Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:33:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сам в съюз  (Прочетена 2262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
carragher
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Профил
« -: Януари 13, 2011, 19:21:04 »

Според мен трябва когато си сам в съюз , да можеш да ползваш всичките налични длъжности , които играта предлага
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Януари 13, 2011, 19:27:02 »

за да сане някой изследовател или някаква друга длажност , то трябва лидера да го направи такъв - е след като си сам в съюза то кой ще ти смени длъжността ? Ако пък се дадът подобни права на всеки член ще настане анархия по съюзите и всеки ще понижава и повишава - не ми се мисло какво ще стане  *hmm*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 13, 2011, 19:30:02 »

300 души сами в гората  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
carragher
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Профил
« Отговор #3 -: Януари 13, 2011, 19:35:43 »

Имах в предвид когато си сам в съюз , да можеш да си избираш длъжности . Естествено , че няма как да стане такова нещо в съюз с повече членове . Но ако си направиш съюз и желаеш да играеш сам , не виждам каво лошо има в това да можеш да ползваш поста който ти искаш
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 13, 2011, 19:36:30 »

Че каккъв е тоя съюз без лидер и какво и е сериозното на тая тема
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
carragher
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2011, 19:41:44 »

Сигурно пак не съм се изразил достатъчно ясно - ти си оставаш лидер , но можеш да поемаш и други длъжности , не мисля че ще е голямо предимство , просто ще бъде добре и тези играчи , които желаят да играят сами да могат да ползват някоя и друга екстра
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2011, 19:44:32 »

абе по-лесно ще ти е да пишеш " искам лидера да има всички плюсове в съюза ; 5% пазарна комисионна , по-бързи проучвания , +1 доблест на 24 часа ..."  Grin
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2011, 19:59:36 »

То тогава съюзите ще са само от по 1 човек  и няма да има смисъл от войни и класации. По тази логика е по-добре да няма съюзи...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2011, 21:53:27 »

Единственият смисъл според мен е да се обърне малко внимание на експлоатацията. Какъв лидер си наистина, ако си сам в съюза. Докато не се намерят поне петима участници, по-скоро си... не знам какво, вожд примерно. И не следва да имаш същите бонуси като някого, който управлява съюз от 20+ човека.
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Март 16, 2011, 15:42:16 »

Единственият смисъл според мен е да се обърне малко внимание на експлоатацията. Какъв лидер си наистина, ако си сам в съюза. Докато не се намерят поне петима участници, по-скоро си... не знам какво, вожд примерно. И не следва да имаш същите бонуси като някого, който управлява съюз от 20+ човека.

 *ok*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!