Imperia Online България  
Април 26, 2024, 04:28:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Български воини!!!  (Гласуването приключено: Януари 04, 2012, 00:38:43 )
за обеденяване на български съюзи в Турско Български воини - 60 (81.1%)
против обеденяване в Турско Български воини - 14 (18.9%)
Общ брой гласове: 64

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: свят 82 воини!!!  (Прочетена 38473 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #90 -: Февруари 11, 2011, 00:38:59 »

мда отдавна не бях влизал в форума
искате помощ от големите БГ съюзи  да, да, ама не
нали се сещате  че най добрите   военни съюзи са тея   
със по 9 -10  членове
и за да воюваме  адекватно   ще се наложи даси изгоня 90%  от съюза 
да разбия икономиката на съюза  да разбия собствената си  икономика 
за да помогна на вас 
е тук съюз  GRESHKA са прави поне нейм пречете  като нейм помагате
а за БГ съюз на  1 място  не се тревожете ерата във  82 ще се реши
от 3 съюза  onogonduri  ,  GForce  и може би моя съюз .
Активен
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #91 -: Февруари 11, 2011, 17:21:19 »

приятел недеи да забравяш турците от  TurkSWORD повярвай опасни са  срещал сам ги от близо  така както си траят така и ще избухнат Wink а,а за първото място ще поговорим след време
Активен
i1978
Гост
« Отговор #92 -: Февруари 12, 2011, 09:41:03 »

Четох четох и викам да понапиша нещо и аз. Значи направих регистрация в новата версия 5 в първия ден след това създадох съюз Славяни за българите и най-вече за момчетата, с които бяхме в БГ6 заедно. Така след това побързах да направя договори с българите. До тука добре обаче, какво се случи. Започнах да чета за калкулатора все пак съм военно ориентиран и никога не тръгвам ей така за спорта. Четох четох и нищо не открих. Оказа се,че тая версия е бета т.е недовършена. Пуснах няколко атаки поразбих се и то в моите провки викам си ще съм съюзна каса няма смисъл. Така направихме един от нашите лидер започна надуването на "БАЛОНА" т.е взимане на нето играчи, а не само активни или военни то пък кой ли може да се нарече добър военен в тази версия това е относително понятие. Така нашите искаха война и писаха във форума аз бях против, защото трябва да се редуцира съюза до 7-8 човека. Ние обявихме обаче пък лидера ни не отчете, че има три безплатни срещу нас и хоп ето 4 войни. В две водихме поне до вчера докато не напуснах.  Обаче мисълта ми е друга. Викам аиде и аз да помогна и с какво по точно като съм каса поне да дебна нещо. Писах си с един и му казах че е време да хванеме армия. т.е чрез картографията това е единственото сигурно хващане всичко друго е късмет. Обаче за мое голямо недоволство се оказа, че няма все още скоростен калкулатор. Питах Чингиза все пак е модератор и помислих, че нещо ние не разбираме. Отговора му беше ясен, че няма такъв калкулатор. Това ми беше достъчно да ми стане ясно, че тая версия не е "ДОБРА" в този и вид.Единственото хубаво, което е в нея е графиката. Спрях да играя във версия 4ри мисля сега да изкарам и от тука работниците и да приключа с тази игра окончателно. Версия четири я бойкотирам най--вече заради подаръците. Успех на всички БГ съюзи.
Активен
Jijooshu
Imperial Forum
Редник
*

Karma: +102/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

1+1=1


Профил WWW
« Отговор #93 -: Февруари 12, 2011, 17:31:05 »

Ще кажеш, че и в 5 няма подаръци...тя идеята тръгна оттам.
Активен

Цар Киро - властелин на всички цигани, ексхерцог на Факултета, краде жици по заявка. Дере видри, препродава бъбреци...
i1978
Гост
« Отговор #94 -: Февруари 12, 2011, 23:44:03 »

Ще кажеш, че и в 5 няма подаръци...тя идеята тръгна оттам.
Във версия пет имам 5 кредита от регистрацията даже и не броя че играя в тази версия. АКо разчитат на мене админите ще умрат гладни. Знам, че ти се иска да играя в 95ти ама НЯМАААААА  Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 12, 2011, 23:45:39 от i1978 » Активен
Jijooshu
Imperial Forum
Редник
*

Karma: +102/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

1+1=1


Профил WWW
« Отговор #95 -: Февруари 13, 2011, 01:40:36 »

Долняга Grin Grin Grin А с такова нетърпение те очаквах...генералски пост ти пазех...предател Grin
Активен

Цар Киро - властелин на всички цигани, ексхерцог на Факултета, краде жици по заявка. Дере видри, препродава бъбреци...
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #96 -: Февруари 13, 2011, 11:44:35 »

