Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:02:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Добри или лоши са нашите модератори ?  (Прочетена 1827 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ppsto
Гост
« -: Юни 28, 2011, 22:47:51 »

Уважаеми модератори, форума на ИО ще изпадне ли в анархия ако някой изкаже мнение , което не Ви допада ? Ако Вие разполагате с абсолютната и божествена власт трябва ли да Ви считаме, ние обикновенните играчи, за Божества ?! Непогрешими ли сте и имате ли смелост проявяйки търпимост да достигнете до проблемите на всеки ?
Тъй като това са риторични за мен въпроси , мястото на темата е тук за да бъде публично достояние до всеки потребител.
Моето лично мнение е, че властимащите понякога действат предубедено и избирателно. А Вие обикновенни потребители сблъсквали ли сте се с поведение на модератор, което не подхожда на позицията му ? Получените от тях отговори удовлетворяват ли Ви ? Smiley
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1 -: Юни 28, 2011, 22:54:17 »

И какво те подразни?
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
ppsto
Гост
« Отговор #2 -: Юни 28, 2011, 23:01:40 »

Подразни ме проявеното отношение от човек с табелка.
Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #3 -: Юни 28, 2011, 23:14:51 »

Аз се ровя честитко из различни форуми и да си кажа честно като нашите модератори не съм засичала...
Веднага ще се обоснова:
house83--нямам си и понятие от версия5,наложи се една вечер да запитам някой за решение на проблем и то в 2 нощес..той беше достатъчно любезен и ми обясни дума по дума как да се справя..не пропусна и да си предложи услугите винаги когато се нуждая да му драсна едно ЛС
Jimmy_the_Hand независимо че вече не е от модераторите(за мен си остава част от този екип)--винаги тактичен и обаятелен,отговаря на всички въпроси с една единствена цел--да помогне
smehh--той пък ако има как и на мравката път би направил..помолиш ли за помощ целия форум ще прерови(ако не знае отговора) за да ти бъде в полза
и не на последно място LadyBlack--понякога и се чудя на силата която притежава..винаги се старае да създаде един комфорт във форума,винаги намира какво да ти каже било то на ЛС или в някоя тема за да се почувстваш специален..мисля,че няма нужда да споменавам съветите и,нито отговорите на зададени въпроси(всеки един може да погледне във форума)..
Ще използвам темата за да Ви благодаря за положените усилия *rose*
Продължавайте все така и само напред Smiley
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #4 -: Юни 28, 2011, 23:26:59 »

На мен много си ми харесват пък... малко трудно ще им е да ме ядосат (примерно ако ми хванат армията, ама те не играят в 30-ти).

Ако си мислиш, че сит на гладен не вярва- може и да е така (едва ли в този случай обаче). Щом не ти е харесало отношението им- дай препратка към темата, вероятно някакво недоразумение е станало. Ако е на ЛС- според правилата лична кореспонденция не е позволено да се цитира без съгласието на двете страни. Но можеш да пишеш до СМ Oton или Yovanna примерно.

Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 28, 2011, 23:28:12 »

Аз се ровя честитко из различни форуми и да си кажа честно като нашите модератори не съм засичала...
Веднага ще се обоснова:
house83--нямам си и понятие от версия5,наложи се една вечер да запитам някой за решение на проблем и то в 2 нощес..той беше достатъчно любезен и ми обясни дума по дума как да се справя..не пропусна и да си предложи услугите винаги когато се нуждая да му драсна едно ЛС
Jimmy_the_Hand независимо че вече не е от модераторите(за мен си остава част от този екип)--винаги тактичен и обаятелен,отговаря на всички въпроси с една единствена цел--да помогне
smehh--той пък ако има как и на мравката път би направил..помолиш ли за помощ целия форум ще прерови(ако не знае отговора) за да ти бъде в полза
и не на последно място LadyBlack--понякога и се чудя на силата която притежава..винаги се старае да създаде един комфорт във форума,винаги намира какво да ти каже било то на ЛС или в някоя тема за да се почувстваш специален..мисля,че няма нужда да споменавам съветите и,нито отговорите на зададени въпроси(всеки един може да погледне във форума)..
Ще използвам темата за да Ви благодаря за положените усилия *rose*
Продължавайте все така и само напред Smiley

 Не спори с Отон  Grin , гледам си е затрил темата , ама явно си казваше в нея човека че модераторите за нищо не стават .

 ПП Тия , които заслужаваха табелки отдавна не ги носят и то не без причина ... някои дои които са още с табелки не посещават вече този форум .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
strast i seks
Гост
« Отговор #6 -: Юни 28, 2011, 23:33:06 »

Не спори с Отон  Grin , гледам си е затрил темата , ама явно си казваше в нея човека че модераторите за нищо не стават .
ПП Тия , които заслужаваха табелки отдавна не ги носят и то не без причина ... някои дои които са още с табелки не посещават вече този форум .
Все си мисля,че ако Отон го е споменал това,то е било в момент на ярост...Нека не забравяме,че сме хора все пак и нищо човешко не ни е чуждо Smiley Ако както казваш ти,модераторите не стават за нищо до сега да са подменени с други.
Аз също бих искала да се върнат и онези,които сега липсват..Но нека не нападаме сегашните и то без причина(поне аз не виждам такава,а ти ако имаш нещо конкретно предвид бих го прочела с интерес) Smiley
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 23:36:34 от strast82 » Активен
frozen
sophie
Редник
*

Karma: +616/-165
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 28, 2011, 23:37:16 »

Уважаеми модератори, форума на ИО ще изпадне ли в анархия ако някой изкаже мнение , което не Ви допада ? Ако Вие разполагате с абсолютната и божествена власт трябва ли да Ви считаме, ние обикновенните играчи, за Божества ?! Непогрешими ли сте и имате ли смелост проявяйки търпимост да достигнете до проблемите на всеки ?
Тъй като това са риторични за мен въпроси , мястото на темата е тук за да бъде публично достояние до всеки потребител.
Моето лично мнение е, че властимащите понякога действат предубедено и избирателно. А Вие обикновенни потребители сблъсквали ли сте се с поведение на модератор, което не подхожда на позицията му ? Получените от тях отговори удовлетворяват ли Ви ? Smiley
1. модераторите са обикновени играчи като всички нас, не са божества;
2. властта им се ограничава само във форума и то дотолкова, доколкото да следят за спазването на форумните правила;
3. модераторите са толерантни към всички играчи, но са безкомпромисни към тези, които грубо нарушават форумните правила;
4. винаги са помагали на играчите, които са се обръщали към тях за помощ;
5. субективизъм - мисля, че не е възможно да има, защото работата им се следи от по-висшестоящи  *pardon*

Активен

Идва момент в живота, когато осъзнаваш кой има значение за теб, кой никога не е имал, кой вече няма да има, кой винаги ще има!
http://www.youtube.com/watch?v=v6ei0gNuFlI
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #8 -: Юни 28, 2011, 23:44:13 »

Това, че немалка част от таласъмите (будните по това време хора) си направиха труда да реагират, е показателно. Аз имам някаква табелка, окей- може и да съм корумпиран, не съм представителна извадка. Останалите обаче нямат...

Най-вероятно наистина е станало някакво недоразумение, щом си пуснал такава тема.

П.П: Относно едно предишно изказване- същото нещо прави тези, които все още влизат във форума, още по-ценни.
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #9 -: Юни 28, 2011, 23:51:59 »

Обсъждането на начина, по който форумът се модерира, е забранено от форумните правила.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!