Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:07:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изчезна ми акаунта ;(  (Прочетена 6919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Януари 25, 2011, 21:02:21 »

При опит да си вляза в acc-то, се оказа че просто го няма. С паролата, с която влизах до днес ме пуска само в бг4, защото 2 свята са с една парола . А аз паролата не съм си я сменял. Моля някой вишестоящ да вземе отношение по въпроса. Благодаря!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Afrodita
Гост
« Отговор #1 -: Януари 25, 2011, 21:08:47 »

Накарай някой да те слухне, дали не си и ти поредната жертва на "Сладко отмъщение" *freak*
Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 21:09:35 »

наш имаше такава грижа като му смениха името без предупреждение, но не му дадоха цифри, а друго име. И той с помощ от приятел разбра как му е новото име  Grin
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2011, 21:14:28 »

...Кой е твоят притежател,
трябва ли му помощ от приятел?

[:-}
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #4 -: Януари 25, 2011, 21:19:11 »

Преди малко разбрах, че acc-то даже ми е извадено от съюза  ;(
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #5 -: Януари 25, 2011, 21:34:04 »

Това явно е масово явление! Днес установих че 3-ма членове на саюза вече не са при мен, а са в друг!И по интересното е че дава, че и тримата вече са с ромънски флагове и паролата им е сменена, както и и-мейла.Айде сега да видим какво може да се направи и това е в свят 82 незнам дали е само тук проблема но явно има проблем.
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #6 -: Януари 25, 2011, 21:38:46 »

Преди малко разбрах, че acc-то даже ми е извадено от съюза  ;(
Вече и във версия 5 ли почнаха  *crazy* *freak*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2011, 21:39:56 »

 Sad  не,явно има сериозен проблем,предполагам не всички като мен са с парола 12345
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #8 -: Януари 25, 2011, 21:47:23 »

He  Cry
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
tripi
Гост
« Отговор #9 -: Януари 25, 2011, 22:28:30 »

хакнаха тотално защитата  *hihi*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Януари 25, 2011, 22:32:03 »

вместо играта "Черно_Червено" сега можем да играем на " кой е следвашият"  Undecided
Активен

nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 22:33:20 »

абе не е въпроса че на този или онзи са му хакнали акаунта, а да се вземат мерки имам предвид наказателни за тези които са го направили! предполагам че не е толкова трудно да се види от кое IP  е влизано последно. а и ми е много интересно изведнъж 3 акаунта от един саюз се озовават в друг където са били преди това 3-ма, айде сега да не се залъгваме че е случайно и непреднамерено, да и тези с лесните пароли са си виновни
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #12 -: Януари 25, 2011, 22:33:38 »

Абе хакнали защитата... някой ремък се е разкачил в сървъра, докато Електрото си търси цигарата. Счупени са връзките според мен, затова и толкова акаунти се водят "в страната на чудесата" според мен. Да хакнеш защитата е да имаш акаунт с бан, да ЗНАЕШ кога тече атака по него и да ВЛЕЗЕШ, за да му преместиш войските и ресурса. Всички останали неща са аматьорски изпъления. ИО, освен по всичко останало, е доста назад и откъм свестни хакери спрямо ГВ.
Активен

Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #13 -: Януари 26, 2011, 00:45:38 »

Абе хакнали защитата... някой ремък се е разкачил в сървъра, докато Електрото си търси цигарата. Счупени са връзките според мен, затова и толкова акаунти се водят "в страната на чудесата" според мен. Да хакнеш защитата е да имаш акаунт с бан, да ЗНАЕШ кога тече атака по него и да ВЛЕЗЕШ, за да му преместиш войските и ресурса. Всички останали неща са аматьорски изпъления. ИО, освен по всичко останало, е доста назад и откъм свестни хакери спрямо ГВ.

Да ама не. Единственото което е направено е да го изкарат от съюза и да му сменят паролата нищо повече.  *scratch* Както съм му оставила ресурса и войската на мъжа ми така и си стоят.  *pardon* Няма и атаки към него. Чак съм в неведение от случилото се.   *scratch* Единствено ние двамата влизаме в асс-то му и ако има съвпадение с друг играч ееееееееее то е ясно.  *gamer* Много държа да се направи нужната проверка и да има последствия поне в този свят. *pardon*
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #14 -: Януари 26, 2011, 00:55:31 »

Счупени са връзките в самия сървър най-вероятно. Утре някой ще получи леко главоболие около 35 минути след началото на работния ден и в 08:40 ще има съобщение "Извиняваме се за неудобството поради технически причини, всички засегнати акаунти са възстановени и компенсирани." Или нещо от този вид. Но едва ли е в следствие на хакерска атака, сървърите ги хваща склерозата понякога.
Активен

Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!