Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:50:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: съюз ТАМПЛЕРИ  (Прочетена 4448 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Януари 14, 2011, 18:54:07 »

 Първо честито на всички победители в всички класации-искам да попитам няколко неща:
1.защо една доста интересна игра се опорочава с разни програми и други тем подобни?
2.защо се отнемат военните точки на ж.манекена-аз знам защо искам админите да отговорят?
3.защо след като му взимате точките не им анулирате и военната класация?
ще съм ви благодарен ако получа отговор
Активен
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2011, 19:13:36 »

преди малко получих бърз отговор че темата трябва да е на кирилица,а сега не получавам отговор на вапросите? Smiley
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #2 -: Януари 14, 2011, 20:01:45 »

наско те са махнати военните точки на j.manekena защото е много добър
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #3 -: Януари 14, 2011, 20:25:02 »

то това ясно Grin,ама админите защо малчат,много ми е интересно *scratch*
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2011, 20:34:23 »

и на мен ми е интересно, защото аз присъствах във форума на съюз ТАМПЛИЕРИ и гледах как се дебне по цяла вечер и се смятат времена и атаки за да хванем армиите ви и ви потрошихме. Нима битките с ВЕКОДРА И ФУГАЛДО да бяха нагласени. Явно някои админ го е заболяло от постигнатото от j.manekena, или е бил от тези които са паднали от армията му и типично по български не е можал да се примири и е по-лесно да му изтрие военните точки а?
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Afrodita
Гост
« Отговор #5 -: Януари 14, 2011, 20:37:28 »

то това ясно Grin,ама админите защо малчат,много ми е интересно *scratch*
Стига с тези админи и болката им ... Със сигурност болката на Крум, не е j.manekena и ни най-малко се итересува според мен и от играта му. Направена е проверка - установени са нарушения и е взето решение. Приеме те го. Със сигурност са проверени и другите съюзи, убедете се, че няма двоен стандарт накрая  Wink Не е първия с отнети военни точки, няма и да е последния, докато не се научите да играете честно ще си носите кръста.
Активен
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #6 -: Януари 14, 2011, 20:53:41 »

наско 100% ти си ревал на админите, вечния мод и какво ли не те правиха ТАМПЛИЕРИТЕ
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
iz4adie
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #7 -: Януари 14, 2011, 21:00:35 »

имам въпрос4е....може да ви се стори не по темата но не е така.....ако ж.манекена е използвал забранени методи и го наказват......как тогава във вси4ки светове играят админи...това не е ли забранено....?
Активен
iz4adie
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #8 -: Януари 14, 2011, 21:05:40 »

не е ли забранен също така и комара с кредити.......и защо половината от по-големите игра4и играят с програмки,а не са наказани......жоро ви би  и това не се хареса на много хора....и му изтриха в.точки.....гордея се 4е съм българин като ви гледам как действате *xxx*
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #9 -: Януари 14, 2011, 21:10:18 »

ти май си от скоро в тая игра  Grin
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
iz4adie
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #10 -: Януари 14, 2011, 21:11:19 »

мда....повръща ми се като се правят на честни
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #11 -: Януари 14, 2011, 21:13:06 »

добре дошъл в света на Империя Онлайн  Grin
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #12 -: Януари 14, 2011, 21:20:19 »

iz4adie много си готин брат, да ти кажа че манекена е номер 1  *gamer* а другите да си гледат работата, писна ми няколко човека които немогат да губят да се жалват от добрите играчи
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #13 -: Януари 14, 2011, 21:25:45 »

кобрата ти явно само си драскаш насам натам,аз няма за какво да рева,реването идва от един мъжага който е лидер на тамплерите,да ти кажа ли къде са нередностите-воината на тамплери с ма3х,и по точно едно приятелче което игра с ацц-то gatsbye,явно битките между тях нещо не са от наи чистите,а колкото до моята игра незнам как в вечен мод се влиза на 16 място по военни точки,и на 26 по доблест,а  и като си наблюдавал  как са следили и са смятали картите,мен защо не ме хванахте-а да сетих се"имам програма с която си сменям картата по време на движение *hahaha* *hahaha* *hahaha* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
nasko8
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #14 -: Януари 14, 2011, 21:27:21 »

кой си ти  господин кобра-всички сте голяма работа,а се крите зад разни псевдонимчета
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!