Imperia Online България  
Април 25, 2024, 06:30:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Борба с мултитата  (Прочетена 6691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #15 -: Декември 21, 2010, 21:44:32 »

     Grin  Grin  абе да ти кажа май всички живеем в един жилищен блок и имаме един работодател ...ходим и в едно и също кафе  Grin  Grin  Grin  Tongue      Кофти си е с 10 акаунта  :Smiley  Grin
така си е , та нали сме голямото семейство на ИО  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

danielaion
Редник
*

Karma: +14/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #16 -: Декември 21, 2010, 22:12:09 »

Deli_inko.случайно зная,че и ти влизаш по чужди акаунти.не мога да го докажа,но просто в случая замълчи.моля те.и аз искам да се преборим с това,но решението не е толко лесно.нормално е като работя с 4 човека от съюза да влизаме от служебния комп.
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #17 -: Декември 21, 2010, 22:19:17 »

Deli_inko.случайно зная,че и ти влизаш по чужди акаунти.не мога да го докажа,но просто в случая замълчи.моля те.и аз искам да се преборим с това,но решението не е толко лесно.нормално е като работя с 4 човека от съюза да влизаме от служебния комп.

 о незнайни danielaion    Grin   изобщо не искам да   споря с теб    - гаден мръсен мултак съм  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
danielaion
Редник
*

Karma: +14/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #18 -: Декември 21, 2010, 22:21:44 »

то не става дума за спор знайна мила,моя.просто казвам ,че като играем 4 човеека от службата не може да ни обявите за мултаци.то като се пише трябва да се мисли малко.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #19 -: Декември 21, 2010, 22:24:28 »

нормално е като работя с 4 човека от съюза да влизаме от служебния комп.

това не е нормално - как ще докажеш че си ти ! Трябва за такива работи да ви исписва нещо от сорта на :  " това IP се използва от друг потребител , моля изчакаите минимум 1ч преди да опитате отново "  Grin
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #20 -: Декември 21, 2010, 22:26:47 »

то не става дума за спор знайна мила,моя.просто казвам ,че като играем 4 човеека от службата не може да ни обявите за мултаци.то като се пише трябва да се мисли малко.
 
     Виж Smiley понеже те гледам,че си се впрегнал нека да те помоля отново да прочетеш първия пост - никъде не се говори задължително за триене,бан или наказание на въпросните акаунти Smiley

    Знайна съм,незнайни,защото нямам причина да се крия,но се радвам че съм ти мила  Embarrassed  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 21, 2010, 22:42:37 »

пуснете анкета дофтора за админ.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #22 -: Декември 21, 2010, 22:47:10 »

пуснете анкета дофтора за админ.  Grin Grin Grin
не мога да разбера какъв ти е проблема , може би си пряко засегнат от темите за тъпите мулти-акаунти , които ако са само с 1 акаунт и без наглеждачи  и 100 000 нетни няма да стигнат
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 22:50:09 от house83 » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 21, 2010, 22:54:52 »

не мога да разбера какъв ти е проблема , може би си пряко засегнат от темите за тъпите мулти-акаунти , които ако са само с 1 акаунт и без наглеждачи  и 100 000 нетни няма да стигнат
доста от нас са минали по пътя, който вървиш ти сега. Просто ми е весело, особено след темата за Мискинина и Само Минавам. Частично ме отменяш в ролята на "ревльото" в бг3 ама ти се и радвам де. Не се коркаи - Давай смело  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #24 -: Декември 22, 2010, 00:05:24 »

не мога да разбера какъв ти е проблема , може би си пряко засегнат от темите за тъпите мулти-акаунти , които ако са само с 1 акаунт и без наглеждачи  и 100 000 нетни няма да стигнат
Не си мисли така играл съм 6 месеца с 2 акаунта напълно независими по правилата както са си написана и ще те разочаровам но и 2-та бяха доста повече от 100к нетни. Важното е как играеш и да знаеш правилата и да ги спазваш. И аз съм против наглеждането, но няма как да се премахне това т.е. има ама не е толкова лесно колкото си мислите всички тук. Не се правя на умен просто си изразявам мнението и не обиждам никой така че моля въздържете се от "нападателни" постове. Благодаря Smiley
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #25 -: Декември 22, 2010, 01:12:16 »

Стига простотии...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #26 -: Декември 29, 2010, 14:32:31 »

това не е нормално - как ще докажеш че си ти ! Трябва за такива работи да ви исписва нещо от сорта на :  " това IP се използва от друг потребител , моля изчакаите минимум 1ч преди да опитате отново "  Grin

Голям си шегаджия, докторе  Smiley във фирмата в която работя само шефа не се е зарибил още по ИО. С Общо 18 машини, разположени на 2 локации зад общо 2 рутера при един и същи провадър, съответно пред света сме само с  2 IPта - че ние от космоса изглеждаме като стадо мултаци.
1во - отказвам който и да било сайт да оповестява на всеослушание IP адресите ни.
2ро - за да може евентуално да се подобри ситуацията с IPтата ше трябва да намерят начин да ни прихванат някак MAC адресите на компютрите, не разбирам от тези неща но ми се струва че за да стане това ше трябва сайта да ни задължи някакви допълнителни програмки да инсталираме по компюрите. Това автоматично ще влоши ползваемостта на играта, което автоматично дори аз отхвърлям като идея

Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #27 -: Декември 29, 2010, 14:38:18 »

Голям си шегаджия, докторе  Smiley във фирмата в която работя само шефа не се е зарибил още по ИО. С Общо 18 машини, разположени на 2 локации зад общо 2 рутера при един и същи провадър, съответно пред света сме само с  2 IPта - че ние от космоса изглеждаме като стадо мултаци.
1во - отказвам който и да било сайт да оповестява на всеослушание IP адресите ни.
2ро - за да може евентуално да се подобри ситуацията с IPтата ше трябва да намерят начин да ни прихванат някак MAC адресите на компютрите, не разбирам от тези неща но ми се струва че за да стане това ше трябва сайта да ни задължи някакви допълнителни програмки да инсталираме по компюрите. Това автоматично ще влоши ползваемостта на играта, което автоматично дори аз отхвърлям като идея



MAC адресите не са проблем , даи ми 1 ИП и до 3 мин ти казвам MAC
Активен

TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #28 -: Декември 29, 2010, 14:49:02 »

MAC адресите не са проблем , даи ми 1 ИП и до 3 мин ти казвам MAC

чудесно! ето аз не знаех че е толкова лесно. Тогава да сведат обвиненията в мулти до mac вместо до ip?
Но.. като зачоплим още малко проблема - и това не е решение. Ето в нашия случай - работата ни е свързана с необходимост от определено оборудване, съответно с колегите ми често си сменяме работните помещения в зависимост кой каква работа има да върши за момента, съответно и MAC адресите от които влизаме да си погледнем играта се менят /дублират/
ами сега?
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #29 -: Декември 29, 2010, 14:54:19 »

аз съм ЗА мултитата Smiley така има пове4е донори на доблест  Smiley Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!