Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:10:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За Гилдии  (Прочетена 15296 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« -: Ноември 26, 2010, 18:50:10 »

10% повече добив   
2 седмици   20 Кредити   
4 седмици   40 Кредити   
12 седмици           Бонус   + 4 седмици   120 Кредити   
20 седмици    Бонус+ 12 седмици   200 Кредити   
Поне една да бяхте оставили *hmm*Разбирам ,че ви трябват пари,но дайте шанс и на другите.
Или това варианта ,да се напълнят класическите светове *scratch*
Не с това братя ,не с това. Sad Неприятно.
 
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2010, 18:56:37 »

на всичкото отгоре се набутахме и с по 10 кредита за активирането на предните гилдии  *hmm* това си е жив обир поне ни върнете кредитите
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2010, 18:59:52 »

на всичкото отгоре се набутахме и с по 10 кредита за активирането на предните гилдии  *hmm* това си е жив обир поне ни върнете кредитите
Тя безплатната ми гилдия си работи ,но за кой .....съм пуснал още едно ниво(БГ4).
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2010, 19:01:19 »

в скоро време както е тръгнало ще се изискват кредити и за да си направиш регистрация в играта...тотално съм разочарован *crazy*
Активен
познай кой съм
Редник
*

Karma: +32/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 26, 2010, 19:05:19 »

Жалко че заключиха предната тема-нещо не им изнася.Твърдо ви подкрепям срещу тези нововъведения!
Активен

http://www.clixsense.com/?4045661 регистрирай се и печели като цъкаш върху рекламите
http://www.neobux.com/?r=wizzard86 Изкарайте малко пари от тоя интернет стига с тези игри:))
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2010, 19:07:29 »

Жалко че заключиха предната тема-нещо не им изнася.Твърдо ви подкрепям срещу тези нововъведения!
За гилдиите съм съгласен с вас , но виж за другото въведение за съюзната каса е много добро решение Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2010, 19:07:51 »

Жалко че заключиха предната тема-нещо не им изнася.Твърдо ви подкрепям срещу тези нововъведения!
Напротив - не ми пречи..Но е в раздел Въпроси - там не се дискутира..Получихте отговор на въпроса си и темата е заключена.Толкова.Трябва ли - не , не трябва..Играйте си играта без платените екстри..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2010, 19:08:01 »

да бяха направили промените преди да е започнала ерата сега двойно ме е яд че пращах и смс-и  *wall*
Активен
JanAdArk
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2010, 19:11:05 »

Лоши или не,играта може да се играе и без гилдии.Ако я направят с платена регистрация,който неиска няма се регестрира.Неми харесват някой промени,спирам да играя,всеки има право да го направи,като нему е изгодно.
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2010, 19:12:50 »

лично аз вече твърдо съм убеден че трябва да сменя играта...версия 5 я видяхме-машина за кредити...в 4 играех с такива,е повече няма да им давам,понеже вече си е твърде нагло,не че ме бъркаха чак толкова смсите,но да ме правят на все по глупав,не го приемам...ще ходя май да си цъкам травиянче,пак си е интересно,да не говорим че хората имат денонощна подръжка,където винаги ти отговаря в самата игра човек с права в нея...който може да реши в проблем и в 3 през ноща...да не говорим за незабавната фиксация на бъгове...далече сте от качеството на услугата която предлагате и цената и...приятна вечер...между другото-май някой ми спомена че българитеса едва 10 процента от играчите в ио,а чужденците не ги бъркали смсите...направо все едно ни казаха да го д******е драги сънародници...жалко че си бе доказано че едни от най добрите в тая игра са българи...
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2010, 19:13:07 »

Лоши или не,играта може да се играе и без гилдии.Ако я направят с платена регистрация,който неиска няма се регестрира.Неми харесват някой промени,спирам да играя,всеки има право да го направи,като нему е изгодно.
Ето един нормален коментар.Ио е частно търговско дружество и като такова е в правото си да определя политиката..Вие сте в правото си да играете или не играта..Да използвате платените опции или не..Всеки има избор и никой никого с нищо не задължава.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 26, 2010, 19:13:20 »

JanAdArk  прати примерно 10 смс-а след това може да излезеш от играта и недей да влизаш повече ако искаш  *ok*
Активен
JanAdArk
Гост
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2010, 19:15:47 »

Имам ацц с 200 кредита и го модирах.Да ,неприятно е ,но няма какво да се направи.Да сте видяли някога да е се върне нещо вече променено?
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2010, 19:17:33 »

Имам ацц с 200 кредита и го модирах.Да ,неприятно е ,но няма какво да се направи.Да сте видяли някога да е се върне нещо вече променено?
-аможеше да ги изразходиш,да играеш с кеф и да си пратиш нови...но ние наистина не сме критерий,трябва да го проумеем това...
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2010, 19:19:24 »

аз казвам да спрем да изпращаме повече смс и дано да фалират  *hahaha*
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!