Imperia Online България  
Април 18, 2024, 20:31:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: прогноза нетна
annaBG - 4 (13.8%)
boreto - 1 (3.4%)
leony - 1 (3.4%)
Khan_Atila - 8 (27.6%)
Capt.Blood - 3 (10.3%)
vespasian - 5 (17.2%)
SunSleeps - 0 (0%)
BGWorld2 - 1 (3.4%)
Billyes - 0 (0%)
liberta - 0 (0%)
друг - 5 (17.2%)
sion - 0 (0%)
skull_ - 1 (3.4%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прогнози за второто полувреме на Шампионска лига свят 2 НЕТНА КЛАСАЦИЯ  (Прочетена 5281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #15 -: Януари 18, 2011, 20:38:01 »

В 1 и 2 се веят постояно но не и в другите   *pardon*
В 1 си мисля че в ерата на Блатото няма да е точно така. *freak* *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #16 -: Януари 18, 2011, 20:47:55 »

В 1 си мисля че в ерата на Блатото няма да е точно така. *freak* *pardon*
Но само си мислиш или може румънчето да грабне нетната а   *pardon*
Което не го вярвам но  тука е темата за 2  да не спама повече  *pardon*
Извинявам се за Спама   Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #17 -: Януари 19, 2011, 02:03:43 »

Борето нема как да го спрете Tongue той толкова е точил че ще му стигне до края на ерата  *freak*
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #18 -: Януари 19, 2011, 02:10:02 »

нямам съмнения в капитана   Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #19 -: Януари 19, 2011, 02:17:10 »

10 провки не са добра стратегия за 4 месечен свят.Пробвано.Дано успее иначе , но тия провки винаги са за сметка на неща които ти трябват по-рано.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #20 -: Януари 19, 2011, 02:20:29 »

нямам съмнения в капитана   Smiley
а аз залагам за теб  *freak* [:-}
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #21 -: Януари 19, 2011, 07:31:40 »

annaBG  взима класацията без проглем,изписаха се доста неща,аз лично невярвам Edy да е използвал непозволени средства,той е одавна над тия неща
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #22 -: Януари 19, 2011, 07:51:28 »

annaBG  взима класацията без проглем,изписаха се доста неща,аз лично невярвам Edy да е използвал непозволени средства,той е одавна над тия неща

Били единствения начин да разбереш дали е това така или не е следния:
1.фактите са на лице : В 09:00 след битките на 16-ти Еди има  наличен ресурс (100к  злато закръглен в негова полза) и остава с  126133 к нетни
в 01:00 на 17 -ти Еди има ресурс и вече е  http://snimki.be//store/1/ana.bg.JPG       139441   нетни
за 16 часа са вдигнати тия нетни ,да си е взел и 6 часовия стават 22 часа ..................
Няма битки ,няма заем съответно нетните са от собствен добив (или +бъга)....................... сам каза '''наех армия''  нужен му е
2,8кк дърва и 1,12кк желязо ресурс нужен за 13к нетни в армия  
За да си изчисти името и да паднат всички обвинения от него доказва тоя ресурс ...............НО той неможе понеже няма такъв добив никой в тоя свят ( невъзможно е на тоя етап )
ИЗВОДА язден е бъга  *pardon*                                                      


П.с  А и има снимков мат'риал от преди месец с адреса на нереглментирания доход напревена от Еди и как обесняваше че незнаел от къде  V4 в адреса на свят 2   Wink
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 07:57:56 от pobeditel1 » Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #23 -: Януари 19, 2011, 08:01:38 »

това което казваш звучи логично Smiley,има неща за икономиката на Edy които пропускате,а и крайна сметка Аз несъм следовател,има си екип които гледа и преценява,но да се вика РАЗПНИ ГО,при условие че няма отговор от знаещите и правоимащите нестава *pardon*,
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #24 -: Януари 19, 2011, 08:07:22 »

10 провки не са добра стратегия за 4 месечен свят.Пробвано.Дано успее иначе , но тия провки винаги са за сметка на неща които ти трябват по-рано.

