Imperia Online България  
Април 27, 2024, 10:33:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Това какво трябва да значи ?  (Прочетена 2100 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
reborn13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Януари 13, 2011, 17:47:43 »

Здравейте ! Днес , сутринта влизам в играта и получавам много странно съобщение !
 от GAMEMASTER :
Здравейте, атаката Ви към tarator21 не се разрешава.
Екипът на Империя Онлайн ще продължи да следи взаимодействията Ви с този акаунт и си запазва правото, при открити нередности, да блокира акаунта Ви.
 *pardon*
След 30 мин. пак същото ! Излишно е да обяснявам , че не съм пращал никаква атака не само срещу въпросния играч , но и срещу когото и да е !  *ok*
Няма да обяснявам дали имам изобщо армия и колко , защото е военна тайна  , но моля някой с права и да погледне и преди да се посмее да ми обясни какво значи всичко това !
Бъг ли е , шега ли е , какво е ?  Cool
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Януари 13, 2011, 19:08:30 »

това незначи че си пращал атаки , а че има нередности между вас - проверките ще продължът и ако са сигурни че се наглеждате или някой друг ви наглежда ще ви блокират
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #2 -: Януари 13, 2011, 19:25:56 »

това незначи че си пращал атаки , а че има нередности между вас - проверките ще продължът и ако са сигурни че се наглеждате или някой друг ви наглежда ще ви блокират
ти пък си много компетентен по всички въпроси.. на всяка манджа мирудия що не те направят админ направо или сега си тестов пилот  Grin
Активен

reborn13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #3 -: Януари 13, 2011, 19:29:19 »

свят бг4 - ник reborn !
Активен
reborn13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Януари 13, 2011, 19:31:40 »

това незначи че си пращал атаки , а че има нередности между вас - проверките ще продължът и ако са сигурни че се наглеждате или някой друг ви наглежда ще ви блокират

и за какъв праз да се наглеждаме ? тоя дори не ми е в съюза и съм си го харесал за касичка , но нека още малко да се поразвие !
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2011, 19:33:43 »

Целина, копър, карфиол, зрял фасул или зелен боб- може и да е, ама е прав в случая.

Има система, качена е в ГВ, качена е и тук. Ако открие съвпадение по IP, от които е влизано в акаунта на атакуващия и акаунта на целта- не им позволява да се нападат помежду си, че и даже доста вежливо те известява. Мисля, че има възможност да се попълни формуляр и да се прати до пощата на поддръжката (поне така беше в ГВ), в случай че атакуващият има възражения по това, което автоматизираната система за следене твърди против него. Нали знаете, човешко е да се греши, ама да прецакаш всичко може само с компютър. Grin

П.П: Забранени са провокациите, както и да се отговаря на такива. Важи за всички форуми. Та... човекът да си обади за какви акаунти става въпрос (ако ще- на ЛС до модератор). Да се доразводнява темата няма смисъл, поне според мен е изчерпана.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 19:37:23 от Sheremetev » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2011, 19:34:00 »

ти пък си много компетентен по всички въпроси.. на всяка манджа мирудия що не те направят админ направо или сега си тестов пилот  Grin
аз какъв съм , какъв искам да бъда и какъв ще бъда не е твоя работа , ако смяташ че много се меся се оплачи където е необходимо или замълчи  *PUNISH*

П.П. - има отворена тема " кой какво най-много го дразни " , драсни ми името там  Tongue
Активен

reborn13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2011, 19:50:52 »

повтарям , че не съм опитвал да го нападам ! но иначе е бил в моя съюз преди два месеца и се хвалеше , че си пада хакерче ! за доказателство - препоръча ми някаква програмка да си инсталирам и после го хванах , че ми влиза дистанционно в компютъра ! разбира се веднага махнах програмата и дори си смених паролата в ИО ! вчера го шпионирах само и днес ми светва . че нямам право да го нападам - явно е взел мерки профилактично !  Smiley 

забравих да добавя , че като махнах програмката наистина не можех да го нападам и писах на модераторите и те казаха , че няма проблем - дори си го треснах няколко пъти за проба !  Grin
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 19:54:01 от reborn13 » Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2011, 20:06:36 »

аз какъв съм , какъв искам да бъда и какъв ще бъда не е твоя работа , ако смяташ че много се меся се оплачи където е необходимо или замълчи  *PUNISH*

П.П. - има отворена тема " кой какво най-много го дразни " , драсни ми името там  Tongue
Не бре направо ще те запаля след малко в бг4 а ти кажи на caso да ме нападне да видим как ще стане защотото случая с него е аналогичен нито аз съм влизал при него нито той но има доста системни влизания в двата акаунта а аз съм доста често на компа и нито един път не ме е изхвърляла играта... значи проблема не е в мен не мисля че е и при него  а във тази "точна" система на засичане както казва Sheremetev  Grin
Активен

TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #9 -: Януари 13, 2011, 20:11:35 »

... значи проблема не е в мен не мисля че е и при него  а във тази "точна" система на засичане както казва Sheremetev  Grin

От как ми правиха проверка покрай играч който изтриха, от тогава на доста места ми пищи "не може да атакуваш, съвпадение IP"  :Smiley
излиза че проверяващите като влязът и техните обувки остаят кални отпечатъци

А и като цяло тези дни явно има доста грижи, ето още една тема изскочи http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34023.0
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 20:14:48 от TEFAL » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2011, 20:13:23 »

Не бре направо ще те запаля след малко в бг4 а ти кажи на caso да ме нападне да видим как ще стане защотото случая с него е аналогичен нито аз съм влизал при него нито той но има доста системни влизания в двата акаунта а аз съм доста често на компа и нито един път не ме е изхвърляла играта... значи проблема не е в мен не мисля че е и при него  а във тази "точна" система на засичане както казва Sheremetev  Grin
играя в бг3 , и свят 82 - в бг4 акаунта от 2 годинине е мой
Активен

reborn13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #11 -: Януари 13, 2011, 20:43:20 »

абе пичове аз отворих тема за моя си проблем , а вие се накачулихте с вашите и дори взехте да си оговаряте битки ! ооо ще ви искам наем ! с риск някой да ми се разсърди ще кажа че в България нещо стане ли платено и се скапва !  Grin за пример мога да дам един вестник . който го раздаваха безплатно по подлезите и беше много сносен , сега вече го продават и за тоалетна хартия не става ! да не споменавам за разни сайтове и услуги в интернет - зарибяват те докато е безплатно и като си платиш се оказва "боза" и "скрап" !
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #12 -: Януари 13, 2011, 20:50:26 »

пич проблема не е само при теб а гледам се отварят и други теми със същите проблеми....  ;D
затова по добре в тази тема да дискутираме нищо че е твоя бирата от нас  *beer*
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #13 -: Януари 14, 2011, 11:44:05 »

Вчера обявих война в бг4 ,днес тръгвам да атакувам единствения в обхват който мога от тях да ама не  Grin системата не ми дава :
Атаките между Вас и ......... са забранени защото споделяте един IP адрес или един компютър.
Май трябва да проверявам вече кой съюз мога да атакувам в какъв диапазон и след това да обявявам войни  ;D
Системата се е бъгнала тотално дано се намери причината и отстрани за което ще съм благодарен не само аз а и враговете ми с който почнахме да ставаме приятели щото неможем се нападаме с армий а с думи ако почнем на мене пръв ще ми лепнат лепенката  Grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!