Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:45:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: население  (Прочетена 4951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2011, 11:34:33 »

при мен  отстраниха проблема със 7-те провинции     дали екипа дали  сам из4езна жсе пак  едно голямо БЛАГОДАРЯ    *rose* *rose* *gamer* *gamer*
Активен
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2011, 11:42:00 »

връщтам си думите назад пак същтата история Undecided Undecided *xxx* *xxx* дано го оправят
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2011, 11:52:43 »

Моля, всички, които са писали тук, да не влизат в акаунтите си в близкия половин час.
Активен

unqnown
Ясен
Лейтенант
***

Karma: +41/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2011, 12:04:52 »

Преди малко активирах ферми 7 ниво в провинция 11
Преди това бях със Загуби в растежа от липса на Ферми    - 10
След активирането нищо не се промени - загубите са пак -10
prob4o   свят 82
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2011, 12:24:27 »

Преди малко активирах ферми 7 ниво в провинция 11
Преди това бях със Загуби в растежа от липса на Ферми    - 10
След активирането нищо не се промени - загубите са пак -10
prob4o   свят 82

Това е друго нещо - понякога се получава така, че едно ниво ферма не успява да оправи прираста, защото не прехвърля границата между 2 стъки на наказание върху прираста и двете нива ферми остават в един диапазон.
Активен

teri
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #20 -: Януари 14, 2011, 12:33:52 »

Моля, всички, които са писали тук, да не влизат в акаунтите си в близкия половин час.
А тези който са били в играта през този половин час ?
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #21 -: Януари 14, 2011, 13:15:34 »

А тези който са били в играта през този половин час ?

Просто ако сте си в акаунта и Ви изхвърли, значи някой от екипа влиза, не влизайте повторно, за да не ни изхвърля непрестанно.
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #22 -: Януари 14, 2011, 14:11:03 »

Значи във 2 и 3-та имах готови ферми 8-ца след като активирах едната не се промени прираста -60 си беше във двете влизах излизах от акаунта но пак същото след което пуснах и другата ферма във другата провка и какво стана:

Капацитет на Фермите   36 721
Прираст на населението   -39

веднага отчете промяната и във двете ферми... а те не би трябвало да са свързани една с друга....
Активен

Espina
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #23 -: Януари 14, 2011, 16:08:05 »

kam74 , свят 82 - същият проблем (положителен прираст, населението мре)
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #24 -: Януари 14, 2011, 17:21:22 »

Значи във 2 и 3-та имах готови ферми 8-ца след като активирах едната не се промени прираста -60 си беше във двете влизах излизах от акаунта но пак същото след което пуснах и другата ферма във другата провка и какво стана:

Капацитет на Фермите   36 721
Прираст на населението   -39

веднага отчете промяната и във двете ферми... а те не би трябвало да са свързани една с друга....

Принципно нерядко строежът на само едно ниво Ферми не успява да повлияе на прираста, защото ефектът на двете нива попада в един и същ диапазон на загуби на час, както беше случая и на unknown.

Вече да активираш една ферма и тя да даде ефект не само в една провинция е странно. Напиши акаунт и свят.
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #25 -: Януари 14, 2011, 17:39:47 »

Капацитет на Фермите   36 721
Прираст на населението   -40
положението даже се влошава .. написал съм ти ника на лични...
Активен

CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #26 -: Януари 14, 2011, 18:52:29 »

Моля като пак се случи напишете но също така и включете в докладването не само потребител и свят, но и в коя(кои) провинции се случва това.
Така ще успеете да помогнете за откриването и решаването на проблема.

Като моля докладвайте това само хората, които сте с положителен прираст но все пак умира населението.
Не е проблем и на лично да ми го напишете.

към докладването бих се радвал да кажете колко население има в момента и ако сте забелязали колко приблизително сте имали преди това.
Активен

baboon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #27 -: Януари 15, 2011, 15:40:33 »

baboon , свят: 84. преди няколко дена ей така от нищо растежа на населението по провинциите ми прави много странни неща. най-последния пример който мога да дам е от снощи до днес какво стана...в всички провинции населението ми е положително макар и с много малко от както станаха тези странни неща..снощи пуснах медицина..тази сутрин е готова и населението ми в 3та е -53... ?! в 2ра не е помръднало...и куп др неща..относно фермите всеки път като дигна ниво различно нещо се случва...

много се надявам админите да ми погледнете акаунта..

благодаря
Активен
CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #28 -: Януари 15, 2011, 15:47:46 »

baboon , свят: 84. преди няколко дена ей така от нищо растежа на населението по провинциите ми прави много странни неща. най-последния пример който мога да дам е от снощи до днес какво стана...в всички провинции населението ми е положително макар и с много малко от както станаха тези странни неща..снощи пуснах медицина..тази сутрин е готова и населението ми в 3та е -53... ?! в 2ра не е помръднало...и куп др неща..относно фермите всеки път като дигна ниво различно нещо се случва...

много се надявам админите да ми погледнете акаунта..

благодаря

Лично за твоята 3та провинципя ти трябват ферми, защото си на голям минус от терен поне 2 нива на фермите ще се наложи да вдигнеш защото всеки момент ще преминеш към следващият по-голям минус от недостиг на ферми.
В 2ра след около 10 000 население и тя ще мине на подобен минус.
Активен

baboon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #29 -: Януари 15, 2011, 21:11:29 »

Лично за твоята 3та провинципя ти трябват ферми, защото си на голям минус от терен поне 2 нива на фермите ще се наложи да вдигнеш защото всеки момент ще преминеш към следващият по-голям минус от недостиг на ферми.
В 2ра след около 10 000 население и тя ще мине на подобен минус.

ето няколко часа по късно без нищо да съм пипал даже фермата се прави още...растежа е 16? не мога да разбера как става това.. :\
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!