Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:03:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 8539 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lina
AngelWings
Редник
*

Karma: +135/-116
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #45 -: Януари 29, 2011, 23:32:28 »

 Абе пич.  Аз да не играя ИО  за да не ме бият и палят бе.  Това да не е игра на ластик.  Като можеш--бий.  Като мога аз, ще те бия.  Това е.   Обаче ако се имаш  за мъж, не закачай  със забележки  жени.  Ние големи хора ли сме или некви пудели тука.  Аз  немога  те разбера, честно.

Нека да се прави на мъж, явно само тук му се отдава. *hahaha* *hahaha*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #46 -: Януари 29, 2011, 23:33:04 »

Ааааааааа а защо не каза на предния участник във форума да не ме кара да си вкарвам емотиконки някъде  Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? Или може би защото ти е дружка  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Ако го приемаш толкова лошо че те бия в ио обещавам няма да те атакувам повече  Wink
"Момче" събуди се , отиди на чешмата оплакни си очите , огледай се "брат" ти да не се появи от някъде в гръб и да те изненада , че братята имат такъв навик да се дебят , и да не се намокриш излишно някъде (вярвам че си на водомер все пак) , поклати малко чашката с кафето и си прочети постовете спокойно и отпочинал  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #47 -: Януари 29, 2011, 23:35:16 »

"Момче" събуди се , отиди на чешмата оплакни си очите , огледай се "брат" ти да не се появи от някъде в гръб и да те изненада , че братята имат такъв навик да се дебят , и да не се намокриш излишно някъде (вярвам че си на водомер все пак) , поклати малко чашката с кафето и си прочети постовете спокойно и отпочинал  *pardon*
Даниелчо е то ти една занимавка докато се опитваш да ми влезеш в обхват  Wink
http://www.fun-6.com/silni-emocii-trite-razliki.htm  Открийте 3 разлики в снимките по долу  *hihi*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #48 -: Януари 29, 2011, 23:36:50 »

Даниелчо е то ти една занимавка докато се опитваш да ми влезеш в обхват  Wink
http://www.fun-6.com/silni-emocii-trite-razliki.htm  Открийте 3 разлики в снимките по долу  *hihi*
Ти на такова ли с играеш в свободното време ? Явноо Лина е права за теб  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #49 -: Януари 29, 2011, 23:37:28 »

Нека да се прави на мъж, явно само тук му се отдава. *hahaha* *hahaha*
Ем кой както може  *rose*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #50 -: Януари 29, 2011, 23:38:02 »


 това е последния пост на който ти отговарям ........

Знаех си че и 2 думи не може да изречеш без да излъжеш........ Smiley
Активен

Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!