Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:09:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ..  (Прочетена 5181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kilgor
Гост
« Отговор #15 -: Декември 11, 2010, 23:33:11 »

А взе ли лимита в значение?

Взех го лимита в значение ( макар да не го знам още колко е ). Смисъла на това което ти казва tyty_man85 ( и е напълно прав ), е съвсем друг. Колкото и страхотна икономика да си развил, пред която подаръците бледнеят, чрез тях в играта по изкуствен начин се генерират армий и ресурси. Ако ще икономиката ти да дава и 100 милиона на ден, ако някой ти подари 1 милион, това ще ти позволи да пуснеш дадено проучване с 30 мин по-рано, което значи че ще ползваш бонуса от него по-дълго и това с натрупване за 7-8-9 месеца до края и т.н. 2000 тежки коня си решават доста битки. Да мислиш подаръците за "нищо" си е несериозна работа. Щедри са, дори и съотнесени към най-добрата икономика.

Идеята е доста свежа и интересна, дано екипа добре да е пресметнал баланса.
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #16 -: Декември 12, 2010, 00:19:19 »

Ако ги нямах за нищо щях да вкарам по 6 лева на всеки и играч и щях да получа една дозина армия Grin Grin но не ми се харчат пари за глупости Wink който иска да харчи и да видим какво ще направи с тях

Прав си успамихте темата..

както и да е ако съм те обидил извинявай Grin

Ти пак можеш да дадеш по 6 лв на играч + подаръците отделно. Това се опитваме да ти кажем. С диаманти в тази игра можеш да вземаш по един десетчасов доход на ден и милярд диаманти да имаш повече не може. Сега се дава възможност за повече. Играч с дадена икономика и ползващ всички диамантени екстри, не би могъл да има тази армия и този ресурс, които ще има ако получи подаръци. Няма лошо Smiley
Активен
Aldaris
Сержант
**

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #17 -: Декември 12, 2010, 00:25:36 »

Не се обиждам лесно Wink и ти извинявай ако съм те обидил не съм такъв.И да знаеш че ще си изтрия псотовете че голяма касапница направихме.Кой прав кой крив е все едно,наздраве и весело изкарване на празниците на всички.Живи и здрави да сме а пък останалот о само ще дойде  Wink.
За нас това е добре да вземем армия но за "Forest" това вече не ми харесва защото този поляк има пари и не бих искал поляк да е на челна класация... Sad
Защо не забранят подаръците към първенеца  Grin

То стана циганска работа първо се караме/бием после се здобряваме и сядаме на една маса  Grin
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 00:28:20 от Aldaris » Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #18 -: Декември 12, 2010, 00:29:48 »

Бях се навил да го стигна и имах много по-добра икономика от него ама след като направиха промените с ресурса в замъците вече ми дойде в повечко.Пък и нетните точки не означават че има повече армия от другите.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Aldaris
Сержант
**

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #19 -: Декември 12, 2010, 00:31:05 »

Бях се навил да го стигна и имах много по-добра икономика от него ама след като направиха промените с ресурса в замъците вече ми дойде в повечко.Пък и нетните точки не означава че иам повече армия от другите.
Той няма можеби но ЩЕ има .. ще видиш до 22-23ти ще има 15 подаръка

Мисля, че ако бяха безплатни подаръците щеше да е най добре и да имаш право на 10 подаръка и то само от твоя клан
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #20 -: Декември 12, 2010, 00:35:40 »

А колко ли човека ще има в обхват за да бие,ще му е много скучно.А и това е бета версия и страшно много хора се отказоха и това ще продължи.Играта ще замре по мое мнение,ще стане като ИХ там тия диаманти които давахме тук са като стотинки Wink.И там бях първи в класацията и спрях да играя.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Aldaris
Сержант
**

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #21 -: Декември 12, 2010, 00:37:32 »

А колко ли човека ще има в обхват за да бие,ще му е много скучно.А и това е бета версия и страшно много хора се отказоха и това ще продължи.Играта ще замре по мое мнение,ще стане като ИХ там тия диаманти които давахме тук са като стотинки Wink.
Ние на миналия свят който играхме оставихме първенеца без обхват имаше само 3-ма в обхвата му и това бяхме ние дето отказахме целия му клан и останалите
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #22 -: Декември 12, 2010, 00:38:08 »

Той няма можеби но ЩЕ има .. ще видиш до 22-23ти ще има 15 подаръка

Мисля, че ако бяха безплатни подаръците щеше да е най добре и да имаш право на 10 подаръка и то само от твоя клан

Чак безплатни едва ли, но очаквах да са обвързани с икономиката. Нека взема такса диаманти, но да ти подарявам от моята армия и от моя ресурс. Така няма да имам възможност да подаря на 100 човека и ще е просто преразпределяне на вече съществуващи в играта стойности. А не генерирането им отвън с не-игрови средства.
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #23 -: Декември 13, 2010, 18:34:17 »

Kilgor е прав. Генерират се неща "отвън" вместо да има преразпределяне. Дано лимитът да е преценен, за да няма злоупотреби (примерно, да си подарите с някого взаимно гилдии е по-евтино отколкото всеки да си ги активира сам 35 срещу 32 седмици съответно на 199 срещу 250). Дори има играчи в 85-ти с по 26 подаръка вече.
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #24 -: Декември 13, 2010, 21:46:50 »

Я обяснете за какво става въпрос ...  *scratch*
Активен

diamant
Редник
*

Karma: +9/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Побеждавай но не се хвали,губи но не се оплаквай


Профил
« Отговор #25 -: Декември 26, 2010, 22:22:50 »

 
    Вал, давай и номера поне Wink
    Извинявяй миличка.Честита коледа и щаслива нова година
Активен

azsymbabo
Гост
« Отговор #26 -: Декември 27, 2010, 18:21:37 »

фореста е бита карта според мен номадула и асирениите като цяло са далеч по опасни  подаръците така както са направени са добре само за тези които имат елит и добра икономика за мое щастие аз съм сред тях
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #27 -: Декември 27, 2010, 18:27:21 »

Оффф....
Активен

markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #28 -: Декември 27, 2010, 19:43:56 »

    Извинявяй миличка.Честита коледа и щаслива нова година
   
  Извинявай че не съм ти писала,но не влизах в тази тема  *rose* Весела Коледа и на теб.Много щастие и успехи ,както и много победи в живота.  *kissgirl* *beer* *FRIEND*
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!