Imperia Online България  
Април 18, 2024, 10:08:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #165 -: Февруари 04, 2011, 12:37:58 »

Хайде да се уговорим така...
Вие ще държите положение и ще направите така, че форумът да цъфне (поне малко, знам, че сте абсолютни хулигани), пък аз, като видя, че почва да цъфти форумът, ще извадя нормалните теми в Хрониките и ще ви ги сложа в архив.

Имаме ли сделка?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #166 -: Февруари 04, 2011, 12:43:02 »

От вчера насам да си видял грозните коментари , само поезия Grin
А хулиганите има кой да ги затрие.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #167 -: Февруари 04, 2011, 12:46:13 »

Хайде да се уговорим така...
Вие ще държите положение и ще направите така, че форумът да цъфне (поне малко, знам, че сте абсолютни хулигани), пък аз, като видя, че почва да цъфти форумът, ще извадя нормалните теми в Хрониките и ще ви ги сложа в архив.

Имаме ли сделка?
Сега да  земем да си играем на Пролет ли  *pardon*
Другото няма да го пиша  то се знае   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #168 -: Февруари 04, 2011, 12:51:31 »

От както съществува версия 5 екипа на ИО не обръща внимание на твърдият електорат.....именно защото той е такъв...Нима баба и дядо ще се откажат от Станишев...-не и затова трябва промяна,за да се напълни форума с нови дихатели...В един момент всички смирено ще си пишем тук без да обръщаме внимание на всяка новост около форум и игра ....Точно затова подхода на Отон и екипа на ИО е точно такъв...Незнам само защо слагате табелки на някой хора ,като смисъл от тях не намирам !!!-Глас народен , глас в пустиня !!!  *ok*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #169 -: Февруари 04, 2011, 12:52:29 »

Хайде да се уговорим така...
Вие ще държите положение и ще направите така, че форумът да цъфне (поне малко, знам, че сте абсолютни хулигани), пък аз, като видя, че почва да цъфти форумът, ще извадя нормалните теми в Хрониките и ще ви ги сложа в архив.

Имаме ли сделка?

Ако пуснете проверките, мисля форума ще стане това което беше. Докато ги няма, ще цари хаоса и борбата за намирането на по-великата измама, а това ще води, до значими словестни престрелки между различните лагери, ще се вадят кирливи ризи и ще се загатва за изпозлването на определени бъгове, програми и тн, което от своя страна ще ексалира от време на време и ще се стига до използване на нецензурни думи и фрази, което пък ще доведе до отстраняване от форумното пространство на определени хора, което ще води и до напускането им от играта и разкриването на знанията им до максимален брой хора, преди да го направят и тн. Дали това всъщност е желанието ви, не знам, но според мен това ще е ефекта.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #170 -: Февруари 04, 2011, 12:58:45 »

Е, няма да стане, ако продължавате в същия дух.
Искате да си четете Хрониките, значи ще дадете нещо.
Ако се държите цивилизовано, ще има и Хроники, и демокрация, и све.

Това са условията.
Приемайте ги или не. Изборът е ваш.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #171 -: Февруари 04, 2011, 13:03:34 »

Е, няма да стане, ако продължавате в същия дух.
Искате да си четете Хрониките, значи ще дадете нещо.
Ако се държите цивилизовано, ще има и Хроники, и демокрация, и све.

Това са условията.
Приемайте ги или не. Изборът е ваш.
На ли знаеш че  на сила  хубос не става
вия си дарвите на ващо ниа пък на нащо    *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
kaly69
Гост
« Отговор #172 -: Февруари 04, 2011, 13:04:37 »

А защо изведнъж си представих дресировката на куче, което ако изпълни номера на господаря и получава лакомство.....
Активен
viki4
Гост
« Отговор #173 -: Февруари 04, 2011, 13:09:26 »

Е, няма да стане, ако продължавате в същия дух.
Искате да си четете Хрониките, значи ще дадете нещо.
Ако се държите цивилизовано, ще има и Хроники, и демокрация, и све.

Това са условията.
Приемайте ги или не. Изборът е ваш.

Аз мога ли да предложа 10 сътворени от мен стихотворения като бартер за папка Архив с хрониките?