Та отново за отношенията между Българските съюзи ( тази сутрин преглеждам битките на съюза и какво да видя  VALdo от нашият съюз ударен от justania Sad(( , викам си тия Поляци не им ли стигна ?? Но за моя огромна изненада виждам , 4е въпросният играч е от съюз БЪЛГАРИЯ  Sad((((((( писах му дали няма за него чужденци да удря, и ако е толкова смел да дойде при мен . отговора беше - ок довечера съм при теб Smiley))))) Ще го чакам с удоволствие защото е нагъл, ще хапнем ще пийнем само тия 3 неща Smiley Но никога няма да се оправим ние " БЪЛГАРИТЕ "  затова щото сме прост народ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2011-02-13   justania   VALdo   13 411   677,2K   1,2M   85 049   541,4K   3 823   37 910   0   0   1 341
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #97 -: Февруари 13, 2011, 13:53:51 »

заради такива работи смятам че ИЗЦЯЛО БЪЛГАРСКИ съюз няма да вземе никое от първите места  Smiley
Активен
TKT_I
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #98 -: Февруари 14, 2011, 02:53:38 »

markos ако тоя не дойде ти отиди - стига да не те посрещне.
има достатъчно сган която да напада, а той опрял до българин - трябва много да е закъсал *hmm*
Активен
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #99 -: Февруари 14, 2011, 13:29:00 »

ред сълзи ред сополи  ако нападаш жена тя ти пише 
много е лесно да нараш  жена  ако нападаш балгарен 
рев на лично  рев на лидера на тоя който те е нападнал 
и накрая рев във форума 
все едно женските войници  са във розово
или бг акаунтите не трябва да бъде пазена армията 
а й има знаменце отгоре не ме нападай  аз съм българче 
а сега за конкретния случай със  justania  моя човек пуска на сейф 
4 часа на там и на обратно  за това време е успял да хване армия 
която не е предвидена 
и точно такива хора си говорят за война със  турски , полски и румънски  съюзи
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #100 -: Февруари 14, 2011, 14:33:47 »

markos Много внимавай със обидите си към българите! Първо попитай лидерчето си защо не сте във алианс със всички  български съюзи и тогава пиши подобни постове. Не знам дали сте чели "Как да играем?" Но е време да го прочетете внимателно и подробно. Политиката на съюза ви е такава затова ви удрят български съюзи.
А за съюза TurkSWORD да много са силни и ще ги смажем но заедно. А за разлика от нашият съюз други "български" съюзи са във алианс със тях, а никак не са слаби. И се питам защо ли?
Затова си гледайте политиката на съюза си! Лидерът ви ако искаше да играе със Българските съюзи е можело да го направи. Само от това зависи дали ще ви удрят от български или чеченски съюзи... Ето пример ако не бях прочел поста по-нагоре никога нямаше да се досетя, че Славяни са Български съюз. Затова нека лидерите ви си погледнат политиката...
Успех на всички българи които уважават себе си.
Активен

България над всичко
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #101 -: Февруари 14, 2011, 15:28:29 »

цецо Sad((( аз съм лидер на съюз PITBULI !!!! преди да пишеш нещо провери нещата да не ставаш за смях !!!!!!!!!  не ме учи как да играя - със сигурност играя много по-отдавна от теб !!!!! имам договор със всички БЪЛГАРСКИ СЪЮЗИ  които са лоялни и не си мерат пишките с другите БЪЛГАРИ  !!!!!! и незнам кой те натиска та звъниш Huh??
Име на Съюз   Междусъюзни Отношения
WildKings   

#1

#2

#3
NEMIRNICI   

#1

#2

#3
latinos   

#1

#2

#3
SLAV   

#1

#2

#3
Greshka   

#1

#2

#3
UNDERWORLD   

#1

#2

#3
FireStorm   

#1

#2

#3
BG_TEAM   

#1

#2

#3
Myrmidons   

#1

#2

#3
ga6ko   

#1

#2

#3
LORDOVETE   

#1

#2

#3
imperatori   

#1

#2   

#1

#2

#3
BGomora   

#1

#2

#3
VIKTORY   

#1

#2

#3
grobarite   

#1

#2

#3
The_BEASTS   

#1

#2

#3
Democrats   

#1

#2

#3
681_AD   

#1

#2

#3
Неутрален
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
saroman
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #102 -: Февруари 14, 2011, 18:54:37 »

много поздрави на karraz от Миро , Саро и Кити......при нас пак същата история.....във война сме(тя свърши за 24 часа) а ни атакуват от БГ саюз ПАК..........
Активен
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #103 -: Февруари 14, 2011, 19:51:58 »

 Smiley хахаха нема се плашите бе  те правятт сеив на вас вие правете сеив на по малките от тях хванете една-две армии и покажете  да не се ебават с вас Wink като гледаите да не хванат вас естествено Wink Wink и всичко ще е ок *ok* *ok*
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 20:25:09 от bakodako » Активен
i1978
Гост
« Отговор #104 -: Февруари 14, 2011, 22:47:28 »

Smiley хахаха нема се плашите бе  те правятт сеив на вас вие правете сеив на по малките от тях хванете една-две армии и покажете  да не се ебават с вас Wink като гледаите да не хванат вас естествено Wink Wink и всичко ще е ок *ok* *ok*

Пич хващането на армии е от некадърността на противника, а не от майсторство от ваша страна. Или нещо бъркам. |Я обясни на простолюдието как се лови армия, когато титуляра си я следи и никога не я оставя без надзор.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!