Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:09:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благодаря ти,ImperiaOnline !  (Прочетена 5603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« -: Февруари 01, 2011, 21:16:10 »

    Напоследък форума стана грозна картинка,която дори мен потресе. Лицемерие,обидни думи,лъжи, доноси,разбити акаунти,проникване в личното пространство ... и най-лошото - грозни истини. Казвам,дори мен,защото смятах че съм над тези неща. В България достатъчно сме се нагледали на законодателни "вратички" ,които се ползват във всички сфери. Винаги съм смятала също,че ImperiaOnline в повече БългарияОнлайн,отколкото средновековна реалистична игра. Въпреки това - аз обичам тази игра!Обичам я  защото срещнах много приятели и добри опоненти,които ти показват на какво си способен когато си  силно мотивиран.
   Обичам я защото ми показа много повече от сметки и строителство на крепости. Силна тренировка в умението да анализирам,да прощавам,да се примирявам със различни ситуации. Да контролирам моментния си гняв когато някой ме удари:) и да се наслаждавам на адреналина и емоцията когато го направя аз. Да ми покаже,че нищо човешко не е чуждо... на всеки,който все още е човек! Да - дори да бърка в кацата с меда. След това да съжали за това... да се поучи. Или пък да се опитва да се защити с цената на допълнително оплитане,или пък да продължи. Това е човешко. Повечето от нас малко или много са правили пакости. Доказуеми или не - точно така както повечето от нас са ги правили в училище,а и в живота. Не харесвам светците (особено фалшивите) - тук,в това което пиша говоря за хората.  Хората които се крият зад всеки акаунт (понякога зад 2-3). Аз съм заядливка... казвала съм и не веднъж че уважавам "спортната злоба" като начин да те мотивира да спечелиш. Като начин да се пренесеш в една истинска средновековна ера в която се бият кралства,съюзници,има предателства,уважение и обич.Никога не съм съдила лошия герой (често съм била и аз),никога не съм гледала от едната страна на медала - всеки от нас прекарва безсънни нощи и дава частица от себе си тук - във виртуалния си свят. И... коя съм аз че ще съдя някого? И изобщо - някой има ли право да съди? (освен Крум). И кой има право да прави квалификации? Да приписва действия на другия в които сам не е сигурен или,които сам прави?  И колко от  вас са бъркали в меда... че даже са си мазали филия?! - Ама честно? Smiley   (въпроса е реторичен) ...
    Радвам се че попаднах на тази игра и срещнах истински хора тук - страхотни противници,който ме мотивират.Лицемери,който ме карат да извърна глава.Лица на които мога да разчитам и приятели тук и в реалния живот с които мога да се усмихвам и на които бих помогнала винаги.  Предполагам,че всеки от вас е срещнал същите тези ... хора! Smiley   И е наистина,ама адски грозно крадеца да вика дръжте крадеца,но пък коя съм аз че да съдя - всеки медал винаги,ама винаги има две страни! И зад всеки акаунт ... винаги стои човек с чувства и емоции! Дано повече от тях да са като  Hassell  например Smiley (споменавам него защото беше написал нещо наистина ... истинско в скоро време).  
   Мисля,че екипа ще продължава да взима мерки и нещата ще се оправят... а и май,ние допълнително трябва да помогнем обстановката тук да е предимно позитивна. На мен лично след всичката тази помия ми се прииска да погледна нещата от хубавата страна.  Smiley

        И един поздрав от мен  http://www.vbox7.com/play:aa0a2943   [:-}

П.С ... не се застоявайте много в темата,че съм тръгнала на лов за армии  Tongue
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 21:19:45 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
MoToKaP
Редник
*

Karma: +37/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2011, 21:48:02 »

"И изобщо - някой има ли право да съди? (освен Крум)" точно той защо?  *scratch*
Активен



Uploaded with ImageShack.us
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2011, 22:13:19 »

Определено му се отдава на това момиче словото.... *rose* Kiss
Активен

duda
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2011, 22:25:00 »

