Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:33:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: до Крум  (Прочетена 4723 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 02, 2011, 12:10:38 »

Всички, играчи които са играли класиките преди да станат високотехнологична помия от чекъри и скриптове и дивотии ще подкрепят една таква проверка .... то и проверка, чак толкова не трябва ... само като се види, че в свят 2 всички играчи от ТОП 20 по цял ден са с пръснати войници по крепотите за да пестят от издръжка ... и са на линия всеки ден без прекъсване по 18 часа 3-ти месец .... и 95 % от ТОП 50 са така ... е ясно, на какво разчитат  *pardon*

Снощи в свят 1 засякох двама перфекционисти ... единия се логваше на всеки 10 мин. и 2 сек. другия на всеки 5 мин. и 4 сек. и един път не им трепна ръката и не сбъкаха в рамките на часове .. сигурно ползват хронометри момчетата  *freak* ..... но в същност именно това е причината толкова "величия" да изберат свят 2 .... там тези неща не се виждат толкова ясно Grin

Ако няма наказани и проверки ... е хубаво да се променят описателните правила за тези светове (говоря за всички класически) ... да се променя на Анархия Онлайн или Чекър Онлайн и да се приключи с каквито и да е очаквания за равностойна игра *pardon*

Цвест както обикновенно е прав ... тука в крайна сметка говорим за Империя Онлайн .... версия 5 е някаква друга игра ... която сигурно ще си има своите фенове ... но това определено не е  ИО  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2011, 19:59:40 »

Продължавам да харесвам реакцията на Екипа ,по повод проблеми от различен характер(проверяват,виждат,и без много приказки .....). От близо 2-3 години съм тук, без да променям ника си и където играя(със малко или без кредити),така че съм честен играч Grin Екипа ви го набута с прекратяване на проверки и всичките БОКЛУЦИ(2 .02.) се навряха в класиката , щото интереса на Е. е в5 и там ви е страх правите  какво си поискате.
За "наскърбените класиците" - подписа на Крум е края на ерите ви, вие сами ги осрахте и никой не ви е виновен.
П.П.- Мислех да се пусна в 2 свят , но........... *hmm*
Лично мнение
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 02, 2011, 23:33:43 »

Проблемът изобщо не е само в класиките.. Същата история, само че в различни мащаби е и в другите светове. Не са нужни кой знае какви проверки, за да се видят 5-6 акаунта, в един съюз, с еднакви имена, регистрирани по едно и също време, само номерацията им различна, едновременно да слагат паричките и едновременно да падат...; битка за стотици доблест със стотици хиляди леки срещу пуснат за последно елит от отказал се съюзник..., чакане на отговор с дни за забранени атаки поради преплитане на IP на нашенец с кадър на братския египетски народ в противников съюз...   Просто... всичко на самотек...
А новата версия, има още много хляб да ядат разработчици и екип, докато осигурят там постоянен контингент играчи...

П.П.: За капак и нивото на модераторското съсловие взе да пада... Излизат свестни, влизат ...  
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 23:55:23 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 03, 2011, 18:19:17 »

Всички, играчи които са играли класиките преди да станат високотехнологична помия от чекъри и скриптове и дивотии ще подкрепят една таква проверка .... то и проверка, чак толкова не трябва ... само като се види, че в свят 2 всички играчи от ТОП 20 по цял ден са с пръснати войници по крепотите за да пестят от издръжка ... и са на линия всеки ден без прекъсване по 18 часа 3-ти месец .... и 95 % от ТОП 50 са така ... е ясно, на какво разчитат  *pardon*

Снощи в свят 1 засякох двама перфекционисти ... единия се логваше на всеки 10 мин. и 2 сек. другия на всеки 5 мин. и 4 сек. и един път не им трепна ръката и не сбъкаха в рамките на часове .. сигурно ползват хронометри момчетата  *freak* ..... но в същност именно това е причината толкова "величия" да изберат свят 2 .... там тези неща не се виждат толкова ясно Grin

Ако няма наказани и проверки ... е хубаво да се променят описателните правила за тези светове (говоря за всички класически) ... да се променя на Анархия Онлайн или Чекър Онлайн и да се приключи с каквито и да е очаквания за равностойна игра *pardon*

Цвест както обикновенно е прав ... тука в крайна сметка говорим за Империя Онлайн .... версия 5 е някаква друга игра ... която сигурно ще си има своите фенове ... но това определено не е  ИО  *pardon*
*bravo*
Активен

varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 03, 2011, 19:13:04 »

Всички, играчи които са играли класиките преди да станат високотехнологична помия от чекъри и скриптове и дивотии ще подкрепят една таква проверка .... то и проверка, чак толкова не трябва ... само като се види, че в свят 2 всички играчи от ТОП 20 по цял ден са с пръснати войници по крепотите за да пестят от издръжка ... и са на линия всеки ден без прекъсване по 18 часа 3-ти месец .... и 95 % от ТОП 50 са така ... е ясно, на какво разчитат  *pardon*

