Imperia Online България  
Април 28, 2024, 05:48:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на ерата ,или кой с кого и защо  (Прочетена 40838 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #210 -: Февруари 03, 2011, 01:39:37 »

Каквото повикало такова се обадило - тая поговорка знаеш ли я  Wink
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #211 -: Февруари 03, 2011, 01:41:30 »

Проверките не са двустранни....... сам го знаеш, или питай някой!
В същност донякъде си прав. След като не се правят проверки не мога да знам как се правят като не се правят  *pardon*. Тогава когато се правеха се проверяваха и исканите за проверка и тези които ги искат. Поради тази причина в БГ2 ме скъсаха от проверки по доклади от играчи които не можех да видя и в 10Х  *wall*.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #212 -: Февруари 03, 2011, 01:43:58 »

По - скоро на теб не прави чест Боре...
Мисля, че уточних достатъчно ясно и точно в по - горен мой пост - проверки в момента се отказват както на мен, така и на всички останали ГМ на същото основание на което се отказват и на всички останали играчи. В правото си си да се обърнеш към всеки един член на екипа за потвърждение на думите ми. Знаеш как да стигнеш до тях. Няма да ти е за първи път...
Относно въпроса на Веспасиан, имаш отговора ми там. Едва ли е нужно да пиша два пъти едно и също под различни постове...
За модераторите и съюза...Когато преди няколко ери ме бяхте поканили да играя с Вас в свят 2, но аз не се навих, ти на това ли разчиташе Боре - да имаш модератор в съюза си? Не е нужно да ми отговаряш...

Ще ти отговоря, все пак..........не ми е дремело, дали ще имам модератор в съюза си или не, така или иначе казах "Комекон са доказани измамници" така, че избора си е бил твой........ дали е истина или не, няма как да разбереш....... но много добре знаеш с кого се събираш, след като ти бяха предоставени информация и доказателсва за хората с които играеш........... Така, че цялата морална и служебна отговорност си я носиш само ти!
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #213 -: Февруари 03, 2011, 01:45:26 »

В същност донякъде си прав. След като не се правят проверки не мога да знам как се правят като не се правят  *pardon*. Тогава когато се правеха се проверяваха и исканите за проверка и тези които ги искат. Поради тази причина в БГ2 ме скъсаха от проверки по доклади от играчи които не можех да видя и в 10Х  *wall*.
Е как има наказани и изтрити като няма проверки, и как разбра че са ти правели проверки като не си наказан и изтрит???
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #214 -: Февруари 03, 2011, 01:46:12 »

Не си ли малко прекалено информиран за честен играч който не гледа в канчето на другия, това е риторичен въпрос отговор не чакам  Grin
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #215 -: Февруари 03, 2011, 01:47:10 »

Каквото повикало такова се обадило - тая поговорка знаеш ли я  Wink
Май ти не я знеш, защото не ти чух гласа последните две години.......... защо ли???
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #216 -: Февруари 03, 2011, 01:49:06 »

Май ти не я знеш, защото не ти чух гласа последните две години.......... защо ли???
Не си слушал на правилното място  *tired*
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #217 -: Февруари 03, 2011, 01:49:22 »

Не си ли малко прекалено информиран за честен играч който не гледа в канчето на другия, това е риторичен въпрос отговор не чакам  Grin

Защо пишеш като не чакаш отговор, защо  си мълча когато, те бяха наказали и изтирили точките, или когато се коменитраше "чекъра" в горешите теми......... не сега си много ларж......

пп. отговори на въпросите не се прави на остроумен, че целия свят вече видя къв лицемер и лъжец си!!!!
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #218 -: Февруари 03, 2011, 01:50:26 »

Защо пишеш като не чакаш отговор, защо  си мълчиш когато, те бяха наказали и изтирили точките, или когато се коменитраше "чекъра" в горешите теми......... не сега си много ларж......

пп. отговори на въпросите не се прави на остроумен, че целия свят вече видя къв лицемер и лъжец си!!!!
Кой си ти че да ти давам отчет  Cool
Активен

vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #219 -: Февруари 03, 2011, 01:52:18 »

Императоре, да запазим взаимното си уважение...
Дали някой е измамник или не, категоричен отговор за това в тази игра може да даде единствено и само екипът й. Никой друг...
Що се отнася до начина на игра - всеки сам си го избира, както и нос отговорност за действията си. За това си наясно предполагам? Както и това, че не следва да слагаш всички хора под един знаменател...По твоята логика и аз следва да попитам: след като ти и останалите играхте с доказани измамници като Жорометъла и компания в "Комеком" защо:



Всички разбрахме че ти си наи честния играч особено след последната ера в bg4 с заплахите по телефона и т.н но това е друга тема.Само немога да разбера защо намесваш играчи визирам Жорометъла който от далго време не играят сериозно ИО и какво изобщо знаеш ти за Комеком  Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #220 -: Февруари 03, 2011, 01:52:50 »

Кой си ти че да ти давам отчет  Cool
Дай го на останалите играчи, на които търсиш отговорност и изказваш мнение мен ме забрави!
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #221 -: Февруари 03, 2011, 01:53:23 »

Е как има наказани и изтрити като няма проверки, и как разбра че са ти правели проверки като не си наказан и изтрит???
 Май забравяш, че до преди година исканията за проверки се пишеха директно във форума.....А защо не съм бил наказван сам си отговори...Хайде спирам, че досадихме вече на всички....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #222 -: Февруари 03, 2011, 01:54:33 »

Ако някой може да ми иска обяснение това не са играчите, на който искам ще кажа на който не искам няма, ако ти звучи познато е случайност  *hihi*
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!