Imperia Online България  
Април 28, 2024, 12:04:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци.  (Прочетена 34326 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #60 -: Декември 14, 2010, 23:17:38 »

Така си е!!!На теб незнам дали ти е приятно че знам какви войници можеш да правиш и какъв ти е дохода но на мен не ми е приятно!!!Само за това ме е яд че всеки може да гледа всеки какво има!!!Относно подаръците като идея е добре но пак не са изпипали детайлите!!!
Идеята е много добра, да бе по 1 подарък, но проклетата алчност *stop*
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 23:20:12 от Dungeon » Активен

Стачка!
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #61 -: Декември 14, 2010, 23:20:46 »

Няма да има промяна, но изглежда измамниците дават най много пари защото от година екипа на ИО се стреми по всякактв начин да поущрява такива играчи.
1.Спряха проверките
2. Не накават наглеждането колкото и да е очевидно.
3.Казват че немогат да се спрявят с чекара и вобще и неопитват.
4.С подаръците дават супер бонус на млтитата.

Знам че е така,но като цяло колкото и да надуваме бузи файда няма да има...така ,че гледам да не се впечатлявам кой знае колко ....няма смисъл ! Smiley казах Ви пийте си пиенето ,цъкайте и се забавлявайте ! Smiley Аз вече кредити не зареждам и ми е по-добре !
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #62 -: Декември 14, 2010, 23:26:16 »

Не знам защо,но няколко страници вече в тази тема чета едно и също........колко ви е тъжно,че с тези "подаръци" се поощрява мултиакаунтинга и как всички виждат текущото състояние на империята ви (и за двете сте прави впрочем, но става ебаси досадата вече)! Предлагам ви малко да разнообразите - примерно да дадете нови предложения на екипа (шеговито иронизиране на текущите решения ще е добре) или да развиете "подаръци"-те в някакви нови форми! В "Общи приказки" е темата,бре хора - забавлявайте се,стига само Мрън,мрън Grin
Все пак това е най-интересната тема в момента....а ръководството и то мълчи...какво по-хубаво !  *freak*
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #63 -: Декември 14, 2010, 23:28:20 »

А между другото докога ще могат да се изпращат подаръци!!!Аз поне не видях никъде срок!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
11111
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #64 -: Декември 14, 2010, 23:30:01 »

Bluebeard от цялото ти изказване разбрах,че не си фен на Мрън,мрън  затова специално за тебе http://vbox7.com/play:342db33c (Ъпсурт - Мрън, Мрън  ) [:-} да подкрепим БГ стига с това youtube
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 23:32:15 от 11111 » Активен
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #65 -: Декември 14, 2010, 23:34:55 »

А бе много сте зле, хората просто искат да ви разнообразят играта, празници идват, а то каквото и да ви се поднесе, все ще сте недоволни. Така беше и като промениха форума. Леле, егати воя тогава: "Искаме си стария дизайн...". Някои се заканиха и че няма да пишат повече ако остане новия, пък сега нямат спиране Grin Нов дизайн със стари мрънкала *crazy*. Каквото и да ви се поднесе винаги ще има за и против. Поне ви разбудиха малко, че само спам успива  *tired*
Иначе каквито и мерки да се вземат измами винаги ще има. Бай Ганьо където и да е отишъл по света, все е намерил далаверата и лесния начин. Пробиват се какви ли не защити и какви ли не сложни електроники, та за една игра ли..
Ха да са ви честити подаръци и дано ги заслужавате и дано никой от екипа не си го слага на сърце това дето го пишете и да не си губи времето да го чете
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #66 -: Декември 14, 2010, 23:38:24 »

А бе много сте зле, хората просто искат да ви разнообразят играта, празници идват, а то каквото и да ви се поднесе, все ще сте недоволни. Така беше и като промениха форума. Леле, егати воя тогава: "Искаме си стария дизайн...". Някои се заканиха и че няма да пишат повече ако остане новия, пък сега нямат спиране Grin Нов дизайн със стари мрънкала *crazy*. Каквото и да ви се поднесе винаги ще има за и против. Поне ви разбудиха малко, че само спам успива  *tired*
Иначе каквито и мерки да се вземат измами винаги ще има. Бай Ганьо където и да е отишъл по света, все е намерил далаверата и лесния начин. Пробиват се какви ли не защити и какви ли не сложни електроники, та за една игра ли..
Ха да са ви честити подаръци и дано ги заслужавате и дано никой от екипа не си го слага на сърце това дето го пишете и да не си губи времето да го чете
сега ще ти пусна 1 снимка
Активен

Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #67 -: Декември 14, 2010, 23:40:32 »

А бе много сте зле, хората просто искат да ви разнообразят играта, празници идват, а то каквото и да ви се поднесе, все ще сте недоволни. Така беше и като промениха форума. Леле, егати воя тогава: "Искаме си стария дизайн...". Някои се заканиха и че няма да пишат повече ако остане новия, пък сега нямат спиране Grin Нов дизайн със стари мрънкала *crazy*. Каквото и да ви се поднесе винаги ще има за и против. Поне ви разбудиха малко, че само спам успива  *tired*
Иначе каквито и мерки да се вземат измами винаги ще има. Бай Ганьо където и да е отишъл по света, все е намерил далаверата и лесния начин. Пробиват се какви ли не защити и какви ли не сложни електроники, та за една игра ли..
Ха да са ви честити подаръци и дано ги заслужавате и дано никой от екипа не си го слага на сърце това дето го пишете и да не си губи времето да го чете
Хора вие каде живете!!!!!!
Това не е направено да се разнообрази играта а да вземат пари!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Стачка!
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #68 -: Декември 14, 2010, 23:41:33 »

Само не разбрах защо трябва да има опция - анонимни  Grin  - да не ги хване половинката ли ?  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #69 -: Декември 14, 2010, 23:42:44 »

Само не разбрах защо трябва да има опция - анонимни  Grin  - да не ги хване половинката ли ?  Grin
аз не съм маркирал анонимно и пак сам анонимен  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Декември 14, 2010, 23:43:52 »

Хора вие каде живете!!!!!!
Това не е направено да се разнообрази играта а да вземат пари!!!!!!!!!!!!!!

На сила никой не кара никого, да не ти облагат със задължителен данък авоарите случайно  Smiley безплатен обяд няма, а тук има доста безплатни неща и се забавляваме всички.
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #71 -: Декември 14, 2010, 23:44:14 »


без коментар съм !!! дано поне 1 админ се замисли реално ли е това - подаръкът е за  dido77
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 23:49:15 от house83 » Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #72 -: Декември 14, 2010, 23:45:33 »

Мултигруп   *hmm*  какво да се каже повече  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #73 -: Декември 14, 2010, 23:47:59 »

То оставете дето се вижда добива и до каде си я докарал с военните проучвания , по глупавото е , че в по-напредналите ери ,вече доста хора си усигуриха по  1 500 000 - 2 000 000 леки копия , а при нормални условия на игра дали биха могли да извадят такъв прираст на население за 100 часа (до колкото разбрах това е лимита на подараците ) *freak*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #74 -: Декември 14, 2010, 23:56:43 »

Само не разбрах защо трябва да има опция - анонимни  Grin  - да не ги хване половинката ли ?  Grin
Опцииката е добре измислена ,трябва да маркираш , за да се види от кого е подаръка  Wink а такива измамници като тоя от снимката на house83 , в бързината да измамят и да скрият второто си ацц веднага налетяха да маркират анинимност , но уви   *hihi*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!