литературна форма? Убедена съм че всички форумци ще спазват добрия тон след изтриването от вчера, макар и не в литературен изказ, защото не всеки го владее. Ще бъдем културни и уважаващи се един друг. Вие ще сте доволни , ще скъсим дистанцията по между си, ще дискутираме нещата като цивилизовани хора, както тук и сега и ще дадем живот на форума, в замяна ще получим спокойствие и темите от миналото ще бъдат в архив за да напомнят какви простаци сме били? ИМА ЛИ СДЕЛКА
Добре.

Ако всичко е наред, след 1 седмица ще направя архив, в който ще сложа нормалните теми от хрониките.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #182 -: Февруари 04, 2011, 13:35:32 »

Хайде да се уговорим така...
Вие ще държите положение и ще направите така, че форумът да цъфне (поне малко, знам, че сте абсолютни хулигани)
Huh??  За нас ли е това определение ? Не виждам с какво лично аз съм го заслужила  *scratch*

Вместо да се чудиш кой кога ще се откаже, съберете се тия, които висите тук по цял ден и помислете как да си оправите форума, в който пишете.

Форумът е такъв , каквато е и играта . Хрониките отразяваха това , което се случва по световете , а не бяха някаква литературна измишльотина.
Активен

viki4
Гост
« Отговор #183 -: Февруари 04, 2011, 13:37:33 »

Добре.

Ако всичко е наред, след 1 седмица ще направя архив, в който ще сложа нормалните теми от хрониките.

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

Наистина се радвам, че на едно такова ниво достигаме до крайна цел с общи интереси и е нужно и двете страни да  направим компромиси, след една седмица очакваме хрониките ЖИВИ, до тогава в новите хроники ЩЕ БЪДЕМ КУЛТУРНИ макар и без литература, защото все пак сме част от лицето на БЪЛГАРИЯ и каквито сме във форума така сме и навън.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #184 -: Февруари 04, 2011, 13:38:19 »


................... ИМА ЛИ СДЕЛКА

А мога ли да попитам от чие име предлагаш сделка ? От твое, от мое, от някоя група с конкретни представители, просто от чие име конкретно, после да се знае, кой я е сключвал и от кого може да се търси отговорност при евентуално неспазване.
За мен лично, ако няма провеки в класиките и В4А, шанса езика и тона да се промени трайно е мисия невъзможна и за това лично предпочитам да не пиша, отколкото да сключвам сделки с ясен край Smiley
Активен
viki4
Гост
« Отговор #185 -: Февруари 04, 2011, 13:39:57 »

езика и тона да се промени трайно е мисия невъзможна и за това лично предпочитам да не пиша, отколкото да сключвам сделки с ясен край Smiley


Защо езикът и тонът трябва да е просташки независимо от случилото се, аз говоря за един културен тон, който е въпрос на възпитание, което няма да получиш във форума.

Предлагам сделка от името на тези, които имат желание да се включат в нея. А ти какво предложи, при условие, че си с табелка и би било редно да имаш нагласа този форум да остане жив и занапред. Очаквах вие с табелките да подкрепите желанието на тези от нас, които писаха до сега да се възстановят хрониките.

Който си е бил културен ще си остане такъв с или без форума, но защо да не сме културни и тук и защо да не запазим форумната общност без загуба на форумци разочаровани от случващото се. Ако ние не си го направим друг няма да го направи.

По повод бъгове, измами, проверки има тема въпроси, които не са засегнати от промените. Тук, ако не си разбрал говорим за хрониките, отразяващи събития и факти в ерите, а не проблеми по конструкцията на играта.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 13:45:20 от viki4 » Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #186 -: Февруари 04, 2011, 13:43:18 »


Защо езикът и тонът трябва да е просташки независимо от случилото се, аз говоря за един културен тон, който е въпрос на възпитание, което няма да получиш във форума.

Нещата винаги ескалират при отправяне на определени обвинения, при съмнения и тн. Когато няма ясен механизъм с който играта да бъде контролирана, всеки ще се чувства прецакан малко или повече, ще напада другия и тн и в един момент пак ще се стигне до остри реплики.


Предлагам сделка от името на тези, които имат желание да се включат в не. А ти какво предложи, при условие, че си с табелка и би било редно да имаш нагласа този форум да остане жив и занапред. Очаквах вие с табелките да подкрепите желанието на тези от нас, които писаха до сега да се възстановят хрониките.


Предложих да се върнат проверките по желание на играчите и според мен тона във форума рязко ще се промени, без да има нужда от каквито и да било сделки и тн.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 13:45:05 от SOMEBODY » Активен
viki4
Гост
« Отговор #187 -: Февруари 04, 2011, 13:47:15 »



Предложих да се върнат проверките по желание на играчите и според мен тона във форума рязко ще се промени, без да има нужда от каквито и да било сделки и тн.

Казах ти темата е насочена към хрониките. Предложения по конструкцията на играта, промени, проверки и т.н. са в друг раздел. Не бъркай нещата.

ЕЛЕМЕНТАРНО Е. 
Искам, предполагам и вие - изтритите хроники да се преместят в архив за да са достъпни за всеки, а ние в замяна ще дадем коментари в новите хроники с културна честота на изказ без литературна реч /защото не всеки е литератор, но повечето са културни/.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 13:49:46 от viki4 » Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #188 -: Февруари 04, 2011, 13:52:05 »


ЕЛЕМЕНТАРНО Е. 
Искам, предполагам и вие - изтритите хроники да се преместят в архив за да са достъпни за всеки, а ние в замяна ще дадем коментари в новите хроники с културна честота на изказ без литературна реч /защото не всеки е литератор, но повечето са културни/.
Аз пък смятам ,че е по-добре духа на старите хроники да се запази ,но в литературен стил ...голяма веселба ще бъде ......  *hahaha*
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #189 -: Февруари 04, 2011, 13:59:37 »

Нещата винаги ескалират при отправяне на определени обвинения, при съмнения и тн. Когато няма ясен механизъм с който играта да бъде контролирана, всеки ще се чувства прецакан малко или повече, ще напада другия и тн и в един момент пак ще се стигне до остри реплики.

