Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:38:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Diablo II  (Прочетена 2428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DesTroY
The Only
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Откъдето мина,там са руините


Профил
« -: Януари 13, 2008, 19:52:10 »

Пролог

Тъмен съюз




Анталион седеше на трона си в крепостта си Наиндерот.Като Архангел на Унищожението той имаше право да притежава такъв разкош.Беше облечен в просто пътническо наметало, понеже тъкмо се беше върнал от поредната скучна мисия като лечител.Негова работа беше след падението на Тримата да броди прикрит сред смъртните и тайно да ги цели от болки и страдания.Но това не беше истинската му природа.Той беше създаден, за да наранява, за да убива, да унищожава.Не, не биваше да е като някоя старица, която само мърмори напевни заклинания и лекува глупци.Скоро, Анталион щеше да заеме полагащото му се място на велик воин, съществуващ само заради убийствата.Ако всичко се развиеше по план...
Той се сети за бронята си и прокара ръка през нея.Естествено, тя не се виждаше заради наметалото, но всички, и ангели, и демони знаеха колко могъща е тя.Черна на цвят, с изобразени на гърдите тъмна роза, прелитащ гарван и миниатюрно копие на собствения му меч, тази ризница беше спасявала душата му стотици пъти.А самото му острие...мнозина казваха, че е най-силното на този свят, омагьосано да убие всеки, дори докоснал се до него.То беше гордостта на Анталион, ако той вече изобщо можеше да се гордее с нещо.Поквареното му съзнание вече служеше само за негова изгода.Не го интересуваше нищо...
Той чакаше някой.Някой, който щеше да му помогне да извоюва властта от Висшите Богове.Ала още не можешe
да се сравнява с тях по сила и мощ.Затова му трябваше странична помощ.Макар че дори времето беше загубило своята стойност за него, той почна леко да се гневи.Колко още трябваше да чака?

- Закъсня.

Макар и тихо изречена, в думата имаше толкова ярост, че би убила всеки смъртен.Ала гостът му не бе такъв...

- Бях възпрепятстван - беше отговорът на забулената фигура, току-що влязла в Тронната зала. - А, и бих те посъветвал да не ми държиш този тон.Все още си слаб, за да се изправиш срещу Боговете.И ако им кажа...

- ...ще накажат и теб.Неизбежно е.Единственият начин планът ни да успее, е да действаме в тайна.А и знаеш, че държа познание, което ще е..."полезно" на теб и господарите ти.

- Така е.А ако сведенията, които ми дадеш, са верни, те могат да ти бъдат много признателни.

- Е, в такъв случай ще желая двойна отплата - заяви Анталион. - Ако, както ти казваш, ще са "признателни"...

Лицето на гостът му се изкриви от гняв, ала това не се забеляза под дългата роба.

- Ако успеем в начинанието си, ще имаш всичко, което пожелаеш...






П.П.Не бъдете твърде критични, моля ви, все пак съм "нов" във творческия...Ако ви хареса, мога да измисля по-нататъшни епизоди.


« Последна редакция: Януари 13, 2008, 20:01:34 от DesTroY » Активен

Working Klass Hero
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #1 -: Януари 13, 2008, 20:10:57 »

това лично творчество ли е  Huh?
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 13, 2008, 20:30:22 »

ми точно такова е.не е стихотворение,ама какво от това Huh?
и да продължава,без разни спамерчета и модове да му осират темата...
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #3 -: Януари 13, 2008, 21:06:19 »

мирише ми на копи-пейст. ака както и да е де няма да му преча... да си пейства на воля
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 13, 2008, 21:25:29 »

може и да е.в който случай бой.ама ако не е - дължиш извинение.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2008, 22:31:51 »

http://forum.zaigravka.com/viewtopic.php?p=9115&sid=bfdb0b26ebb20798370de4d6cdfaafd1
в този форум са по нататъшните епизоди и те вече са измислени

разбира се човекът който ги е постнал там може и да е DesTroY, аз просто попитах дали това е негово... не съм искала да го обидя.
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2008, 22:51:22 »

нищо не убягва на Огрето Smiley)) ....захапе ли не пуска  Wink Kiss *rose* *rose* *rose*
Активен

seka4a
Гост
« Отговор #7 -: Януари 14, 2008, 00:01:24 »

http://forum.zaigravka.com/viewtopic.php?p=9115&sid=bfdb0b26ebb20798370de4d6cdfaafd1
в този форум са по нататъшните епизоди и те вече са измислени

разбира се човекът който ги е постнал там може и да е DesTroY, аз просто попитах дали това е негово... не съм искала да го обидя.
и все пак ако можеше да разберем края...
п.п.извинявам се този безобразен спам  *pardon*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!