Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:10:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: съюз ТАМПЛЕРИ  (Прочетена 4447 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2011, 21:30:25 »

а и в добавка господин номер 1 май остана без армия,или поне бе разбит в края,момче слойи другите очила които гледат реално на нещата-манекена е добар играч,но мами,това е Tongue
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2011, 21:37:41 »

кой си ти  господин кобра-всички сте голяма работа,а се крите зад разни псевдонимчета

Как ще каже кой е, ами ако е алоов  *hahaha*
Активен
beti79
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2011, 23:53:46 »

Лелеееееееее, какви са приказки от хиляда и една нощ. ЩО се модира ,бе Наско, часове преди края на ерата?
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #18 -: Януари 15, 2011, 00:36:16 »

наско ами моето момче вземи и ти да излезеш от бг2, не в мод имам в предвид, а друга ера и ще видиш кои съм, КОБРАТА и ФУГАЛДО да доиде да ви видим, защо стоите само тук елате има бг3, бг4, аз не съм анонимник, просто задавам въпроси от името на някои на които не му е позволено да е във форума.   сега гледам има SWAT в новата бг4 ако си там драсни няколко реда на КОБРАТА и да се почваме
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
pobeditel1
Гост
« Отговор #19 -: Януари 15, 2011, 01:08:47 »

, защо стоите само тук елате има бг3, бг4
Къде да отиваме викаш   Tongue
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #20 -: Януари 15, 2011, 02:17:03 »

и на мен ми е интересно, защото аз присъствах във форума на съюз ТАМПЛИЕРИ и гледах как се дебне по цяла вечер и се смятат времена и атаки за да хванем армиите ви и ви потрошихме. Нима битките с ВЕКОДРА И ФУГАЛДО да бяха нагласени. Явно някои админ го е заболяло от постигнатото от j.manekena, или е бил от тези които са паднали от армията му и типично по български не е можал да се примири и е по-лесно да му изтрие военните точки а?

    аз съм играл с манекенчето, но не тази ера и знам, че той има афинитет към игра с повечко от един акаунт и нощно време бе доста активен (поне преди).
     неска8 по подобие на манекенчето играе с не един акаунт. нека си спомни навремето когато бе "бушмен" как го орязаха, защото джиткаше с акаунтите на почти целия съюз.
    в интерес на истината наглеждането го практикуват 95% от всички съюзи. не само се наглеждат, но и много играчи играят с повече акаунти. не ги закачат, защото в големите акаунти има наляти много парички, а не е икономически изгодно да се забърсва акаунт с пари в него. е, то и аз не съм "момина сълза", но на кой му пука  Tongue
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #21 -: Януари 15, 2011, 15:30:45 »

наско ами моето момче вземи и ти да излезеш от бг2, не в мод имам в предвид, а друга ера и ще видиш кои съм, КОБРАТА и ФУГАЛДО да доиде да ви видим, защо стоите само тук елате има бг3, бг4, аз не съм анонимник, просто задавам въпроси от името на някои на които не му е позволено да е във форума.   сега гледам има SWAT в новата бг4 ако си там драсни няколко реда на КОБРАТА и да се почваме

Играл съм и в бг4 и в 50. За пръв път започнах да играя в бг2 и си ми е слабост.
btw Не изтриха ли твоите акаунти за мулти акаунтинг?
Активен
Vampiresko
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #22 -: Януари 15, 2011, 16:13:11 »

Елате в свят 95 да ви изпоцепим дреите на сите  *freak*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #23 -: Януари 16, 2011, 13:34:09 »

Елате в свят 95 да ви изпоцепим дреите на сите  *freak*
Е това е нещо на място казано Grin защо се ровите в неща които са минало? Колкото до това че манекена беше разбит някои забелязал ли е кога всъщност бяха битките в които твардите че е разбит? Аз ще ви светна малко! Бяха след часа в които беше обявено че сървара спира! Така е не дрънкаите глупости! Видя се че няма човек които да не може да бъде разбит и Atillah и Jorjy и аз и т.н.
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #24 -: Януари 16, 2011, 13:41:49 »

Но наи-интересното ми е защо взеха на манекена военните а на Atillah не? Защото всички разбраха как Кончетата разбиха паролата на adinka_kn Atillah отиде в конете и от ацц-то на adinka бяха пуснати атаки към него за да се разбие а след това и тои самият я удари и по този начин взе военни не само за себе си но спечелиха и воината с Ma3x! Манекена каза че няма да даде повече лев за тая игра щом като не се съди с еднакъв аршин за всички и наистина няма да играе повече. Колкото до Бети и конете... това беше и си остана най-жалкото съюзче и ако мислят че не е така и искат да докажат противното да заповядат в свят 95  *hahaha*
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #25 -: Януари 21, 2011, 20:10:13 »

Но наи-интересното ми е защо взеха на манекена военните а на Atillah не? Защото всички разбраха как Кончетата разбиха паролата на adinka_kn Atillah отиде в конете и от ацц-то на adinka бяха пуснати атаки към него за да се разбие а след това и тои самият я удари и по този начин взе военни не само за себе си но спечелиха и воината с Ma3x! Манекена каза че няма да даде повече лев за тая игра щом като не се съди с еднакъв аршин за всички и наистина няма да играе повече. Колкото до Бети и конете... това беше и си остана най-жалкото съюзче и ако мислят че не е така и искат да докажат противното да заповядат в свят 95  *hahaha*
Айде ако обичаш да не говориш мн за ИЗКАРВАНЕ на играчи от Мод видяхме ви колко струвате и вие, и ся оправдания тоя тва ония нз си кво! Защо просто не си преглътнете загубата от "най-жалкото" съюзче и не се радвате на живота. Жалко или не вие загубихте не ние до колкото си спомням? Ако греша ме поправи хахахаха  *freak*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!