Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:15:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на ерата ,или кой с кого и защо  (Прочетена 40833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tisho25
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #75 -: Януари 20, 2011, 20:44:29 »

 *rose*
Djangal, каква опастност, каква заплаха сте, какви пет лева, бе човек. С много фантастика си се нагълтал. Време е някой да ти спре книжките... Че то остана ли читав играч при теб, непребит от нас?!?...Айде, моля ти се, слез на земята и спри да фантазираш...
Какво е предсказал някой и дали е предсказал, сещаш се през къде ми е, нали? Гледам реалните факти, а те са достатъчно красноречиви - срещу съюза ми в 2 от 3-те класации пише 1 като място. Твоят къде е, бившият ти имам предвид, защото теб в играта вече те няма. Поне не и в БГ1...
И между другото... Искрено съм благодарна, че се случи в БГ1 сега да играя с тези момчета и момичета, с които сме заедно в един съюз в момента. Страхотни са - и като играчи, и като хора...Кеф ми е да играя с всеки един от тях и се гордея с това...

Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #76 -: Януари 20, 2011, 20:45:21 »

За справка на Джангала Афродита е Агата сьюз НВО  *crazy*
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #77 -: Януари 20, 2011, 20:47:40 »

Неди, по същия начин по който нашият radi07 както беше модиран изведнъж се размодира, напусна съюза и отиде при Djangala= Не знам дали го броим за съвпадение това, но е интересно. Не мислиш ли?
Много да, за това намерих момичето и я разпитах ... Знам, че се беше отказала от играта, че беше в мод и беше в съюз на друга наша позната ... Каза ми, оставила акаунта в МОД, след което Лидера я питал защо е напуснала и как мисли да играе ... от тогава не може да си влезе в акаунта   *pardon*
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #78 -: Януари 20, 2011, 20:50:29 »

afroditke усещаш ли че сами излизате и се дъните с твойта приятелка първо ми вика армията на ради разпусната , аз изкарах доклад че не е разпусната ми е изтрепана от неиния съюз , твоята милутя пък лично ме помоли да и потвърдя пощата че нямала поща аи иди разбери ся - я питаи твойта приятелка може да та светне по въпроса и защо точно тея 4 акуанта излязаха ваши познати и вие въпреки всичко ги нападнахте вместо да си влязат титулярите уж и да излязат от съюза ми и да си се приберат в собствените си съюзи а ?
Мдааа не знам защо, обаче пак ще ти кажа, не съм от Лордовете, уточниха ти го. Другите акаунти не са ми познати, ясно ли е? Говоря за нея, защото сме играли заедно в БГ4 и защото я познавам. Познавам и доста хора от съюза от който е махната, като преди това е била МОД.
Сега ти кажи, как точно в твоя съюз се молят да идват хора с разбити акаунти, че и пощата да им потвърдиш. Мога да те уверя, че момичето знае как да си потвърди всичко, не играе от вчера или от една година.
Активен
DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #79 -: Януари 20, 2011, 20:50:52 »

мерси бояне щях да фарлям пак бобеца - и какво 2 приятелки дето имат x2 други приятелки дето идват случайно в моя съюз разблокирваме ги защото им знаем откаде ли паролите , и след това идват силата на лейди бляк и ги избиват същите тези приятелки coooolll  някой да ме пита да му кажа паролата на някой :?  и да питам вие модератори ли кви сте имате ли достъп до паролите на играчите Smiley
Активен
tisho25
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #80 -: Януари 20, 2011, 20:54:11 »

мерси бояне щях да фарлям пак бобеца - и какво 2 приятелки дето имат x2 други приятелки дето идват случайно в моя съюз разблокирваме ги защото им знаем откаде ли паролите , и след това идват силата на лейди бляк и ги избиват същите тези приятелки coooolll  някой да ме пита да му кажа паролата на някой :?  и да питам вие модератори ли кви сте имате ли достъп до паролите на играчите Smiley
явно и за паролите бобец си хвърлял  Grin
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #81 -: Януари 20, 2011, 20:54:20 »

мерси бояне щях да фарлям пак бобеца - и какво 2 приятелки дето имат x2 други приятелки дето идват случайно в моя съюз разблокирваме ги защото им знаем откаде ли паролите , и след това идват силата на лейди бляк и ги избиват същите тези приятелки coooolll  някой да ме пита да му кажа паролата на някой :?  и да питам вие модератори ли кви сте имате ли достъп до паролите на играчите Smiley
Слушай какво, говоря много ясно, никъде няма 2х2  *crazy* Ти сам кажи как две ацц-та от МОД идват при теб, без дори да знаят за това  *crazy* *freak*
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #82 -: Януари 20, 2011, 20:57:31 »