Как може да се задава въпрос от рода на :ако се държите цивилизовано". Нима тук е форум за изказ, литературна реч, маниери, превъзпитание и възпитателни мерки? Който не се държи цивилизовано получава санкция, елементарно е.  *pardon*
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #174 -: Февруари 04, 2011, 13:10:40 »

Не зная, дресиворките са си ваш проблем.

Аз съм склонен да направя компромис и да преговарям.
Не желая да наказвам хора, престъпниците трябва да се превъзпитават и облагородяват, насилието не решава нищо и предпочитам да прибягвам до него само в особено крайни случаи.
Ако видя, че форумът започва да се успокоява и разговорите станат цивилизовани и възпитани, ще спазя обещанието си.
Ако ли пък не - ваша си работа.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
viki4
Гост
« Отговор #175 -: Февруари 04, 2011, 13:13:21 »

Не зная, дресиворките са си ваш проблем.

Аз съм склонен да направя компромис и да преговарям.
Не желая да наказвам хора, престъпниците трябва да се превъзпитават и облагородяват, насилието не решава нищо и предпочитам да прибягвам до него само в особено крайни случаи.
Ако видя, че форумът започва да се успокоява и разговорите станат цивилизовани и възпитани, ще спазя обещанието си.
Ако ли пък не - ваша си работа.

Ще се ограничиш ли със срок?

Като строг възпитател, насочил се да образова форумните маси, би трябвало да имаш нагласа за какъв период ще положиш наблюдения за да възстановиш темите.

Надявам се срока е по-кратък от този в който ще се откажат повечето в този форум, тогава ще пишем аз и ти в диалог и после ти в монолог *pardon*
Активен
Шуши
Гост
« Отговор #176 -: Февруари 04, 2011, 13:18:01 »

...
Не желая да наказвам хора, престъпниците трябва да се превъзпитават и облагородяват...
*crazy*
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #177 -: Февруари 04, 2011, 13:19:24 »

Мда, не е зле да разберем наистина този макаренковски метод дали ще има някакъв срок  Smiley
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #178 -: Февруари 04, 2011, 13:23:43 »

Ще се ограничиш ли със срок?

Като строг възпитател, насочил се да образова форумните маси, би трябвало да имаш нагласа за какъв период ще положиш наблюдения за да възстановиш темите.

Надявам се срока е по-кратък от този в който ще се откажат повечето в този форум, тогава ще пишем аз и ти в диалог и после ти в монолог *pardon*
Няма нужда от сарказъм, аз се отнасям сериозно към това, което пиша и изисквам същото от вас.
Защо си тръгнала да се тревожиш за тези, които ще напуснат? Тях не можем да ги спрем, каквото и да правим.
Хора са се отказвали, отказват се и ще продължат да се отказват, такъв е животът.

Вместо да се чудиш кой кога ще се откаже, съберете се тия, които висите тук по цял ден и помислете как да си оправите форума, в който пишете.
Ето, аз предлагам изход от кризата, склонен съм на компромис.
Дайте дума, поемете ангажимент и ще станат нещата и то - в сравнително кратки срокове.
Пък който иска да напуска форума - да го напуска, тук не сте по задължение.
За вас това е място, където да отморявате, но за мен е работа и съм длъжен да си играя на пъдар със зрели хора, които не разбират от дума.
И въпреки, че ми писна вече, все пак мога за пореден път да направя компромис.
Отнесте се сериозно, моля.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
viki4
Гост
« Отговор #179 -: Февруари 04, 2011, 13:23:58 »

Имам предложение за сделка и то безвъзмездна?

Извадете на показ темите от хрониките, и ще ги пренеса в нов форум /подфорум на този, качен на друг сайт, за да не ви товари с една препратка от тук/, в който вие няма да имате грижа за контрол и следене на правила. Така този форум ще стане изцяло обвързан само с въпроси за играта, новия форум ще е изцяло обвързан с хроники и свобода на КУЛТУРЕН изказ без литературна форма, няма да се загуби историята на играта, ние ще бъдем  доволни от съхранението, а вие ще бъдете облекчени от нас и ще работим като едни добри уважаващи се имперци.  *pardon*
 
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!