Определено му се отдава на това момиче словото.... *rose* Kiss

Да,и много точно го каза....
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 22:43:52 »

   Напоследък форума стана грозна картинка,която дори мен потресе. Лицемерие,обидни думи,лъжи, доноси,разбити акаунти,проникване в личното пространство ... и най-лошото - грозни истини. Казвам,дори мен,защото смятах че съм над тези неща. В България достатъчно сме се нагледали на законодателни "вратички" ,които се ползват във всички сфери. Винаги съм смятала също,че ImperiaOnline в повече БългарияОнлайн,отколкото средновековна реалистична игра. Въпреки това - аз обичам тази игра!Обичам я  защото срещнах много приятели и добри опоненти,които ти показват на какво си способен когато си  силно мотивиран.
   Обичам я защото ми показа много повече от сметки и строителство на крепости. Силна тренировка в умението да анализирам,да прощавам,да се примирявам със различни ситуации. Да контролирам моментния си гняв когато някой ме удари:) и да се наслаждавам на адреналина и емоцията когато го направя аз. Да ми покаже,че нищо човешко не е чуждо... на всеки,който все още е човек! Да - дори да бърка в кацата с меда. След това да съжали за това... да се поучи. Или пък да се опитва да се защити с цената на допълнително оплитане,или пък да продължи. Това е човешко. Повечето от нас малко или много са правили пакости. Доказуеми или не - точно така както повечето от нас са ги правили в училище,а и в живота. Не харесвам светците (особено фалшивите) - тук,в това което пиша говоря за хората.  Хората които се крият зад всеки акаунт (понякога зад 2-3). Аз съм заядливка... казвала съм и не веднъж че уважавам "спортната злоба" като начин да те мотивира да спечелиш. Като начин да се пренесеш в една истинска средновековна ера в която се бият кралства,съюзници,има предателства,уважение и обич.Никога не съм съдила лошия герой (често съм била и аз),никога не съм гледала от едната страна на медала - всеки от нас прекарва безсънни нощи и дава частица от себе си тук - във виртуалния си свят. И... коя съм аз че ще съдя някого? И изобщо - някой има ли право да съди? (освен Крум). И кой има право да прави квалификации? Да приписва действия на другия в които сам не е сигурен или,които сам прави?  И колко от  вас са бъркали в меда... че даже са си мазали филия?! - Ама честно? Smiley   (въпроса е реторичен) ...
    Радвам се че попаднах на тази игра и срещнах истински хора тук - страхотни противници,който ме мотивират.Лицемери,който ме карат да извърна глава.Лица на които мога да разчитам и приятели тук и в реалния живот с които мога да се усмихвам и на които бих помогнала винаги.  Предполагам,че всеки от вас е срещнал същите тези ... хора! Smiley   И е наистина,ама адски грозно крадеца да вика дръжте крадеца,но пък коя съм аз че да съдя - всеки медал винаги,ама винаги има две страни! И зад всеки акаунт ... винаги стои човек с чувства и емоции! Дано повече от тях да са като  Hassell  например Smiley (споменавам него защото беше написал нещо наистина ... истинско в скоро време).  
   Мисля,че екипа ще продължава да взима мерки и нещата ще се оправят... а и май,ние допълнително трябва да помогнем обстановката тук да е предимно позитивна. На мен лично след всичката тази помия ми се прииска да погледна нещата от хубавата страна.  Smiley

        И един поздрав от мен  http://www.vbox7.com/play:aa0a2943   [:-}

П.С ... не се застоявайте много в темата,че съм тръгнала на лов за армии  Tongue

 *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2011, 22:50:05 »

Това не е просто една игра. Такъв е и живота.
Активен
ujasat
Редник
*

Karma: +39/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2011, 23:02:06 »

Това не е просто една игра. Такъв е и живота.
адски си прав някои хора още живеят във средновековието а и манталтета им е такъв  *ok*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2011, 08:13:46 »

