Imperia Online България  
Март 19, 2024, 10:08:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръците ще унищожат играта  (Прочетена 5533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Декември 31, 2010, 12:30:31 »

Защо заключи последната тема за подаръците Круме? :oПишете че за изпращане на армия и ресурси има лимит.Прави сте но той се определя от броя на играчите способни да изпращат множество подаръци(Около 50 човек във всеки бг свят)Тези въпросни около 50 играчи за седмица чрез подаръци,постигнаха това което и за месец не биха могли да постигнат без тях.По този начин във всеки свят се образува една върхушка от недостижими играчи и по тази причина все повече от неплатежоспособните но иначе добри играчи започнаха да се отказват от играта.Това ще доведе след себе си отказа и на други играчи.Такива които ползват кредити колкото да си пуснал някоя гилдия и мод от време на време.В крайна сметка световете постепенно ще започнат да опустяват и играта ще става все по-малко привлекателна дори и за тези с големите дисаги(Нали няма да има сред кого да изпъкват).2012г може действително да се окаже свършекът на света.Само че  за ИО
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #1 -: Декември 31, 2010, 12:57:00 »

АЛИЛУЯ - ВЕЧЕ  Е УНИЩОЖЕНА , САМО НЯКОЙ ХОРА ЩЕ МИНАТ  НА
 ПЪРЖОЛИ , КИФТЕТАТА НЕ СА ОТ МИСО
  *hahaha* *hahaha*
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2010, 14:34:04 »

http://clip2net.com/s/GWNu

как это можно объяснить?  *xxx* это нормально? у него атак 0 !!!!! не мог награбить и не мог произвести столько ресов - 5-6 дней как начали

Невозможное возможно, както се пееше 6 секунди в една песен (докато преместя курсора до хубавото бяло хиксче на червен фон) Wink
Активен

4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2011, 16:56:58 »

Прав е гарио напълно го подкрепям до мен има един турчин беше 100к точки под мене за две седмици ме настигна че и ме мина с тия подараци според мен това не е честно не знаят как да играя ама нали имат диаманти и подараци.Аз мисля че така играта се обезмисля които налива пари ще игра другите да го................ Grin Grin Grin
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #4 -: Януари 09, 2011, 17:12:15 »

И аз бях на това мнение, но се оказа, че има и изключения  Grin Въпрос на тактика  *ok*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Януари 09, 2011, 17:30:49 »

защо българина гледа винаго от към отрицателната страна  *pardon* или от към далаверата  Grin
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #6 -: Януари 09, 2011, 17:35:29 »

защо българина гледа винаго от към отрицателната страна  *pardon* или от към далаверата  Grin
Защото тука всичко си беше чиста далавера, който имаше по два активни акаунта се "нагруха" с подаръци от "Анонимни"  ;D и дръпна едно 100-150к нето нагоре... А тези който се мъчихме до сега да се развиваме и да си пазим мястото и реса - някак станахме поолекнали ... от към всичко  *ok*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2011, 17:46:50 »

права си , но все пак замисъла беше за нещо хубаво , но .... за съжаление се злоупотреби
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #8 -: Януари 09, 2011, 17:52:13 »

права си , но все пак замисъла беше за нещо хубаво , но .... за съжаление се злоупотреби
Замисъла беше перфектен, стига да можеше всеки да праща на всеки по 1 подарък. И както каза един играч от ИО, "Това е военна игра и тука се бием, къв е тоя дядо Коледа? В средновековието?"  *hahaha*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2011, 17:59:43 »

помислете от хубавата страна , кредитите от касичките се источиха и при рестарта на ерата ще ги изтрият , нали не се триеха поради наличието на кредити  Grin
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2011, 21:27:29 »

А съвсем хубавата страна е колко играчи се изтриха покрай касичките... Ще ползвам темата и да уведомя InOutГруп, че продуктът Skype нещо ми яде по 85-90МВ RAM. Нужно ли е да си пускам Гилдията на програмистите, за да не ми прави този проблем, защото с Ctrl+F5 не се получава.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #11 -: Януари 10, 2011, 23:49:21 »

Тава от което се страхувах е вече факт  "Светове BG 2, PL 2, RO 2, ES 2, TR 2, PT 2, INT 25, които приключват на 14.01.2011, и светове BG 6, PL 8, ES 9, TR 9, PT 9, RO 8, HR 1, INT 70, които приключват на 25.01.2011, няма да бъдат рестартирани. Вашият свят е един от изброените и сега имате възможност с един клик да прехвърлите акаунта си с всички налични империални кредити в него към нов свят от версия 4 или версия 5. Прехвърлените кредити ще се запазят и тук и ще са на Ваше раположение до края на ерата. Ако имате активиран премиум пакет, той ще се прехвърли заедно с кредитите."  *suicide*  14 свята ще бъдат закрити и ще се обединят в 1.Вярно е че не само подаръците са виновни за това,но те добавиха последната капка с която чашата преля.Дано и другата ми прогноза не се окаже вярна
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Януари 11, 2011, 00:06:35 »

Тава от което се страхувах е вече факт  "Светове BG 2, PL 2, RO 2, ES 2, TR 2, PT 2, INT 25, които приключват на 14.01.2011, и светове BG 6, PL 8, ES 9, TR 9, PT 9, RO 8, HR 1, INT 70, които приключват на 25.01.2011, няма да бъдат рестартирани. Вашият свят е един от изброените и сега имате възможност с един клик да прехвърлите акаунта си с всички налични империални кредити в него към нов свят от версия 4 или версия 5. Прехвърлените кредити ще се запазят и тук и ще са на Ваше раположение до края на ерата. Ако имате активиран премиум пакет, той ще се прехвърли заедно с кредитите."  *suicide*  14 свята ще бъдат закрити и ще се обединят в 1.Вярно е че не само подаръците са виновни за това,но те добавиха последната капка с която чашата преля.Дано и другата ми прогноза не се окаже вярна

имам няколко въпроса  *freak* 
-след като си предполагал за това нещо защо не ни предупреди ?
-ти погледна ли в последно време колко нови свята стартираха ?
- сигурен ли си , че както за има нов свят БГ , така и за  PL 2 и PL 2 няма да има нов PL 2 свят ?
- кога ще ни споделиш и следващото си предположение , пак ли при свършен факт  Grin Grin Grin
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #13 -: Януари 11, 2011, 10:56:11 »

имам няколко въпроса  *freak* 
-след като си предполагал за това нещо защо не ни предупреди ?
-ти погледна ли в последно време колко нови свята стартираха ?
- сигурен ли си , че както за има нов свят БГ , така и за  PL 2 и PL 2 няма да има нов PL 2 свят ?
- кога ще ни споделиш и следващото си предположение , пак ли при свършен факт  Grin Grin Grin
             Виждам че предпочиташ да висиш във форума вместо да играеш ИО.Темата е от 31.12.2010г което е преди да обявят закриването на световете.Ако си чел внимателно ще видиш че всички те се обединяват в един свят(свят 95 международен) така че не очаквай нови PL 2,ES 2,TR2..........Аза новите светове които се откриват ти игра ли в някой от тях.В свят 82 напливът беше голям поради факта че е нова невиждана до сега версия която играчите искаха да изпробват.Отливът и от там обаче вече е голям.И на последния ти въпрос(Понеже не можеш да четеш) -предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!