Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:33:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Доволни ли сте от промените във форума-изтрити теми и наложен литературен стил
Не
Да

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стилът в новите правила за раздел "Хроники на събитията"  (Прочетена 36439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Гост
« Отговор #60 -: Февруари 03, 2011, 22:24:00 »

Ама защо карате хора без тия възможности да се излагат и да пишат нелепости.. *pardon*


 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #61 -: Февруари 03, 2011, 22:25:26 »

Махни тази   нова версия   бахти бозата  
Провинцията е вдигнала бунт, затова не можете да налагате данък, нито да наемате работници.
Toва каквое  на нищо не прилича  
щастие и данъци  и теподобни    Sad
Активен

Авторското Право  Grin
tiesto_
Гост
« Отговор #62 -: Февруари 03, 2011, 22:26:18 »

Абе дели го каза съвсем точно и ясно ... отваряте си тема в об6ти приказки за света в които играете и почвате да си хроникирате както досега,какъв е проблема.Единствената разлика ще е че няма да се натрупват публикации това ли ви тревожи.Никoй не ви кара на сила да пишете в хрониките по новите правила...и отон ви каза като неможете-несикате така отивате в об6ти приказки
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #63 -: Февруари 03, 2011, 22:27:12 »

приемете го философски - форумът е и за деца. За да конкурентни, те трябва да могат да изложат своето виждане за нещата под формата на есе поне. Старите да се учат и те - защото малките като се научат ще им вземат работата.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #64 -: Февруари 03, 2011, 22:32:09 »

Между другото художественият стил на хрониката си е ... ХРОНИКА, по нашему летопис.
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #65 -: Февруари 03, 2011, 22:33:00 »

Не може да се казва - ами във хрониките ще пишат хора  с литературни способности..Това да не е литературен кръжок..Да не говоря че някои така наречени "произведения" в лично творчество са просто трагикомични изпълнения..Изчезнала ми армията , пуснал съм нова провка , някой ме засекъл на секундата , друг избягал..И какво?! За тия събития дето се описват в пост , за да се изкоментират , сега ще пишем трактати..И отговорите в тоя дух?! Моля ти се...Пародия.Аз пък ще кажа следното - откъде накъде някой ще ми казва как да се изразявам , щом го правя на книжовен български , на кирилица и без да обиждам останалите участници..И кой ще определя кое е точно "художествено" и кое не..Ама моля ви се - тук вярно в литературен кръжок се опитва да ни вкара някой..Лично творчество има ли? Има..Ами кръжочниците да ходят да си постват локумите там..Който иска да ги чете - да ги чете..Ама Митко има литературни наклоности..Ама и Дели така..Ок..Пуснете си тема и си пишете..Апропо - Митака има и възможностите да го прави - признал съм го..И съм го чел с интерес..Ама защо карате хора без тия възможности да се излагат и да пишат нелепости.. *pardon*
Ахиле, усещаш ли какво е свободата? Особено, когато малцинството само с едно предимство налага през сила свои виждания.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #66 -: Февруари 03, 2011, 22:33:35 »

Не ахиликс - моето мнение си е мое и няма как да ми кажеш,че е грешка Smiley  особено на това което се нагледахме до сега в хрониките Smiley тъй и тъй темите се трият там
Да , Дели..Твоето мнение е твое и го изразяваш и защитаваш по начина , по който смяташ..Защо искаш да отнемеш правото на мнение на хората , които не се вписват в "литературния кръжок"? Те , като не могат да се изразяват художествено , да спрат да играят и да спрат да пишат ли?! И защо?! Да се угоди на нелепи изисквания за раздел хроники..Ми останете си двамата с Митко и си пишете есета и си ръкопляскайте..Опс забравих - сама ще си..Митака не играе ИО..А огромното мнозинство играчи дето правят ерите ще ровят из Общи , белким си намерят темите за световете , да не пречат на "литературните ни гении"..Няма да стане просто това..Ще ти кажа защо..Щото никой не го приема..И на втория ден хрониките ще са си нормалните..Само на модераторите ще създадат повече работа..А се съмнявам че някой от тях ще банне когото и да е , като вижда че поднася нещо по нормален , макар и "нелитературен" начин..Щото са личности..Със собствена преценка..Не кукли на конци и безгласни букви.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #67 -: Февруари 03, 2011, 22:35:45 »

От всичко което прочетох ,постовете на ahilix най-много ме впечатлиха...човек с прецизно и точно мнение ...напълно го подкрепям !!!  *bravo*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #68 -: Февруари 03, 2011, 22:36:05 »

Ахиле,спри се малко - става ли?  Щото разговори ми отива към неприятен.Да не говорим,че ако някой ти прочете постовете отстрани,ще помисли,че аз съм тази която ВИ е отнела правото да се плюете в раздел хроники!
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #69 -: Февруари 03, 2011, 22:37:02 »

мечти, мечти  Grin Grin Grin



слушай какво ти пее радиото.  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Февруари 03, 2011, 22:37:45 »

От всичко което прочетох ,постовете на ahilix най-много ме впечатлиха...човек с прецизно и точно мнение ...напълно го подкрепям !!!  *bravo*
Няма как да ти го цитирам Ахил, но горе долу:- Тук няма демокрация, ако искате демокрация - ходете другаде.

Ахил махна оковите в общия форум, за каквото се е борил в служебната секция  си остава там.

« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 22:39:32 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #71 -: Февруари 03, 2011, 22:38:03 »

слушай какво ти пее радиото.  Grin
Абе  нов  форум  ще има маи    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #72 -: Февруари 03, 2011, 22:38:16 »

слушай какво ти пее радиото.  Grin
Адаптация на Хиподил
http://vbox7.com/play:7bbeff1f
  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kaly69
Гост
« Отговор #73 -: Февруари 03, 2011, 22:41:34 »

Ахиле,спри се малко - става ли?  Щото разговори ми отива към неприятен.Да не говорим,че ако някой ти прочете постовете отстрани,ще помисли,че аз съм тази която ВИ е отнела правото да се плюете в раздел хроники!
Но ето, Дели, че и ти веднага постъпи по форумски - зае отбранителна позиция  Wink
А хрониките никога не са били само плюене, не можеш просто така да им сложиш знаменател... Те съдържат история - от началото на играта, та до днес... Па била тя дори и грозна... Това е военна игра, а във войната обикновено няма нищо красиво  Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #74 -: Февруари 03, 2011, 22:45:23 »

да си направим и 1 версия , армията вместо с копия и мечове , да замеря с книги  *hmm*
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!