Предложих да се върнат проверките по желание на играчите и според мен тона във форума рязко ще се промени, без да има нужда от каквито и да било сделки и тн.

Обвинения винаги е имало и ще има. За съмненията пък да не говорим. Достигането до остри реплики зависи само и единствено от пишещите.
Що се отнася до проверките, те не са спрени, защото собствениците не искат да има проверки. Спрени са по други причини и колкото да си говорим тук, само и единствено тяхно право е да ги възстановят. Съгласен съм, че при наличие на проверки нещата във форума ще са малко по-спокойни, но не мога да се съглася, че това е причина да се обиждаме.
Активен

viki4
Гост
« Отговор #190 -: Февруари 04, 2011, 14:02:14 »

 Ти бъркаш  нещата. Естествено че никой не иска да се прави на глупак тук, ако не си е такъв естествено.  Класики  и  В4  БЕЗ ПРОВЕРКИ И ПОДРЪЖКА=  ХРОНИКИ С ОБВИНЕНИЯ  И ОБИДИ...   Не  вярвам да не го разбираш.  Как ще се пише нормално като ще има обвинения  постоянно отново, или си мислиш, че ще се пише в хрониките културно, а после слизаш по надолу в общи приказки да се обиждаме.   Е не става.   Отон е прав, ти си права, но само Еди задава точния въпрос.   Има подръжка  , има наказания, има форум.  Който не спазва-аут.  ТОВА Е.

Проверките са тема, която трябва да се уточнява в съвсем друг раздел. И защо прецени, че във всички светове, хрониките са били изпълнени с обиди и  обвинения за измами и т.н. И откъде накъде аз заради нервите, изблик на ярост, измамите и т.н.на някой от форума, ще имам забрана да не разкажа примерно как протича войната в която съм в момента, защото не владея литературна реч. Защо да нямам шанс да прочета стари хроники за свят, в който искам да започна нова ера за да се ориентирам в ситуацията, защо да не мога да прочета за достойните постижения на някоя легенда в ио, която не играе вече. ЗАЩО.
Активен
viki4
Гост
« Отговор #191 -: Февруари 04, 2011, 14:14:13 »

Излишно е да питам за нещо, което се е случило вече. Надявам се да има културен тон в хрониките за да си получим темите от миналото отново. От нас зависи ще го направим или не.  Smiley

Такива въпроси, мисля че се публикуват в секциите Въпроси, не в хроники на събитията в ерата  *pardon*
Да не мислиш , че аз не искам да видя как преди години съм питал тук, защо с 1000 коня  се разбивам в бутната крепост1. 
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 14:15:51 от viki4 » Активен
viki4
Гост
« Отговор #192 -: Февруари 04, 2011, 14:28:29 »

Е заядлива си де, спор няма  .   Дори на образно казани неща , както и да е.  Wink

Във форумното общество, трябва да сме искрени и директни един към друг под формата на добрия тон Smiley Няма как всички да се харесваме, нормално е да има приятели и врагове, но ролята на добрия тон и уважението, прави играта достойна и ненатоварваща. Каквито сме тук, такива сме и в живота.  Smiley
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #193 -: Февруари 04, 2011, 14:46:16 »

Не зная, дресиворките са си ваш проблем.

Аз съм склонен да направя компромис и да преговарям.
Не желая да наказвам хора, престъпниците трябва да се превъзпитават и облагородяват, насилието не решава нищо и предпочитам да прибягвам до него само в особено крайни случаи.
Ако видя, че форумът започва да се успокоява и разговорите станат цивилизовани и възпитани, ще спазя обещанието си.
Ако ли пък не - ваша си работа.
Да разбирам ли , че ме наричаш престъпник , както и останалите .... !!!! Вземи се в ръце и внимавай с определенията г-н CM ...

Не е лошо да погледнеш пак значението на думата ФОРУМ !!!
Активен

duda
Гост
« Отговор #194 -: Февруари 04, 2011, 14:47:07 »

Не зная, дресиворките са си ваш проблем.

Аз съм склонен да направя компромис и да преговарям.
Не желая да наказвам хора, престъпниците трябва да се превъзпитават и облагородяват, насилието не решава нищо и предпочитам да прибягвам до него само в особено крайни случаи.
Ако видя, че форумът започва да се успокоява и разговорите станат цивилизовани и възпитани, ще спазя обещанието си.
Ако ли пък не - ваша си работа.
Добър ден.
Аз съм сред умерените списватели в този форум,не съм обиждал,или ако съм,то е било много,много рядко.Но този пост ми дойде малко в повече.Затова имам въпрос.
Вие господин Отон,нима мислите че повечето хора в този форум,са индивиди,престъпили закона,и осъдени от бг съд,и са с влязла в сила присъда,щото доколкото знам,това е презумцията за престъпник,демек,вие сте надзирател,и водите преговори,с някое крило в затвор със строг режим.Добър тон,хубаво,без нецензурни думи и обиди - прекрасно,но не съм съгласен с определението,престъпници.то се доказва в съда,не се ли докаже,човекът е чист,и квалификаций като"престъпници" е обида.Добрия тон се губи,и то точно когато обвиняемите го спазват....

лек ден ви желая


п.п.Аз господин Отон,не съм престъпник,и хората с които играя,смело мога да твърдя,също не са....
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 14:56:23 от duda » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!