Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:26:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анексиране  (Прочетена 1775 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Crownless
Гост
« -: Ноември 24, 2010, 21:45:25 »

Защо не мога да Анексирам, след разграбване на същата провинция?

Не можете да нападате тази провиция преди отново да са се събрали ресурси в нея.

Ресурсът ще е наличен след: 59:47:34


Активен
JanAdArk
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2010, 22:14:33 »

Промени
[2010-11-23 12:37:23]

Промени в модула на независимите провинции:

1. Работещото население в независимите провинции вече ще се нуждае от време за производството на ресурси (също както и работниците на Империята), така че атаките няма да могат да бъдат непосредствено една след друга.

2. Количеството ресурс в независимите провинции с по-високи нива крепости е увеличено:

- крепост 4 - 15% от максималния капацитет на провинцията (10% преди промяната)
- крепост 5 - 10% от максималния капацитет на провинцията (5% преди промяната)
- крепост 6 - 5% от максималния капацитет на провинцията (2% преди промяната)
- крепост 7 - 2,5% от максималния капацитет на провинцията (2% преди промяната)

 явно се отразява и на анексирането  *hmm*
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 22:16:29 от JanAdArk » Активен
Crownless
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2010, 22:17:22 »

Това ми е ясно..  *crazy* ама къде е атака Анексиране, къде е обикновена.? За какво трябва да чакам да се събира ресурс като не отивам за него?  *pardon*
Активен
unqnown
Ясен
Лейтенант
***

Karma: +41/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2010, 22:18:29 »

А и не го взимаш при анексирането.
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2010, 22:19:27 »

И при мен се получи ...та вместо да чакам 89 часа ,анексирах друга провинция...за съжаление не тази която исках !
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2010, 22:20:07 »

Това ми е ясно..  *crazy* ама къде е атака Анексиране, къде е обикновена.? За какво трябва да чакам да се събира ресурс като не отивам за него?  *pardon*
Тогава провката се отваря за атака.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Crownless
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2010, 22:22:53 »

Тогава провката се отваря за атака.
ясно ми е Евгени.. а като не ми требва проклетия ресурс? за какво да го чакам, като така и няма да го взема след анексирането?
Активен
JanAdArk
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2010, 22:27:27 »

Това ми е ясно..  *crazy* ама къде е атака Анексиране, къде е обикновена.? За какво трябва да чакам да се събира ресурс като не отивам за него?  *pardon*

Прав си.Двете атаки са различни.но явно  и за 2 те изискването е еднакво.Не е само при теб.
Някой ще Tрябва да ни разясни нормално ли е ,и дали такав е замисъла.
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2010, 22:33:09 »

ясно ми е Евгени.. а като не ми требва проклетия ресурс? за какво да го чакам, като така и няма да го взема след анексирането?
   Също нещо и при васалите- чакаш да си оправят щастие на макс, че да ги анексираш.
Прав си.Двете атаки са различни.но явно  и за 2 те изискването е еднакво.Не е само при теб.
Някой ще Tрябва да ни разясни нормално ли е ,и дали такав е замисъла.
Това е промяната.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2010, 12:04:50 »

точно тази промяна ни накара целия съюз да модирам (България), след въвеждането на тази промяна без предупреждение се развали плана за игра на целия съюз както и индивидуалните цели на всеки един от нас, а плана бе много прост - водене на 2 войни които побеждаваме като изчакваме с качването на много нетни , опазване на наличната армия ,след приключване на войните избиване на собствените провки със елитен гарнизон и стартиране на цд - 9 и 10 за възможно наи кратко време ,и т.н. След въвеждането на тази критична промяна се оказа че е невъзможно за играчите над някакво си ново на развитие в играта да продължат поради простата причина че за атака по собствените провинции има много голямо време на изчакване което увеличава много риска от ограбване от играчи които са свършили тази работа преди промената със което са направили небалансирана армия за нивото си и т.н. мога да продължа с обяснението но мисля че можете да се досетите и сами на каде духа вятара и прочие ... а беше толкова лесно да се предотврати това модиране ... само едно предупреждение за промятата с предизвестие 24 часа би свършило чудеса направо ...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!