"И изобщо - някой има ли право да съди? (освен Крум)" точно той защо?  *scratch*
 В контекста на конкретното изречение Крум не е на мястото си,като съдник на моралните ценности или пък душевните терзания на  играчите ... затова и седи в скобите,защото извън контекста - Крум  има право да съди тук. ( Крум,eкипа на IO). Ако се сещаш за някой друг  *scratch*
Иначе - ние може да си вадим кирливите ризи много:) Ама поне да е цивилизовано.... че като видях какви постове има,наистина ми секна ентусиазма.
     А за това,че се намират хора,които умишлено обикалят само за да дразнят останалите и да нажежават обстановката,да не говорим. Добре че играта е виртуална все пак:)

     Относно съдника Крум ... ето и тук за това иде реч!Дано обърне внимание на тази тема  
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34678.0;topicseen  
Без намеса на екипа - седим и се плюем тук като на селската паланка. Наистина... до един момент е забавно,но само до един момент.  

      
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2011, 12:23:36 »

да .....невероятно точно мнение ....поне според мен
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2011, 12:46:28 »

лошото е, че играта е опорочена от играчите.... не от екипа
  Сега остава да си кажем всички дружно,че нямаме нужда от екип и ще се самоконтролираме  Grin  *hahaha* *hahaha*  .... Или можем да си направим една изповедалня  Grin
   Не,че не можем да си го кажем,но мисля че е по-добре да има контрол - безпристрастен...и за всички! Да не се налага да се самосезираме и да се караме ... което всъщност ме подтикна да напиша и темата.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2011, 16:48:55 »

    Напоследък форума стана грозна картинка,която дори мен потресе. Лицемерие,обидни думи,лъжи, доноси,разбити акаунти,проникване в личното пространство ... и най-лошото - грозни истини. Казвам,дори мен,защото смятах че съм над тези неща. В България достатъчно сме се нагледали на законодателни "вратички" ,които се ползват във всички сфери. Винаги съм смятала също,че ImperiaOnline в повече БългарияОнлайн,отколкото средновековна реалистична игра. Въпреки това - аз обичам тази игра!Обичам я  защото срещнах много приятели и добри опоненти,които ти показват на какво си способен когато си  силно мотивиран.
   Обичам я защото ми показа много повече от сметки и строителство на крепости. Силна тренировка в умението да анализирам,да прощавам,да се примирявам със различни ситуации. Да контролирам моментния си гняв когато някой ме удари:) и да се наслаждавам на адреналина и емоцията когато го направя аз. Да ми покаже,че нищо човешко не е чуждо... на всеки,който все още е човек! Да - дори да бърка в кацата с меда. След това да съжали за това... да се поучи. Или пък да се опитва да се защити с цената на допълнително оплитане,или пък да продължи. Това е човешко. Повечето от нас малко или много са правили пакости. Доказуеми или не - точно така както повечето от нас са ги правили в училище,а и в живота. Не харесвам светците (особено фалшивите) - тук,в това което пиша говоря за хората.  Хората които се крият зад всеки акаунт (понякога зад 2-3). Аз съм заядливка... казвала съм и не веднъж че уважавам "спортната злоба" като начин да те мотивира да спечелиш. Като начин да се пренесеш в една истинска средновековна ера в която се бият кралства,съюзници,има предателства,уважение и обич.Никога не съм съдила лошия герой (често съм била и аз),никога не съм гледала от едната страна на медала - всеки от нас прекарва безсънни нощи и дава частица от себе си тук - във виртуалния си свят. И... коя съм аз че ще съдя някого? И изобщо - някой има ли право да съди? (освен Крум). И кой има право да прави квалификации? Да приписва действия на другия в които сам не е сигурен или,които сам прави?  И колко от  вас са бъркали в меда... че даже са си мазали филия?! - Ама честно? Smiley   (въпроса е реторичен) ...
    Радвам се че попаднах на тази игра и срещнах истински хора тук - страхотни противници,който ме мотивират.Лицемери,който ме карат да извърна глава.Лица на които мога да разчитам и приятели тук и в реалния живот с които мога да се усмихвам и на които бих помогнала винаги.  Предполагам,че всеки от вас е срещнал същите тези ... хора! Smiley   И е наистина,ама адски грозно крадеца да вика дръжте крадеца,но пък коя съм аз че да съдя - всеки медал винаги,ама винаги има две страни! И зад всеки акаунт ... винаги стои човек с чувства и емоции! Дано повече от тях да са като  Hassell  например Smiley (споменавам него защото беше написал нещо наистина ... истинско в скоро време). 
   Мисля,че екипа ще продължава да взима мерки и нещата ще се оправят... а и май,ние допълнително трябва да помогнем обстановката тук да е предимно позитивна. На мен лично след всичката тази помия ми се прииска да погледна нещата от хубавата страна.  Smiley

