Imperia Online България  
Юни 09, 2024, 05:47:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За Гилдии  (Прочетена 15407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #120 -: Ноември 26, 2010, 23:13:54 »

Няма вече гилдии за седмица срещу 10 кредита втората. Направо за 2 седмици срещу 20! Играят вече наедро от лакомия. Скоро ще направят минимума кредити 1000 за 40 лева. Няма си играят надребно.
Аз виждам бъдещата ИО така:
Шефа на ЛукОил прави съюз с негов служители и им плаща всички разходи и екстри,
Гришата Ганчев основава съюз Литекс, и т н
Ще има и съюз Атака на собственика-баш богатура.
-колкото и да е тъжно,май има няква доза истина...наздраве ивчо *beer*
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
i1978
Гост
« Отговор #121 -: Ноември 26, 2010, 23:15:56 »

Пичове на 25.01 януари аз приключвам с тази игра ЗАВИНАГИИИИИИИИИИ. УСпех на балъците.
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #122 -: Ноември 26, 2010, 23:28:49 »

Има временно смущение в получаване на дохода...
При първа възможност или първа поява на читав програмист на линия ще помоля да бъде реагирано...
реалности в империя онлайн...сега хвърляме боб,дали в петък вечер...всички програмисти няма решат да разспуснат...е за тая услуга давате вече по 20 кредита за гилдия...все пак нощния живот е скъпичък,а труда извън работно време още повече Tongue
п.с.-нарочно не копирам както трябва понеже има лични неразбирателства със съответния човек от екипа ,който казва това и не искам да счете като лично отношение
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 23:31:22 от st_Michael » Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #123 -: Ноември 26, 2010, 23:39:48 »

Какво значи "читав програмист"? Shocked Кой друг влиза "оттам"-нощните чистачки *scratch*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #124 -: Ноември 26, 2010, 23:43:21 »

 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* Cry Cry Cry Cry Cry - то голдиите ни спряха ти търсиш двучасов безплатен  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #125 -: Ноември 26, 2010, 23:49:15 »

Кои гилдиИ са спрели? *scratch*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Shadowfax
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #126 -: Ноември 26, 2010, 23:50:16 »

Има временно смущение в получаване на дохода...
При първа възможност или първа поява на читав програмист на линия ще помоля да бъде реагирано...
реалности в империя онлайн...сега хвърляме боб,дали в петък вечер...всички програмисти няма решат да разспуснат...е за тая услуга давате вече по 20 кредита за гилдия...все пак нощния живот е скъпичък,а труда извън работно време още повече Tongue
п.с.-нарочно не копирам както трябва понеже има лични неразбирателства със съответния човек от екипа ,който казва това и не искам да счете като лично отношение

Именно, приятел!!! Ето това немога да приема ... нека се плащат гилдийте ... на всички ни е ясно че всяко удоволствие в живота си има цена ... но е логично всяка цена да има покритие ... тук няма такова ... тук си купуваш кредити, а после отиваш на църква да се помолиш на дядо господ във петък вечерта да има читав програмист на линия, за да може да си вземеш, това което ти се полага ... хммм ... май верно сме балъци
Активен
i1978
Гост
« Отговор #127 -: Ноември 26, 2010, 23:55:43 »

Не още не сме ама се опитват да ни направят и то ГОЛЕМИИИИИИ  БАЛЪЦИИИИ. Ама резултата ще бъде отчайващ за създателите на тази игра. Всичко си има граница. Не мога да разбера, за какво тази промяна в геймплея на версия 4 по никое време. Нека свършват ерите и да пишат версия 4,1 например и там да пишат  и предупреждават какво точно променят. И ако ни изнася ще играеме. Аз съм започнал да играя при едни условия устройващи ме изведнъж на някой му скимнало нещо и хоп се променя всичко абсурдно е това. И то доста ама карай да върви много пъти съм казал хубава работа ама българска. Не ми се говори за постоянните бъгове в играта. Пак казвам успех на БАЛЪЦИТЕ аз съм до 25.01
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #128 -: Ноември 26, 2010, 23:59:52 »

Темата взе да става някаква трибуна за плюене по играта , екипа и собствениците и логично се заключва.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!