Imperia Online България  
Април 29, 2024, 12:43:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: крепост  (Прочетена 1281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« -: Януари 20, 2011, 11:36:23 »

здравейте. В централната провка имах 7 крепост, която ми разрушиха преди 2 седмици и пуснах мод. Преди това бях пуснал да се прави 8 крепост. Сега излизам от мода и без да оправя 7цата пуснах 8цата в действие. Само 4е сега ми иска за оправянето на крепостта над 2 000 000 камък. Как е възможно да се пусне крепостта в действие без да съм я оправил. Това бъг ли е?
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2011, 11:41:09 »

не е бъг ,пише го в правилата,прочети ги внимателно Smiley
Активен

az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2011, 11:56:25 »

би ли посо4ил къде го пише, 4е само това намерих:

Поправка на Крепост
При успешна обсада, Крепостта се счита за разрушена. Поправката й е моментална в размер на 1/3 от базовата й стойност в камък.
Докато Крепостта не бъде поправена, играчът не може да строи сгради или проучва. Бонусите от Крепостта са в сила.
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #3 -: Януари 20, 2011, 12:09:13 »

  Крепоста ти е съборена, но това не пречи да ти влезе в действие 8цата.  Тя пак деиства за защита като здрава, но докато не оправиш  това което ти иска в камък, неможеш да строиш  сгради  в провинцията за която говорим.

Ако въпроса е за версия 5 ( където е и темата ), няма да действа в защита като здрава. Разрушената крепост има 1/3 от жизнените точки на здравата такава.

Но да, като е разрушена крепостта, следващото ниво се достроява без проблем , но след това трябва да се ремонтира на по-висока цена.
Активен
az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #4 -: Януари 20, 2011, 12:13:27 »

ясно, зна4и са ми съборили 7ца а трябва да оправям 8ца.  *freak* *freak* *freak* ха ха. това е като да ти събори бурята къщата и без да оправиш първия етаж да построиш направо втори. ................... Благодаря за вниманието.
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #5 -: Януари 20, 2011, 12:35:59 »

ясно, зна4и са ми съборили 7ца а трябва да оправям 8ца.  *freak* *freak* *freak* ха ха. това е като да ти събори бурята къщата и без да оправиш първия етаж да построиш направо втори. ................... Благодаря за вниманието.

По точното сравнение е :
"Бурята да ти разруши половината къща, и ти без да оправиш първият етаж, дострояваш в/у здравата половината втори.След това решаваш да поправяш - Съответно поправяш и първият и вторият".
Или нещо от сорта.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!