        И един поздрав от мен  http://www.vbox7.com/play:aa0a2943    [:-}

П.С ... не се застоявайте много в темата,че съм тръгнала на лов за армии  Tongue
 В контекста на конкретното изречение Крум не е на мястото си,като съдник на моралните ценности или пък душевните терзания на  играчите ... затова и седи в скобите,защото извън контекста - Крум  има право да съди тук. ( Крум,eкипа на IO). Ако се сещаш за някой друг  *scratch*
Иначе - ние може да си вадим кирливите ризи много:) Ама поне да е цивилизовано.... че като видях какви постове има,наистина ми секна ентусиазма.
     А за това,че се намират хора,които умишлено обикалят само за да дразнят останалите и да нажежават обстановката,да не говорим. Добре че играта е виртуална все пак:)

     Относно съдника Крум ... ето и тук за това иде реч!Дано обърне внимание на тази тема  
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34678.0;topicseen  
Без намеса на екипа - седим и се плюем тук като на селската паланка. Наистина... до един момент е забавно,но само до един момент.  

      
*bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 02, 2011, 18:38:57 »

   Не,че не можем да си го кажем,но мисля че е по-добре да има контрол - безпристрастен...и за всички! Да не се налага да се самосезираме и да се караме ... което всъщност ме подтикна да напиша и темата.
като четох и се чудех за какво е тая тема. благодарско, че поясни...
ся по темата безпристрастен контрол няма да има полазателите са много.
Крум като съдник (или екипа на ИО като цяло) никога няма да го приема, защото се оставят бъговете, правят се ненужни промени в играта или яко са нужни не се уповестяват по начина, по който подхожда на хора от техния ранк, уважението до играчите е сведено до минимум или поне това което се показва от определени хора от екипа, има още много, но ме мързи да пиша...
Те наистина знаят как да убият ентусиазма на един играч. Най-пресния е примера с дохода от лицекнигата (ФБ). Какво да се приказва още по темата?

п.п.: Дели бях мек и не използвах епитети тоя път, както и си помолила в първия пост  *rose*...
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 02, 2011, 20:35:15 »

Според просто не всички СМ пишат толкова често колкото онзи, комуто трябва да се отреже носа (както няколко пъти писах в една тема). Вярно, че вероятно на него и Отон им се пада да играят лошковците, понеже нещо няма как да се случи. Ама поне Крум да носеше лошите вести по-учтиво и да казва- "Това е финалното ни решение"... вместо някои други негови изказвания.
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 02, 2011, 22:56:11 »

като четох и се чудех за какво е тая тема....
  Тази тема е,защото след 50 поста изпълнени с гневни думи ми се прииска да помисля за хубавото в империя.   Smiley  *FRIEND*
   Иначе за доста от нещата които каза може би си повече от прав,това не пречи да си пожелаем безпристрастен контрол.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 03, 2011, 01:32:52 »

 Тази тема е,защото след 50 поста изпълнени с гневни думи ми се прииска да помисля за хубавото в империя.   Smiley  *FRIEND*
   Иначе за доста от нещата които каза може би си повече от прав,това не пречи да си пожелаем безпристрастен контрол.
ние можем само да си го полежаваме Wink и това е най-лошото(няма как да се случи) ...
а хубавото в империята сте вие играчите Wink аз друго по-хубаво нещо не мога да съзря  Cool
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!