Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:51:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: военна класация
Khan_Atila - 2 (4.3%)
TORRO - 16 (34%)
stivi30 - 1 (2.1%)
atillah - 1 (2.1%)
Billyes - 10 (21.3%)
Pavel1 - 2 (4.3%)
DIVINELCF - 1 (2.1%)
INDIRA - 4 (8.5%)
annaBG - 5 (10.6%)
JT_BAD - 0 (0%)
_Recycle_Bin_ - 1 (2.1%)
други - 4 (8.5%)
Общ брой гласове: 36

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прогноза класация свят 2  (Прочетена 7281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #15 -: Януари 18, 2011, 22:57:19 »

и само аз ли гласувах за Павката   *scratch*
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #16 -: Януари 18, 2011, 23:01:03 »

и двамата сте вече доказани измамници,не е нужно екипа да ви провери,вече сте били наказвани по няколко пъти,гнус ме е от глупостите ви,модераторите явно и на вас ви прави кеф да четете такива помии...........щом не ги триете

     Били, Били, Били ...пак се изказваш неподготвен. След като ни посрещна като "мишоци" тази ера, бягаш като гущерче от всяка по-сериозна битка ....
     Не че Иво (Атилах) има нужда от адвокати да разясня за тези които не са в течение (като теб) за какво беше наказан Иво. Преди тези битки, за които бе наказан Иво - на първо, второ и трето място в класацията по военни и доблест бяхме - Хуни, Хуни, Хуни.Не пиша имена защото това беше резултат от усилията на целия съюз. След тези битки на първо, второ и трето място бяхме Хуни, Хуни, Хуни. Вярно Иво тогава щастлив от резултатите които постигнахме се включи в забавата с армиите последната нощ. Беше наказан абсолютно глупаво, цяла ера ни проверяваха (сега проверки се отказват ) и най-накрая успяха за нещо да ни зачоплят. Ей това беше великото наказание на Иво. Кажи с какво е изкривил класациите, геймплея и всичко останало....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #17 -: Януари 18, 2011, 23:51:45 »

той билито сега се прави на света вода ненапита, но по-старите играчи помник как името му стоеше в зала на срама, докато още имаше такава  ;D
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #18 -: Януари 19, 2011, 00:34:48 »

Абе ей - аре стига бе на какви се правите всички вие Huh? Няма такива като вас! Всичките бъркате по един или друг начин в кацата,как ви не е е срам да се нападате така не знам Smiley Надлъгвате се тука като в детската градина! 

Това не е шоу за испускане    *freak*
  да и аз така мисля   *hihi*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
pobeditel1
Гост
« Отговор #19 -: Януари 19, 2011, 00:41:49 »

Я стига сте ми осирали тема бре ,засрамете си има друга тема в   Хроника на събитията > Свят 2 .............Това е тема за прогнози за класации не за плюене .......аааа ясно е ,че крали не крали със факти ,макти ,доказателства пред закона са девици  *pardon*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #20 -: Януари 19, 2011, 00:47:35 »

значи и еди е девица по твоите думи    *pardon*  *freak* , но за теб е типично да си противоречиш  *pardon* *rose* 
За да не спамя,щоТ не съм спамър - гласувах за Били Smiley
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
pobeditel1
Гост
« Отговор #21 -: Януари 19, 2011, 00:52:27 »

значи и еди е девица по твоите думи    *pardon*  *freak* , но за теб е типично да си противоречиш  *pardon* *rose* 
За да не спамя,щоТ не съм спамър - гласувах за Били Smiley
За мен е най-големия измамник и го доказах но пред закона е девица  *rose* Kiss
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #22 -: Януари 19, 2011, 00:54:52 »

Хващай автобуса тогава,вземи една дамаджанка с технологизирано от теб пазарджишко винце и ще те чакам на автогарата!
П.с. Да не забравиш дамаджаната,че без нея няма да те позная! Grin
Не става  нема парици пък и има малко работа   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #23 -: Януари 19, 2011, 00:59:07 »

Абе каде ми е турчето бре    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #24 -: Януари 19, 2011, 07:29:27 »

     Били, Били, Били ...пак се изказваш неподготвен. След като ни посрещна като "мишоци" тази ера, бягаш като гущерче от всяка по-сериозна битка ....
     Не че Иво (Атилах) има нужда от адвокати да разясня за тези които не са в течение (като теб) за какво беше наказан Иво. Преди тези битки, за които бе наказан Иво - на първо, второ и трето място в класацията по военни и доблест бяхме - Хуни, Хуни, Хуни.Не пиша имена защото това беше резултат от усилията на целия съюз. След тези битки на първо, второ и трето място бяхме Хуни, Хуни, Хуни. Вярно Иво тогава щастлив от резултатите които постигнахме се включи в забавата с армиите последната нощ. Беше наказан абсолютно глупаво, цяла ера ни проверяваха (сега проверки се отказват ) и най-накрая успяха за нещо да ни зачоплят. Ей това беше великото наказание на Иво. Кажи с какво е изкривил класациите, геймплея и всичко останало....
добро утро,човек като се наспи е друго хахахаха Grin,супер сте като екип,няма спор,Хуни е чудесен съюз в одборна игра и идивидуалности,Но ако всички сме от едната страна на барикадата играта става безмислена  *beer*
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Януари 19, 2011, 09:40:47 »

мисля ,че прекалихте вече с тази тема  .... доколкто си спомням сам човека който описа бъга каза ,че много лесно може да си заличи следите ако иска и да не могат да го хванат  .... затова и екипа неможе еднозначно да каже ..този е виновен ,този не  ... по добре един виновен навън,отколкото няколко невинни вътре в кюпа ..... затова ви призовавам повече да не виждам дискусия по тема наказания  ....всеки който си го позволи ще бъде наказан ....
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!