Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:00:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци.  (Прочетена 34325 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #45 -: Декември 14, 2010, 21:57:13 »

С подарените кредити, от миналата ера също могат да се пращат подаръци. Проверено е. Shocked
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #46 -: Декември 14, 2010, 22:00:41 »

С подарените кредити, от миналата ера също могат да се пращат подаръци. Проверено е. Shocked
И това си е проблем но има и друг!!!Аз за какво съм се трепал за граници и други проучвания като сега всички могат да видят как ми е икономиката какви войници мога да наемам и т.н.!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #47 -: Декември 14, 2010, 22:09:19 »

Защо си мислиш,че схемата не се следи....на всеки ъгъл има по един шпионин 28-мо ниво и гледа за мултаци !  *hahaha* *freak*
не говори за мултигруп че сега ще те подкарат 4 съюза  *pardon* *pardon* *pardon* - всеки мултак си прати по 2-3 подаръка от касички , то кат нямат време да ги обират щото са си покрили армиите на по 7-8 К растояние  Grin Grin Grin
Активен

Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #48 -: Декември 14, 2010, 22:17:15 »

Какво да кажа, след добрата работа с данъка следва тази голяма издънка.
Вместо да ни баха дали по още 30% към кредитите да вкарваме пари и да сме доволни, екипа пак се опита да ни обере преди празниците и от бързане да не изпуснат златната рибка направиха много и голями гершки.
Това е реалноста. Sad
Активен

Стачка!
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #49 -: Декември 14, 2010, 22:20:59 »

И това си е проблем но има и друг!!!Аз за какво съм се трепал за граници и други проучвания като сега всички могат да видят как ми е икономиката какви войници мога да наемам и т.н.!!!


При нас е края на ерата и вече си знаем и кътните зъби. А за новата все повече хора се замислят дали да я играят.
Активен
MaPuHa
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #50 -: Декември 14, 2010, 22:23:49 »

Ето и малко истина....доста от акаунтите изпратили подаръци са Анонимни ,но някои от така наречените по-горе от мен "Дядо Мразовци" (мисля че по това време на годината можем спокойно да си наричаме така мултитата ) ,ми се сториха .....меко казано доста интересни ,не съм се ровил много ,а само до топ 100 .Ацц:bubsve ,mircata,gamen,ferma,538577,plamen77k ,( всички са от БГ 4),повечето са безизвестни ,но  последният забележете раздал подаръчета на ветераните и забягнал в мод (така като си изброявам  ме хваща яд ,че съм с един акаунт Grin ),а защо и тези ацц-та които съм посочил нямат подаръци Huh?Аз лично не бих пратил такъв "евтин" подарък (и то не един а са по минимум 3) на човек в които не съм сигурен че ще ми върне жеста.Благодаря ви за вниманието .....

П.С.Това е още 1-ви ден от тазгодишната коледа и това са само прашинки в тепърва завихрящата се буря от далавери .Мисля ,че всеки пазарува кредити ,ако има някои които може да каже с ръка на сърцето ,че  не е пращал поне 1 смс аз лично ще се откажа да споря по въпроса с "подаръците",но на този етап като съдя по моите познати ...диамантчетата се купуват и харчат ,кажете ми нужно ли е това?
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 22:36:22 от MaPuHa » Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #51 -: Декември 14, 2010, 22:25:05 »


При нас е края на ерата и вече си знаем и кътните зъби. А за новата все повече хора се замислят дали да я играят.
Ами вие сте си добре а ние какво да кажем като сме 40ти ден от играта!!!Ще седим ще гледаме и ще тъпеем на недоусмислените решения на шепа хора!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #52 -: Декември 14, 2010, 22:39:04 »

Колкото и да ревем няма да има промяна...накрая ще излезе Крум или Отон и ще Ви каже като не Ви изнася -гората !!! Наздраве и не се впрягайте ...
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #53 -: Декември 14, 2010, 22:41:02 »

По Коледа и Нова Година какво ще стане във форума...

Kilgor повдигна достатъчно въпроси по темата. Може би наистина най-добре щеше да е еквивалентно увеличение на закупените диаманти на едно плащане. Разбирам, че екипът е искал да вкара коледно настроение и да направи нещо различно, а не само да пусне едно съобщение "В периода ХХ-ХХ получавате по Х% диаманти допълнително към всяка покупка". Но се появяват и нежелани последствия... все пак няма как промоцията да важи само за обикновените играчи, а за експлоататорите не.
Активен

Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #54 -: Декември 14, 2010, 22:45:22 »

Колкото и да ревем няма да има промяна...накрая ще излезе Крум или Отон и ще Ви каже като не Ви изнася -гората !!! Наздраве и не се впрягайте ...

Няма да има промяна, но изглежда измамниците дават най много пари защото от година екипа на ИО се стреми по всякактв начин да поущрява такива играчи.
1.Спряха проверките
2. Не накават наглеждането колкото и да е очевидно.
3.Казват че немогат да се спрявят с чекара и вобще и неопитват.
4.С подаръците дават супер бонус на млтитата.
Активен

Стачка!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #55 -: Декември 14, 2010, 22:47:26 »

Няма да има промяна, но изглежда измамниците дават най много пари защото от година екипа на ИО се стреми по всякактв начин да поущрява такива играчи.
1.Спряха проверките
2. Не накават наглеждането колкото и да е очевидно.
3.Казват че немогат да се спрявят с чекара и вобще и неопитват.
4.С подаръците дават супер бонус на млтитата.

все повече и повече се убеждавам че наистина е ерата на мултитата , но дано да е само тази ера , че вече е непоносимо
Активен

skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #56 -: Декември 14, 2010, 22:54:23 »

Колкото и да ревем няма да има промяна...накрая ще излезе Крум или Отон и ще Ви каже като не Ви изнася -гората !!! Наздраве и не се впрягайте ...
А така наздраве  *beer* и прати некой подарък  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
11111
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #57 -: Декември 14, 2010, 23:05:12 »

Който играе с един акаунт май е най-добре да спре да пише по форума ,а да почне да си прави  регистраци в ИО, че сега е най-подходящия момент да имаш 10-15   Grin минимум.Да бяха разрешили прехварлянето на кредите между акаунтите направо,защо им беше  да го правят по заобиколния пат с подаръци?Абе по коледа наистина стават чудеса  Smiley
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #58 -: Декември 14, 2010, 23:06:32 »

Чудо е че все още играем  Grin
Активен

Стачка!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #59 -: Декември 14, 2010, 23:12:21 »

Чудо е че все още играем  Grin
Така си е!!!На теб незнам дали ти е приятно че знам какви войници можеш да правиш и какъв ти е дохода но на мен не ми е приятно!!!Само за това ме е яд че всеки може да гледа всеки какво има!!!Относно подаръците като идея е добре но пак не са изпипали детайлите!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!