Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:43:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За Гилдии  (Прочетена 15298 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #45 -: Ноември 26, 2010, 19:54:49 »

с две ръце подкрепчм Shadowfax Smiley и аз това казах в самото начало
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #46 -: Ноември 26, 2010, 19:55:28 »

Ахиле не знам дали ще те поощрят за такива коментари Smiley евалата, че го казваш както го мислиш, ама недей с лошо нахъсай народа да играе кви са тия озверели отговори ? Според мен трябва да си промените отношението към членовете във форума колкото и да ви дразнят , нали целта е играта да става по-популярна .Набирайте хора амбицирайте ги да стигнат до следващото ниво, примерно елита. Обяснете им, че 10 ниво централизирана власт гарантира , че ще можеш да си пазиш колониите от вражески нападения и тн, дори и 10% от това да е истина поне 2-ма  от 5-ма които са мислели да се отказват ще си променят мнението.

Просто препоръка, според мен версията е обещаваща и ще е изпълнена с премеждия дори и заради това, че всички екстри са платени . Мен лично не ме бърка,дастоя в средните точки, дори точно това ми гарантира интересна игра ... вярно че първите места ще са платени, но не точно там виждам радостта от играта (пак лично мнение)
Не го приемай като озверял отговор..По скоро като прагматичен..Не е нужно някой да ме поощрява или хока..Екипа знае , че си казвам каквото мисля..Ако дойде време , в което трябва да променя това , по-скоро ще променя цвета с който се появявам във форума. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 26, 2010, 19:59:04 »

Вместо да се нервите идвайте всички в КЛАСИКИТЕ, за същите кредити ви гарантирам 4 месеца СТРАХОТНА ВЕСЕЛБА *gamer* *gamer* *gamer*
Активен
perun
Гост
« Отговор #48 -: Ноември 26, 2010, 20:00:50 »

ahilix явно си заклет фен на класиките, дори нямаш рег в новата версия . Пробвай да видиш поне как е , след 3-тия месец може и да си на друго мнение .
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2010, 20:01:52 »

ahilix явно си заклет фен на класиките, дори нямаш рег в новата версия . Пробвай да видиш поне как е , след 3-тия месец може и да си на друго мнение .
Играх ИХ...Стар съм вече в рамките на 1 година да влизам  в ролята на опитно зайче два пъти..Че и доброволно. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2010, 20:03:56 »

Вместо да се нервите идвайте всички в КЛАСИКИТЕ, за същите кредити ви гарантирам 4 месеца СТРАХОТНА ВЕСЕЛБА *gamer* *gamer* *gamer*
10% повече добив   
2 седмици   20 Кредити   
4 седмици   40 Кредити   
12 седмици           Бонус   + 4 седмици   120 Кредити   
20 седмици    Бонус+ 12 седмици   200 Кредити   
Поне една да бяхте оставили *hmm*Разбирам ,че ви трябват пари,но дайте шанс и на другите.
Или това варианта ,да се напълнят класическите светове *scratch*
Не с това братя ,не с това. Sad Неприятно.
 
Това е Истината Grin ,че играете по 20-30 човека там Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #51 -: Ноември 26, 2010, 20:04:32 »

Интересна тема  Smiley Напълно съм съгласна със Shadowfax. Мисля, че все повече неща ще стават платени, което си е право на търговското дружество. Нямам поглед върху всички светове, но в Бг4 от около 15 000 регистрирани акаунта (най-вероятно са повече) активно играят около 650, тези под 200 точки не ги броя, защото, според мен, се чудят дали да играят или не. А ерата е започнала преди двадесетина дена. Клиентът има право да избере дали да потребява даден продукт или не. Но пък в търговията и при воденето на преговори има едно интересно неписано правило - ако не ти се занимава с нещо или искаш да откажеш клиента му казваш висока цена. Мисля, че по този начин се цели да се приключи с версия 4, защото остават все по-малко играчи в нея. Ако играя отново, ще се пробвам в "Номадски нашествия", и ако имам време за губене.  *hihi*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #52 -: Ноември 26, 2010, 20:05:43 »