А ти ми кажи как им е сменил пасовете???  ЗАЩО    немогат си влезат пак  като толкова искат??? *xxx* *xxx*
Ми нали е потвърждал пощи някви или ти не знаеш, че парола се сменя с имейл? *freak*
Активен
tisho25
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #83 -: Януари 20, 2011, 20:59:21 »

А ти ми кажи как им е сменил пасовете???  ЗАЩО    немогат си влезат пак  като толкова искат??? *xxx* *xxx*
ти ако не напишеш навсякаде по нещо няма да те бъде  *xxx*
Активен
DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #84 -: Януари 20, 2011, 21:00:51 »

схемата е ясна само дето обвиних админа явно чистките трябва да почнат от модераторите , ето откъде май идват всички разбити акуанти на хората - разпуснатите им армии и т.н , аз ако бях гузен щеше ли да се плюнча с вас тука а вие ако бяхте невинни тука ли щеше да сте вместо да си оправяте форумите Smiley знам че съм трън за всички но както видяхте защитавам малките , а тея глупости че съм вкарал хора в съюза съм ги размодирал глупости на търкалета аз ако бях хакер щеше съюза ми да е на 1во място , съжалявам само всички хора който са си пропиляли времето тука и да слушат извиненията на модераторите ( проверява се ) , ( за сега няма проверяване за мултита ) ( дали сте си паролата на някой ) и т.н
аз ако бях хакер щеше ли да хакна 3ма от мойте и да идвам да са жалвам по форумите как смятате Grin трябва да ва пуснат по комиците вас
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #85 -: Януари 20, 2011, 21:01:13 »

ти ако не напишеш навсякаде по нещо няма да те бъде  *xxx*
Не виждам да му е забранено някъде да пише  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #86 -: Януари 20, 2011, 21:01:53 »

  Аха  значи  и паса от емаила  са му  дали а... *xxx* *xxx*  .  Ей   пич  не те знам кой си, но ако са ти дали и номерата  на кредитни карти  да свиркаш  ей... *xxx*....лелелеле
Някой да е обвинил него конкретно в нещо  *hihi* Просто в неговия съюз отиват такива хора. А сега да ти кажа, за да потвърди имейл, се иска да е в акаунта ... ето тук той сам казва, че е бил във въпросния акаунт  *gamer* а какво е правил вътре, само той си знае  *ok*
Активен
DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #87 -: Януари 20, 2011, 21:04:28 »

afrodita а за да съм в акуанта кои според тем ми е дал паса и или е бил 123456 или 123456789 а :Д
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #88 -: Януари 20, 2011, 21:04:57 »

схемата е ясна само дето обвиних админа явно чистките трябва да почнат от модераторите , ето откъде май идват всички разбити акуанти на хората - разпуснатите им армии и т.н , аз ако бях гузен щеше ли да се плюнча с вас тука а вие ако бяхте невинни тука ли щеше да сте вместо да си оправяте форумите Smiley знам че съм трън за всички но както видяхте защитавам малките , а тея глупости че съм вкарал хора в съюза съм ги размодирал глупости на търкалета аз ако бях хакер щеше съюза ми да е на 1во място , съжалявам само всички хора който са си пропиляли времето тука и да слушат извиненията на модераторите ( проверява се ) , ( за сега няма проверяване за мултита ) ( дали сте си паролата на някой ) и т.н
аз ако бях хакер щеше ли да хакна 3ма от мойте и да идвам да са жалвам по форумите как смятате Grin трябва да ва пуснат по комиците вас
Може и в "От Местопръстеплението" то тука не говорим за филми, а за реални хора и акаунтите им, които видно са били МОД, може би светнали каси, което е идникация, че може би, са се отказали от играта. Хакер ли си не знам, неща и да знам, че то и аз бях в МОД и бях светнала каса, ама виж мен не ме хакнаха, защо ли  *xxx*
Пък има и една дрега приказка: "Гузен, не гонен бяга"  *hihi*
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #89 -: Януари 20, 2011, 21:06:02 »

А ти ми кажи как им е сменил пасовете???  ЗАЩО    немогат си влезат пак  като толкова искат??? *xxx* *xxx*

ради07 няма проблем с влизането в ацц-то си неговата поща си е потвърдена и паролата му не е сменяна , но съмият той отдавна се отказа от бг1 и няма намерение да се завръща  Smiley та затова пак идваме на въпроса кой го превърна от модирана касичка в активен играч и то само няколко часа след като бе изваден от съюза   *tired*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!