Снощи в свят 1 засякох двама перфекционисти ... единия се логваше на всеки 10 мин. и 2 сек. другия на всеки 5 мин. и 4 сек. и един път не им трепна ръката и не сбъкаха в рамките на часове .. сигурно ползват хронометри момчетата  *freak* ..... но в същност именно това е причината толкова "величия" да изберат свят 2 .... там тези неща не се виждат толкова ясно Grin

Ако няма наказани и проверки ... е хубаво да се променят описателните правила за тези светове (говоря за всички класически) ... да се променя на Анархия Онлайн или Чекър Онлайн и да се приключи с каквито и да е очаквания за равностойна игра *pardon*

Цвест както обикновенно е прав ... тука в крайна сметка говорим за Империя Онлайн .... версия 5 е някаква друга игра ... която сигурно ще си има своите фенове ... но това определено не е  ИО  *pardon*
Аз само да кажа, че има чекъри дето не се логват на еднакви интервали от време.
Тях как ще ги засекат?
Капча му е майката според мен Smiley
Но общо взето няблюдавам че започнахме да стигаме до истината, била тя удобна или неудобна за някои хора.....
И защо точно в този момент решиха да изтрият доста мнения от форума искам да питам аз ?
Мен от 3 дена кой ли не ме обиди и нищо не се предприе по въпроса, ама баш кога написах някои неща и то в стил отговарящ на правилата на форума ми ги изтриха.
Та искам да питам господата от които зависи:
Кое правило наруших, та ми изтрихте мненията ?
Кое ви дава право да ми триете труда и загубеното време за да пиша в този форум?
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 19:15:07 от varnahouse » Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2011, 20:26:54 »

Аз само да кажа, че има чекъри дето не се логват на еднакви интервали от време.
Тях как ще ги засекат?
Капча му е майката според мен Smiley
Но общо взето няблюдавам че започнахме да стигаме до истината, била тя удобна или неудобна за някои хора.....
И защо точно в този момент решиха да изтрият доста мнения от форума искам да питам аз ?
Мен от 3 дена кой ли не ме обиди и нищо не се предприе по въпроса, ама баш кога написах някои неща и то в стил отговарящ на правилата на форума ми ги изтриха.
Та искам да питам господата от които зависи:
Кое правило наруших, та ми изтрихте мненията ?
Кое ви дава право да ми триете труда и загубеното време за да пиша в този форум?




Всяко цъкане или писане във форума носи печалба на създателя на играта. Така че, колкото и да се нервим и колкото повече цъкаме, толкова повече пари им носим.
Каквото и да си говорим, знай че става дума за пари!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 03, 2011, 20:46:35 »




Всяко цъкане или писане във форума носи печалба на създателя на играта. Така че, колкото и да се нервим и колкото повече цъкаме, толкова повече пари им носим.
Каквото и да си говорим, знай че става дума за пари!

Винаги става дума за пари.
Времето е пари, парите са жени а жените са загубено време Smiley
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2011, 20:52:53 »

Ти си гениален  varnahouse  .... мъдростта на вековете
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 03, 2011, 20:54:00 »

Игра - ж.р., ед. ч. = загубено време = загубени нерви = загубени пари.Smiley)
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 03, 2011, 21:07:27 »


Всяко цъкане или писане във форума носи печалба на създателя на играта. .....


Не е вярно.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #25 -: Февруари 03, 2011, 21:20:34 »

O, Круме Страшнии, бащицо наша
къде така сами ни остави,
без взор, без спирачки
да грачим по брата си нашии.


Вземи тоз хабер на сърце,
ела ни виж, ръка да не трепне,
кога да накаже немирни апаши
от туй що те сами си сториха.

Да чуеш от нам покаяние,
когато раздаваш справедливост със сила
и нека всички грешни ридаят
когато превръщаш се ти във Темида


Ще пробвам да помоля и по този начин  Smiley
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 03, 2011, 21:28:36 »

O, Круме Страшнии, бащицо наша
къде така сами ни остави,
без взор, без спирачки
да грачим по брата си нашии.


Вземи тоз хабер на сърце,
ела ни виж, ръка да не трепне,
кога да накаже немирни апаши
от туй що те сами си сториха.

Да чуеш от нам покаяние,
когато раздаваш справедливост със сила
и нека всички грешни ридаят
когато превръщаш се ти във Темида


Ще пробвам да помоля и по този начин  Smiley
*bravo* *bravo*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #27 -: Февруари 04, 2011, 01:47:53 »

аз също подкрепям такава проверка... с две ръце и даже палците на краката са щръкнали по два нагоре. Но съм крайно песимистично настроен, няма да има ефект. Дайте да докараме малко египтяни тука - те ше ни опраат... *scratch*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 04, 2011, 03:19:01 »

Не е вярно.



Митак, дълбоко грешиш. Можем да поспорим по въпроса, но не му е тук мястото.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!