Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:52:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DarkPact  (Прочетена 6541 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #15 -: Януари 28, 2011, 18:33:36 »

  Аз също не си спомням Дон Кихот да е наранил някого...  *scratch*  Казала ли съм го? Покажи ми къде .... Smiley
Останах с убеждението че третираш отговорния за тия гнусотии като Дон Кихот някакъв.От мен да знаеш понеже съм ти батко - винаги може да намериш за себе си оправдание за гнусни деяния..Изброих ти примери горе много..Което не ги прави по малко гнусни и отвратителни.А теб романтичен персонаж.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #16 -: Януари 28, 2011, 18:34:41 »

Оставам с убеждението че не си четем постовете Smiley
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #17 -: Януари 28, 2011, 18:43:02 »

Абе спомням си,имах една приятелка в училище която искаше да избие всички лъвове понеже ядат газелите ...   Спомням си също така един не кой знае колко впечатляващ филм,в който главният герой придоби възможностите на господ и удовлетвори мечтите на всички....  

   Никъде не съм казала,че уважавам и се възхищавам на хората които продават наркотици,на убийците,терористите ... казвам само,че тях  ги има и е Дон Кихот-овско мислене,че би могло да ги няма!  
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #18 -: Януари 28, 2011, 18:44:50 »

Човекът каза, че е искал само да привлече внимание. Не уцели най-правилния начин, но успя. Донякъде е добре, че не е имал лоши намерения и да сподели начина на разбиване например в един съюз от 20 души, от които 10 играят в други светове. Представете си тогава какво щеше да стане за 24 часа Shocked
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #19 -: Януари 28, 2011, 18:45:26 »

Въздържах се да пиша в предната тема по въпроса. Учуден съм че изобщо има спор по-въпроса. Когато се нараняват невинни в името на някаква цел, то това е тероризъм и нищо друго. А при тероризма целта никога не оправдава средствата. Ама никога. Никой и по никакъв начин не може да компенсира моралните щети понесени от невинен човек , наказан заради нещо си, с което няма нищо общо. Такава е и основната концепция в правото на цивилизованите страни - "по-добре 200 престъпника на свобода, отколкото един невинен в затвора". А в случая става ясно че и материалните щети не могат да се възстановяват. Отвратителна е цялата ситуация.

Със способностите които демонстрира DarkPact, със сигурност е можел да намери по-елегантен и "безкръвен" начин да покаже на екипа пробойните в сигурността. Ако ли не е можело по-друг начин, то по-добре по-никакъв начин, отколкото чрез репресии върху невинни.
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #20 -: Януари 28, 2011, 18:53:40 »

Донякъде е добре, че не е имал лоши намерения и да сподели начина на разбиване например в един съюз от 20 души, от които 10 играят в други светове. Представете си тогава какво щеше да стане за 24 часа Shocked

Аз съм го казал.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Януари 28, 2011, 18:56:46 »

Каквото и да коментираме тук има нещо написано преди повече от 2000 години..По делата им ще ги познаете..Ама намерения имал , ама добри били , ама не знам що си..Разсипа ли труда на много хора по циничен и безкрупулен начин - разсипа го..Тия хора виновни ли са за каквито и да е неудачи в играта? Не. Комплексарско изпълнение на болен човек..Даже не изпитвам и омраза..Само съжаление.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #22 -: Януари 28, 2011, 19:09:01 »

Не приемаме извиненията ти  сьсипа времето и парите на доста хора , както виждаш не всичко от това което извьрши беше вьзстановено дотук .Не приемаме  извиненията ти поради наглото ти дьржане .Изльга форума и се представи в друга светлина .Освен че ни разби акаунтите ни псува  и обижда .И като дойде времето да те хванат се извиняваш .Надявам се да се разбере кой си . Cool
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Януари 28, 2011, 19:15:42 »

Не приемаме извиненията ти  сьсипа времето и парите на доста хора , както виждаш не всичко от това което извьрши беше вьзстановено дотук .Не приемаме  извиненията ти поради наглото ти дьржане .Изльга форума и се представи в друга светлина .Освен че ни разби акаунтите ни псува  и обижда .И като дойде времето да те хванат се извиняваш .Надявам се да се разбере кой си . Cool
Toлкова за Дон Кихот , Робин Худ и прочие романтични натури..Толкова и за "добрите намерения".. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #24 -: Януари 28, 2011, 19:29:41 »

DarkPact  искам да те попитам нещо така и така си прописал имаш ли нещо общо сьс сьюз НВО или сьс сьюз Авенжьрс понеже не престанаха да ни нападат докато ти ни занули . Ние сме мьршата те да се сещат какви са  Cool
Активен

Dierborn
Редник
*

Karma: +28/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #25 -: Януари 28, 2011, 19:35:27 »

Да ти кажа, толкова си нагъл, че ако наистина ти е рабит акаунта - малко ти е било. Wink
И недей да лъжеш хората, никой не ви е нападал от нашият съюз след рабиването. Поне не разбитите акаунти. Wink
Достатъчно лъжи видях за няколко дни от вашите хора във форума, чак ми се насълзиха очите от отвращение. Прав е бил човека да се насочи към вас - единствено вие се ползвате с определени привилегии и тук, и в играта.
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 19:44:14 от Dierborn » Активен

nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #26 -: Януари 28, 2011, 19:39:43 »

DarkPact  искам да те попитам нещо така и така си прописал имаш ли нещо общо сьс сьюз НВО или сьс сьюз Авенжьрс понеже не престанаха да ни нападат докато ти ни занули . Ние сме мьршата те да се сещат какви са  Cool

Всички са от НВО.Бен Ладен,Айман ал Зауахири,Бат Бойко,Яне Янев,Трактора та дори и Асан от Тъбадъпчево дето вчера го хванаха с 3 промила  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #27 -: Януари 28, 2011, 19:39:59 »

Ти кажи истината как Х зодията ти подари акаунта като постигнеш нещо сам тая ера ще приказваш дотогава по тихо  Wink
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #28 -: Януари 28, 2011, 19:48:58 »

И Диерборн имаш право на още поправки в постовете ти  Grin
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #29 -: Януари 28, 2011, 19:51:06 »

Първо искам да се извиня на всички пострадали от моите действия. Съжалявам че трябваше да пострадат обикновени играчи за да се обърне внимание на проблема.

От друга страна се радвам че екипа опроверга очакванията ми и предприе мерки по оправянето на проблема. Надявам се че и за напред екипа ще се обръща сериозно към проблемите на потребителите без да се стига до такива крайни действия.

Надявам се пострадалите да приемат извиненията ми виждайки че играта не е изоставена и се поддържа както се полага.
     "Всяко идиотско начинание си има своето философско оправдание.... " Това е едно от нещата, които съм запомнил от ученическите си години.....Думи на учителката ми по физика. Аз не съм толкова умен.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!