Imperia Online България  
Април 28, 2024, 03:55:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на ерата ,или кой с кого и защо  (Прочетена 40836 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
pobeditel1
Гост
« Отговор #60 -: Януари 20, 2011, 20:19:42 »

Отивам за пуканки!  *hihi* *hihi*
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #61 -: Януари 20, 2011, 20:20:33 »

Аз отдавна сьм на пьрви ред  *hahaha* *hahaha*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #62 -: Януари 20, 2011, 20:20:57 »

Отивам за пуканки!  *hihi* *hihi*
да дойда с бирата и да следим хрониките  *hahaha*
Активен

tisho25
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #63 -: Януари 20, 2011, 20:21:22 »

lady ти много си заинтересована от случая май Smiley , не сам казал че НЕ СА минали 7 дена от докладите - маи да фарля и на тебе на боб и да предположа че си лидера на sithlord какво ще кажеш
доста боб си насял маи  *hahaha* по добре си го свари и хапни една 4орбица и си лягаи  Grin
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #64 -: Януари 20, 2011, 20:24:14 »

Смилянски ше да е  *hihi*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #65 -: Януари 20, 2011, 20:30:53 »


Като сме тръгнали да "фърляме" боб, да метна един и на теб, а?
1. Ти си Djangala, ...
2. Ти си Djangala, който орева форума...
3. Ти си Djangala, който не спря да реве по форума, ...
явно многото боб-чорба влияе зле на човека  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #66 -: Януари 20, 2011, 20:33:43 »

Само да добавя, че аз говорих със собственичката на акаунт milutq и тя също не знае за какво става дума и защо не може да влиза в акаунта си  *pardon* Не знам къде е проблема, но явно в този съюз са отишли все акаунти без титулярите им.  *crazy*  А сега де, дайте логично обяснение.
Активен
DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #67 -: Януари 20, 2011, 20:34:57 »

аааа ся схванах защо толкоз проблеми имахме от ассасинс и защо играчи който перехме като домуни изведнъж станаха адски хитри ех мерси поне Grin доста се блъсках върху този въпрос , значи си призна че си лидера на sithlord  Smiley браво поне си честна в това , единствено не си честна в всичко друго , вече знам защо имаш такъв интерес към нещата , радвам се че си видяла заплаха от blackmamba за вашия съюз и си взела мерки а че сте най - силния съюз е случайност или баба ванга ти предсказа преди да почине Smiley , а че ревах може да видиш в кой свят съм ревал и че беше преди ч година някъде бях малък играч , на който никой не обръша внимание който го ритаха насам натам защо да крия аз съм открит човек Smiley
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #68 -: Януари 20, 2011, 20:35:19 »

Само да ви светна .. кой ви каза , че дрън е бил жена ? винаги го е играл мъж Wink
Сам се е представял за жена пред мой бивши съотборници, как кой ...  *pardon* Казах и преди явно не се е осъзнал какъв е  *freak*
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #69 -: Януари 20, 2011, 20:36:23 »

а що не писа да те вземем и ти да станеш велик  Grin *hihi*
Активен

tisho25
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #70 -: Януари 20, 2011, 20:37:47 »

аааа ся схванах защо толкоз проблеми имахме от ассасинс и защо играчи който перехме като домуни изведнъж станаха адски хитри ех мерси поне Grin доста се блъсках върху този въпрос , значи си призна че си лидера на sithlord  Smiley браво поне си честна в това , единствено не си честна в всичко друго , вече знам защо имаш такъв интерес към нещата , радвам се че си видяла заплаха от blackmamba за вашия съюз и си взела мерки а че сте най - силния съюз е случайност или баба ванга ти предсказа преди да почине Smiley , а че ревах може да видиш в кой свят съм ревал и че беше преди ч година някъде бях малък играч , на който никой не обръша внимание който го ритаха насам натам защо да крия аз съм открит човек Smiley
много са те ритали маи , ота там ти е проблема  *hahaha*
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #71 -: Януари 20, 2011, 20:38:47 »

Афродитке ти как се справяш с играта не ти ли е малко тежко напоследьк  Grin чух че опадвате един след друг *rose*
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #72 -: Януари 20, 2011, 20:40:21 »

Афродитке ти как се справяш с играта не ти ли е малко тежко напоследьк  Grin чух че опадвате един след друг *rose*
Мнеее не мисля, но сега държа да знам друго. Зададх въпрос. Как milutq също не знае какво става, а е един от разбитите акаунти?
  И ДА ВНЕСА УТОЧНЕИЕ, АКАУНТА milutq  СЪЩО Е БИЛ МОД, СЛЕД КОЕТО Е НАПУСАЛ СЪЮЗА И Е ОТИШАЛ В НОВИЯ?? ХА СЕГА ДЕ?
Бояне уточни къде окапваме, че наистина ми стана интересно.
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 20:43:25 от Afrodita » Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #73 -: Януари 20, 2011, 20:41:29 »

Поотказвате се  Shocked *rose*
Активен

DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #74 -: Януари 20, 2011, 20:43:43 »

afroditke усещаш ли че сами излизате и се дъните с твойта приятелка първо ми вика армията на ради разпусната , аз изкарах доклад че не е разпусната ми е изтрепана от неиния съюз , твоята милутя пък лично ме помоли да и потвърдя пощата че нямала поща аи иди разбери ся - я питаи твойта приятелка може да та светне по въпроса и защо точно тея 4 акуанта излязаха ваши познати и вие въпреки всичко ги нападнахте вместо да си влязат титулярите уж и да излязат от съюза ми и да си се приберат в собствените си съюзи а ?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!