Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:42:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново проблем с трансфера на злато  (Прочетена 850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danchogeo
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Януари 16, 2011, 18:58:37 »

Уважаеми Системни администратори преди няколко седмици при трансфер на злато от mustan към мен изчезнаха 2м злато и ми отказахте възстановяването му защото имало запис въпреки, че обясних, че няма как да се е случило това поради следните факти: 1. Товарните ми колички по това време се намираха в друга провинция от която си разграбвах независимите си провинции; 2. По това време имах по малко от 1000 бр. колички, които са необходими за да се натоварят 2м злато; 3. Няма логика да ги върна защото ми трябваха да пусна централизирана власт. Въпреки, че има запис не ми бе отговорено как и къде е записа за преместване на количките от провинция 4 до провинция 1 от където се извършва товаренето им. Как могат да се натоварят на по малко от 1000 бр. товарни колички 2м злато. И коя чафка ми е изпила акъла за да ги върна обратно и да седя до сутринта за да я пусна и да се ослушвам дали някой с по голяма армия от моята няма да тръгне на грабеж. Днес 16.01.2011г. около 16 часа отново не се разтовариха 2м злато отново изпратени от mustan. Липсва при мен системно съобщение, че е разтоварено. И имам снимки на страниците, че не са разтоварени. Имам снимка на която се вижда че количките на mustan пътуват обратно празни, но странно и незнайно защо за повече време от обичайното време за път. Имам снимки след разтоварване на златото изпратено от black_devi, където се вижда как се сменя времето от 1 час и нещо на 40 минути за времето на връщането им. Това ставаше в интервал от 1 секунда. От горе посоченото се вижда че проблема е в програмата която обслужва трансфера на злато. В този ред на мисли и от изложеното по горе следва, че е възможно програмата да греши и да прави каквото си иска и да прави странни работи така и да си прави, каквито си иска записи. За това моля да ми бъдат възстановени 4м злато и да ми се даде ден и приблизителен час през деня в който ще стане това. Надявам се този път да се обедите в моята правота и да не ме изкарвате отново лъжец, и че си измислям небивалици.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2011, 10:54:27 »

Пратете ми скрийншотите на лс.

ПП: Никой никого не е наричал лъжец. Явно така и не пожелахте да разберете, че тук не работим по преразкази, колкото и да вярваме на всички. Неколкократно Ви бе обяснено, че ако нямаме техническо доказателство, че даден проблем се е случил и е ощетил някого, нямаме никакво право да връщаме каквото и да било.
Активен

danchogeo
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Януари 17, 2011, 15:27:03 »

Аз не правя преразкази казвам ви, че се загубиха отново 2м на 16.01.2011. Изпратени са от mustan 2м злато около 16 часа. трябваше са се разтоварят около 16,40 часа.Това не се състоя. Даже и системно съобщение не получих за разтоварването.Отговорете ми имали запис, че е разтоварено. Стига сте ми отговаряли както ви изнася. И ми отговорете ясно и точно на поставените въпроси. Явно не можете да ми отговорите и за това те са от общ характер. Аз не правя преразкази,а ви давам факти и ако се потрудите да направите необходимите проверки може и да се съгласите с мен и да разберете какво искам да ви обясня.Надявам се да получа ясен и точен отговор.Ще повторя въпросите: 1. Има ли запис, че са разтоварени 2м злато около 16,40 при JORDAN изпратени от mustan на 16.01.2011г.. 2. Как може количките на mustan всички предишни пътувания до мен да се извършват за около 40 минути, а на същата дата да се прибират за за 51:59 минути в момента на снимката на екрана ( ако пожелаете мога да ви изпратя снимка на екрана ). 3. Според вас при това положение не е ли имало проблем ( ако всичко което го казвам е вярно ).
П.П. Не мога да разбера защо произлизате от презумцията, че програмите управляващи играта Империя онлайн са безупречни и никога не могат да направят грешка, и да запишат нещо, а същевременно да не го материализират там където трябва.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2011, 15:52:46 »

Какъв е смисъла да продължаваме да тъпчем на едно място и да отваряме теми за едно и също нещо, при положение, че Ви казах просто да ми пратите скрийншотите на лично съобщение и да се опитам да реша проблема.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!