Imperia Online България  
Април 28, 2024, 12:50:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мемоарите на един потърпевш :)  (Прочетена 5691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #15 -: Януари 29, 2011, 17:52:20 »

Аз също съм "за" да се даде възможност на Hassell да се върне в съюза си. Играч да наруши определено правило, съзнавайки, че го прави и такъв, който е поставен в нарушение, но причината е извън него са различни неща. Първото е въпрос на собствено решение, за второто - причините са извън теб самия...
Мисля, че е редно, след като се доказа, че става въпрос за преднамерено смачкване на акаунта на Hassell от трето лице, да му бъде даден шанс да се върне при хората с които иска да играе. И да, за тези, които ще ме апострофират, в случая не става въпрос за облагодетелстване или не, нито за прилагане на двойни стандарти...
*rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #16 -: Януари 29, 2011, 18:12:11 »

не ме е яд хич иначе досега да бях се отказал 5 пъти мисълта ми беше че ми беше обяснено че е невъзможно модове да оправят подобно нещо имало си там някви неща. Та затова ми стана чудно
Активен
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #17 -: Януари 29, 2011, 18:14:58 »

както и да е неискам да споря играя за удоволствие и неискам да се натоварвам с излишни щуротии  *rose* *rose* *rose*  [:-} [:-}
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Януари 29, 2011, 18:19:16 »

не ме е яд хич иначе досега да бях се отказал 5 пъти мисълта ми беше че ми беше обяснено че е невъзможно модове да оправят подобно нещо имало си там някви неща. Та затова ми стана чудно
Модовете не могат да пипат нищо в играта..Когато пък използваш дадена опция с ясното съзнание че си изчерпваш лимита според правилата е пределно ясно , че никой няма да си мръдне пръста да променя  правилата заради теб..Когато обаче си пострадал от чуждо вмешателство и ти е съсипан целия труд , най-малкото , което може да се направи е да се възтановят съюзите в целостта им преди хакването.Ако си дръпнеш парите от банка , надали може да искаш сумата отново с оправданието че си я похарчил неразумно..Не че не могат да ти я дадат - няма да ти я дадат..Ако обаче заради проблеми в самата банка ти изчезнат парите , надали има спор в това кой трябва да ти ги възстанови..Изцяло и с извинения. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #19 -: Януари 29, 2011, 18:22:05 »

леиди значи ли това че не сте от екипа ? Много странно. *hihi*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #20 -: Януари 29, 2011, 18:23:25 »

Стига спам в темата..Уважавайте хората.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Did
Редник
*

Karma: +111/-74
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #21 -: Януари 29, 2011, 21:07:53 »

Хасел  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* Извинявай, че по този начин реагирам. Въобще не е приятно да ти се случи нещо подобно. И аз съм имала подобни моменти, когато играех ИО преди време... Написаното от теб ми въздейства по невероятен начин. Имам предвид, че имаш няква дарба да разказваш нещо и да държиш човека отсреща в напрежение какво ще се случи по-нататък  с необходимите окраски *rose* *rose* *rose* Използвай го това каквото и да правиш... идея си нямам с какво се занимаваш.. И дано ти решат проблема в ИО  *heart*
Активен
Hassell
Редник
*

Karma: +24/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #22 -: Януари 29, 2011, 21:24:36 »

Благодаря, Дид.
Бях много изморен, но скоро време мисля да публикувам нещо забавно. Обичам да пиша и разказвам.
Попринцип професията ми е WildLife фотограф, като отчасти се занимавам с реклама и модна фотография.

И аз се надявам да ме върнат.

Кала
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #23 -: Януари 30, 2011, 09:47:15 »

Смятам, че трябва да върнат Hassell в съюза му, не защото екипа има вина, а защото Hassell няма.  Smiley
И екипа и играчите получиха демидж в една или друга област, което не е повод да се пренебрегват двете общонсти или още по-малко да се хващат за гушите.
Щом последното напускане на съюза е причинено от същия, който причинил и другите повреди по акк, а и завръщането в същият съюз не е постижимо по редовия начин както възтановяването на войската, редно е екипа да помогне и в този проблем.. в името на всеобщото благо  Smiley
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #24 -: Януари 30, 2011, 11:22:19 »

Смятам, че трябва да върнат Hassell в съюза му, не защото екипа има вина, а защото Hassell няма.  Smiley


 *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND*
Активен

Hassell
Редник
*

Karma: +24/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 01, 2011, 21:37:54 »

Аз няма какво да кажа.

Поздрави, губите един играч, който не е заслужил такова отношение по никакъв начин. Дано сега сте доволни, уважаеми господа, Админи...
Продължавайте да си вършите работата по този начин и скоро ще останат толкова хора, колкото е екипът Ви.


Приятна игра на останалите.
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 15:47:05 от Krum » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!