Според мен също е точно така. Обиконовено 10-тата провка е възможно да се пусне на по-късен етап, след което остава малко време, за да се изплати. Приблизителните сметки обаче показаха, че ако стане готова 2 месеца преди края на ерата е напълно възможно да се изплати с голяма "печалба". От пускането на 10-тата провка "пострада" единствено медицината - остана на 13 -то ниво и само донякъде бюрокрацията - 16-то. Надявам се, че по-ранното пускане на 10-та провка ще компенсира това изоставане, ако не, значи не съм си направил добре сметката.))))
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #25 -: Януари 19, 2011, 08:09:48 »

Според мен също е точно така. Обиконовено 10-тата провка е възможно да се пусне на по-късен етап, след което остава малко време, за да се изплати. Приблизителните сметки обаче показаха, че ако стане готова 2 месеца преди края на ерата е напълно възможно да се изплати с голяма "печалба". От пускането на 10-тата провка "пострада" единствено медицината - остана на 13 -то ниво и само донякъде бюрокрацията - 16-то. Надявам се, че по-ранното пускане на 10-та провка ще компенсира това изоставане, ако не, значи не съм си направил добре сметката.))))
Стискам палци , че като го пробвахме , нещо не ни се получи..Дано успееш. *cocktail*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #26 -: Януари 19, 2011, 08:11:54 »

това което казваш звучи логично Smiley,има неща за икономиката на Edy които пропускате,а и крайна сметка Аз несъм следовател,има си екип които гледа и преценява,но да се вика РАЗПНИ ГО,при условие че няма отговор от знаещите и правоимащите нестава *pardon*,

Били няма такива неща!!!! На Еди икономиката неможе да е по различна от  на всеки един играч ...........добива зависи от население ,% бонуси на провките ,бюрокрация,крепсоти -това е ако ще и на мехмед и на хасан няма да е по различна..............Добива на Еди сме го смятали хора и хора които разбират играта дори и повече от него няма такъв добив с такива крепсоти и толкова население  *pardon*

Така значи нестава ?! А ставаше ли когато се биеше в гърдите публично и викаше на всички ''вие сте жалки ,не стеми на нивото,не просто ще играя за нетната а ще я взема !!!!!! Е как няма да я вземе ?!?!?!.......................
Нали според 133 те адвоката които се изредиха  е чист не е яздъл бъга ?!?!??!? Айде да му видим честноста да докаже че не е мамил?!?!?!?! Нека направи снимка на ''великия си добив''
Добив на час
Дърво   73599
Желязо   21440
Камък   1996
Злато   290

Население
Общо население   1091919

Е това искам да видя ............Ако има добив за 13к нетни (за 16+6 часа )Аз лично публично ще му се извиня и няма да пиша повече в форума за никой нищо!??! И макар че изкарва моите годишни заплати за 1 минути както каза ще му платя 5000 кредита ако аз съм в грешка?!?!?!?!?
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 08:26:18 от pobeditel1 » Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #27 -: Януари 19, 2011, 09:31:30 »


Е това искам да видя ............Ако има добив за 13к нетни (за 16+6 часа )Аз лично публично ще му се извиня и няма да пиша повече в форума за никой нищо!??! И макар че изкарва моите годишни заплати за 1 минути както каза ще му платя 5000 кредита ако аз съм в грешка?!?!?!?!?
ОБЕЩАНО  *ok*
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #28 -: Януари 19, 2011, 09:38:32 »

мисля ,че прекалихте вече с тази тема  .... доколкто си спомням сам човека който описа бъга каза ,че много лесно може да си заличи следите ако иска и да не могат да го хванат  .... затова и екипа неможе еднозначно да каже ..този е виновен ,този не  ... по добре един виновен навън,отколкото няколко невинни вътре в кюпа ..... затова ви призовавам повече да не виждам дискусия по тема наказания  ....всеки който си го позволи ще бъде наказан ....
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #29 -: Януари 19, 2011, 09:59:15 »

Гласувах за Хан Атила. Мисля, че "капитана" наистина бърка с пускането на 10 провинция, особенно ... след изказването на Еди, че ще му помага да вземе нетната. Това го сложи в единия голям лагер и не закъсняха атаките от другия такъв. Сега много му трябва медицината която не е пуснал. BGWorld2 и vespasian също вървят добре.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!