Това е Истината Grin ,че играете по 20-30 човека там Grin
Увеличиха се ..Сега са доста повече ..И което повече ме радва - много силни играчи..Струва си и да изкараш някоя безсънна нощ.. Smiley А и там възможностите за измами са минимизирани изначало.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
perun
Гост
« Отговор #53 -: Ноември 26, 2010, 20:07:27 »

Играх ИХ...Стар съм вече в рамките на 1 година да влизам  в ролята на опитно зайче два пъти..Че и доброволно. Grin

Ама поне пробвай да нахъсваш другите, че както е тръгнало си отиват старите кучета Sad То, че няма да се върнат класиките е ясно  и 4а си отива, но поне има една камара светове които стоят отворени и могат да се викат хора от форумите. Гледай позитивно на нещата...
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2010, 20:10:44 »

Ама поне пробвай да нахъсваш другите, че както е тръгнало си отиват старите кучета Sad То, че няма да се върнат класиките е ясно  и 4а си отива, но поне има една камара светове които стоят отворени и могат да се викат хора от форумите. Гледай позитивно на нещата...

Гледам аз..И позитивно и реалистично..Това , новото не е ИО..Приличат си , ама повече са разликите..От това , което чета , няма да ми хареса..Има тук една група , дето сме като динозаврите ..Малко време ни остана - да му се насладим..Стари сме вече за нови неща.А и мисля че 4 години са доста време в една игра..Все някога човек трябва и да спре.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2010, 20:18:17 »

Ето един нормален коментар.Ио е частно търговско дружество и като такова е в правото си да определя политиката..Вие сте в правото си да играете или не играта..Да използвате платените опции или не..Всеки има избор и никой никого с нищо не задължава.


    така е, дааааам...за съжаление си прав. БулсаткоН дават мачовете на българските отбори (силно казано) и за да ги гледаш трябва да си техен клиент. националният ни отбор (поне за такъв се води) по футбол в последната контрола пак бе даван не където трябва. естествено, че като искаш да ги гледаш ще с платиш. е, да питам аз, къде подяволите и за какво е конкуренцията когато нямаш избор? това не е ли чиста проба комунизъм?
    нещата са аналогични. частно дружество сте и това не го отрича никой. но аз имам един въпрос. какво ще се получи, ако хората разочаровани започнат масово да се отказват от играта? вие какво ще спечелите? може би маркетинговия отдел ще отчете действието си като акт на върхотна тъпотия и ще върне нещата както са били? а ние дали ще искаме да се върнем? съмнявам се! моите уважение, но този измислил тази простотия и хабер си няма от икономика. карате я побългарски. искате да печелите повече като продавате по-малко на по-висока цена, а хората по цял свят печелят много от оборот! в случая ще намалите потребителите на играта, но от тях ще гълтате по-големи суми, но  като драснеш чертата ще се окаже, че постъпленията ви ще са намалели!
     аз взех решение за мен си и след края на ерите в световте където играя просто ще се откажа. по-точно вие ме отказвате. е, може и да променя решението си, но само , ако видя, че сте се вразумили, което се съмнявам да стане...
Активен
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #56 -: Ноември 26, 2010, 20:21:11 »

ahilix ако ти играеш ИО от 4 години значи трябва да ми викаш чичо  *hahaha*  *xxx*
Активен
perun
Гост
« Отговор #57 -: Ноември 26, 2010, 20:23:56 »

маркетинга, там е истината  Grin  Някой да им обърне внимание на тия хора дали работят въобще  Cool
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #58 -: Ноември 26, 2010, 20:24:47 »

ahilix ако ти играеш ИО от 4 години значи трябва да ми викаш чичо  *hahaha*  *xxx*
Ами без малко , май са толкова. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #59 -: Ноември 26, 2010, 20:26:10 »

 Доста от хобитата са платени ... за мнозинството може да не е голяма работа че отделят по 10-15 лв. на месец,кофти обаче е че има някаква ужасна неравнопоставеност Smiley и започваш да си мислиш защо играеш и с/у какво играеш? - според мен трябва да се въведе още една промяна и тя е :

  харчиш повече от 10 кредита на месец - оцветен си в червено .... харчиш по-малко или 10 кредита на месец - оцветен си в зелено  Grin  - така поне ще знаеш с кой да се мериш  !    
 

Относно това,че промените се правят без предупреждение ...  *freak*  
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!