Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:45:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колонии  (Прочетена 6293 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 05, 2011, 09:39:47 »

като сме във война - ако ни нападнат колония - как седи въпроса  с военните то4ки Huh???
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 05, 2011, 10:35:53 »

като сме във война - ако ни нападнат колония - как седи въпроса  с военните то4ки Huh???

както при провинциите - колонията си е вид провинция  Tongue
Активен

markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2011, 10:54:05 »

 *ok*  само тва с  езика не е редно  Grin мъж съм бре колега  Grin
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Phonomania
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2011, 19:18:57 »

Я кажете, ако съм пуснал крепост 7 в колония, и ми я бутнат т.е. крепостта стане крепост 5, какво става?
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 06, 2011, 13:15:32 »

Разрушаване на колония

    * Колонията не може да бъде нападната, докато не се построят всички сгради, необходими за основаването й.
    * Една колония бива разрушена когато остане без крепост. Всяка атака по нея сваля 1 ниво крепост.* Когато остане с крепост ниво 0, изчезва от картата, освобождавайки 50% от населението, което автоматично се връща към Империята. В случай на пътуваща армия от Империята към намиращата се под атака Колония, армията се връща обратно.

      Атаките по колонии, основани върху Специален ресурс, нямат ограничения за обхват от нетни точки и, следователно, нямат и никакви наказания, приложени върху нападателя, което не важи за основаните върху обикновен терен без бонуси - атаките извън обхват х5 по тях не са възможни, а тези извън обхват х2 причиняват на нападателя загуби на морал, доблест и атака, стриктно следвайки правилата на всяка нормална атака.

* Няма поправка на крепост в колониите!
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Phonomania
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 06, 2011, 15:16:52 »

Именно, че няма поправка на крепсотта, тя се разрушава.
Не е споменато че докато се строй крепост, че не може да се напада => може.
Т.е. като се строй крепост 7, а колонията е нападната и битката е спечелена тя ще има крепост 5, а не 6.
Какво става тогава, не е споменато!!!

Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 06, 2011, 15:33:50 »

ми тва е интересен въпрос колега , сажалявам , нямам отговор на въпроса и на мен ми е инресно  *pardon*
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Kilgor
Гост
« Отговор #37 -: Февруари 06, 2011, 15:37:38 »

Именно, че няма поправка на крепсотта, тя се разрушава.
Не е споменато че докато се строй крепост, че не може да се напада => може.
Т.е. като се строй крепост 7, а колонията е нападната и битката е спечелена тя ще има крепост 5, а не 6.
Какво става тогава, не е споменато!!!



Пуснатата да се строи 7ца се превръща в строяща се 6ца, като се запазва времето за строеж и не се връща ресурс. Т.е. имаш крепост 6, даваш ресурс за строенето на крепост 7, през това време те удрят веднъж и след построяването на пуснатата крепост, отново имаш 6ца.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!