Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:52:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Да се раздава ли доблест в 95 и версия 4 като цяло?
Да - 14 (42.4%)
НЕ - 19 (57.6%)
Общ брой гласове: 27

Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се раздава ли доблест в 95 и версия 4 като цяло?  (Прочетена 5091 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #30 -: Януари 22, 2011, 18:45:55 »

И на които не му трябва има свят без генериране на доблест  *freak*

Е и ... ?!
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #31 -: Януари 22, 2011, 18:46:19 »

Е и ... ?!
Същото  [:-}
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #32 -: Януари 22, 2011, 18:47:05 »

Същото  [:-}
И ти не знаеш , какво да кажеш ....
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #33 -: Януари 22, 2011, 18:49:04 »

поне за мен генерирането на доблест се вкара заради масовия потребител. да няма масови самоубийства на армии, защото при нисък начален морал си требе сметане и армии. който има претенции за добър играч - тоз бонус му не требе
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
tiesto_
Гост
« Отговор #34 -: Януари 22, 2011, 18:50:36 »

И ти не знаеш , какво да кажеш ....
Квото исках го казах...
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #35 -: Януари 22, 2011, 18:53:00 »

Така, това на вниманието на взелите въпросното решение:

Хипотетично, имате нов играч. Който нов играч се зарибява по премиуми и така нататък, но е хитро рибе и затова си пуска само за 1 месец. Тъкмо с остатъка има за 10-часовите. Отново, хипотетично, рибето се зарибява и после минава на двумесечен. Но светът се е развил достатъчно, при което изведнъж се оказва, че нашето рибе почва да бива грабено от по-опитните играчи (които са малката бройка), защото те си знаят- доблест от битки ще натрупат. Ама рибето е новак, както вече отбелязах. Ще почне да граби и то около себе си в х3. Колкото може. Ама... за един играч (най-вече нов) е доста стряскащо (и демотивиращо) да се събуди една сутрин ограбен брутално и без армия. И това да почне да зачестява. Та сами си преценете шансовете това рибе да поиска нов премиум след изтичането на втория. То на мен не ми пука, аз не играя. Ама на вас може и да ви е в интерес.

А повярвайте, ако е за пари, много неща от "статуквото" и "глобалните решения" могат да се превърнат в "критичен бъг".
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #36 -: Януари 22, 2011, 19:03:07 »

Много далеко е версия 4а от класиките ... Tiesto , да добавят и служебни победи без да си мърдаме армиите ...  *hihi*... само да посочваме от кого искаме да е ... и едно кредитче ...съвсем готино , ще стане :Д
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #37 -: Януари 22, 2011, 19:09:56 »

Много далеко е версия 4а от класиките ... Tiesto , да добавят и служебни победи без да си мърдаме армиите ...  *hihi*... само да посочваме от кого искаме да е ... и едно кредитче ...съвсем готино , ще стане :Д
Както вече казах никакъв проблем не ми е да се сдобия с доблест...това ми е най лесното от всички цели които мога да си поставя в една ера не е там въпроса..а в това че версия 4 си е такава,такава съм я играл досега,и искам да продължа да си я играя такава промени не ми трябват достатъчно направиха вече! невиждам закво да се маха тая доблест като има светове без доблест....има различни версия коя с какво интересна за себе си...тази са я направили с доблест това е за някои това е интересно които не му харесва да играе в свят без доблест закакво да ги правят всички версиии еднакви какво трябвало кво нетрябвало екипа е решил и направил вече това е!Пишете аз несмятам да пиша по темата вече,успех
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #38 -: Януари 22, 2011, 19:11:34 »

Както вече казах никакъв проблем не ми е да се сдобия с доблест...това ми е най лесното от всички цели които мога да си поставя в една ера не е там въпроса..а в това че версия 4 си е такава,такава съм я играл досега,и искам да продължа да си я играя такава промени не ми трябват достатъчно направиха вече! невиждам закво да се маха тая доблест като има светове без доблест....има различни версия коя с какво интересна за себе си...тази са я направили с доблест това е за някои това е интересно които не му харесва да играе в свят без доблест закакво да ги правят всички версиии еднакви какво трябвало кво нетрябвало екипа е решил и направил вече това е!Пишете аз несмятам да пиша по темата вече,успех
Мдаа .. явно играеш пироман ... както и да е .. и аз спирам
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #39 -: Януари 22, 2011, 19:40:56 »

който има претенции за добър играч - тоз бонус му не требе
аз и затова искам да го няма... нека да видим кой може да играе Wink

Шереметев за новаците не си прав. Който и да е нов съм му помагал, на никого помощ не съм отказал. Всеки може да стане достатъчно добър стига да иска Wink и аз бях нов, но се научих, и мен са ме били в началото и сега понякога понасям загуби нормално е все пак е игра. но тази бонус доблест само може да направи един играч по-слаб, а не по-добър, защото го няма стимула за самоосъвършенстване Wink
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!